O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ja opchnął bym Keite za Fabregasa dalej pozbył bym się Henrego a na jego flanie fruwał by Pedro ostateczne wotum zaufania dla Ibry w tym sezonie i to wszystko. Cesc grał by na zmiane w trójkącie (Cesc,Xavi,Iniesta). Jeffren Dos Santos na wexlare w razie słabszej dyspozycji w danym dniu... więcej nic trzeba no może asekuracyjnie na prawą stronę obrony znaleźć kogoś w razie kontuzji Alvesa

0

powiedzmy sobie szczerze gdyby nie Katalończycy to Hiszpanie nie grali by tak efektownie i skutecznie po rekach całowac a nie szydzić

0

Visca el BARCA Visca el Catalunya!!!!

0

co za debilny artykuł ktoś opublikował w dailymirror??

ten news jest żenujący

0

co do Zlatana to moim zdaniem totalny niewypał tak jak Chygry

Zobacz wszystkie

0

tego sędziego powinni wyj... do klasy okręgowej to był kabaret co on gwizdał nasi cały czas byli faulowani i prowokowani a sedzia nic nie gwizdał a jak tych pseudo piłkarzyków tylko ktoś lekko popchnął to odrazu sie przewracali i symulowali do tego sędzia reagował jak mu tłum dyrygował nie podołał ciec ten mecz to był sędziowski kabaret

0

chciał bym tych 2 panów w klubie obaj są młodzi nietuzinkowi i bardzo młodzi mieli bysmy z nich pożytek przez kilka dobrych lat:)

0

Dla mnie Xavi w tej rundzie wymiata mam nadzieję że tak będzie do końca sezonu poklony dla ciebie

0

Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo!!!!

0

gdy byśmy mieli rooneya u nas na szpicy to każda drużyna na świecie mogła by się kłaść na murawę przed meczem ten gość jest niewiarygodnie zawzięty i silny ma niesamowite uderzenie no i biega w szerz i wzdłuż boiska

Rooney

Pedro Messi

ale byłby napad:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?