O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4662
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ronaldo i Messi są najlepsi od ponad 6 lat, ale czasami trzeba dać też wygrać innym. W 2010 powinien był wygrać Sneijder, w 2012 Iniesta, a w 2013 Ribery. Ale jak się skończy wszyscy wiemy... i to na szkodę zarówno prestiżu samej nagrody jak i Messiego.

0

Kłamie jak pies. Na pewno obejrzy ten mecz z dwóch powodów. Po pierwsze, będzie chciał zobaczyć jak grają jego potencjalni rywale w fazie pucharowej LM. Po drugie, nikt kto interesuje się piłką i ma możliwość (czas i dostęp do transmisji) nie przegapiłby takiego spektaklu. Ta wypowiedź ma jedynie na celu obniżenie rangi Gran Derbi, które odbędzie się bez jego udziału.

0

Arbeloa nie jest wybitnym graczem, to fakt. Ale Neymar grający w cieniu Messiego, a Neymar grający pierwsze skrzypce w swojej drużynie, to dwaj różni piłkarze. Brazylijczyk zagra dzisiaj poprawnie, bez fajerwerków, bo będzie miał za zadanie "szukać Messiego" gdzie tylko się da. Messi dependencja szkodzi Barcelonie, a najbardziej jej skrzydłowym.

0

Iker i Puyol to wielcy kapitanowie i niewielu kibiców drużyn przeciwnych ich nie lubi. Ale chyba nikt w Barcelonie nie wpadłby na pomysł owacji dla Casillasa, gdyby Iker był podstawowym bramkarzem Realu. Pomysł głupi, bo tylko inteligentni inaczej nie dostrzegliby w takim zachowaniu prowokacji.

0

Ibra na środku, Messi na prawym skrzydle - w takim ustawieniu Barcelona siałaby popłoch w szeregach rywali po dziś dzień. Pewnie Messi nie miałby tylu bramek na koncie i musiałby w tym czasie nieco więcej kilometrów przebiec. W Barcelonie od 2008 roku rządzi Messi i działa to na niekorzyść zarówno klubu jak i samego Argentyńczyka.

Zobacz wszystkie

0

Iker i Puyol to wielcy kapitanowie i niewielu kibiców drużyn przeciwnych ich nie lubi. Ale chyba nikt w Barcelonie nie wpadłby na pomysł owacji dla Casillasa, gdyby Iker był podstawowym bramkarzem Realu. Pomysł głupi, bo tylko inteligentni inaczej nie dostrzegliby w takim zachowaniu prowokacji.

0

Fernandez dał ciała zarówno w meczu Barca-Sevilla jak i Elche-Real. Po spotkaniu na Camp Nou żaden piłkarz Realu nie zabrał głosu na temat skandalicznego sędziowania, czego nie można powiedzieć o Pique i Rosell'u...

0

Escandalo = żal.pl a raczej żal.es
Ile można odgrzewać starego kotleta? Najwidoczniej media katalońskie nie są przyzwyczajone do błędów sędziego na korzyść Realu, podobnie jak piłkarze Barcelony nie mogą przeżyć gdy sędzia nie odgwizduje ich teatralnych "upadków".
P.S.
Madryckie media może nie są lepsze, ale są już chyba przyzwyczajone do częstych "pomyłek" arbitrów na korzyść Barcelony i nie robią z tego newsa nr 1.

0

No tak, w końcu bramka po doliczonym czasie gry to dla niektórych kibiców Barcelony chleb powszedni - coś co się po prostu należy Dumie Katalonii.

0

Sędzia był naszym najlepszym zawodnikiem. Uwielbiam gdy gramy na 10. Niestety nie wszyscy sędziowie mają DNA Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?