0

ja opchnął bym Keite za Fabregasa dalej pozbył bym się Henrego a na jego flanie fruwał by Pedro ostateczne wotum zaufania dla Ibry w tym sezonie i to wszystko. Cesc grał by na zmiane w trójkącie (Cesc,Xavi,Iniesta). Jeffren Dos Santos na wexlare w razie słabszej dyspozycji w danym dniu... więcej nic trzeba no może asekuracyjnie na prawą stronę obrony znaleźć kogoś w razie kontuzji Alvesa

0

powiedzmy sobie szczerze gdyby nie Katalończycy to Hiszpanie nie grali by tak efektownie i skutecznie po rekach całowac a nie szydzić

0

Visca el BARCA Visca el Catalunya!!!!

0

co za debilny artykuł ktoś opublikował w dailymirror??

ten news jest żenujący

0

co do Zlatana to moim zdaniem totalny niewypał tak jak Chygry

0

potrzebny jest nam taki napastnik który będzie orał pole karne w szerz i wzdłuż dla mnie idealny byłby gość grający w stylu Rooneya on sam raczej nigdy nie zmieni barw MU po za tym gdyby do tego doszło to Barca nie wyłożyła by takich pieniędzy ale Olić jest w kap[italnej formie facet jest niesamowicie ambitny i waleczny może warto było by pomyśleć ad takim transferem

0

gdy byśmy mieli rooneya u nas na szpicy to każda drużyna na świecie mogła by się kłaść na murawę przed meczem ten gość jest niewiarygodnie zawzięty i silny ma niesamowite uderzenie no i biega w szerz i wzdłuż boiska

Rooney

Pedro Messi

ale byłby napad:)

0

chygrynski to jakaś kpina ten gość ma taka srake gdy jest przy piłce wielkość Barcy go zabiła

0

W jednym z wywiadów w C+ Rybus przyznał że nigdy nie był kibicem Legii W i nie przepadał za tym klubem a i tak w szatni nikt mu krzywdy za te słowa nie zrobił. Materazzi chciał chyba wywołać kolejny szum wokół interu makarony to lubią.

0

W jednym z wywiadów w C+ Rybus przyznał że nigdy nie był kibicem Legii W i nie przepadał za tym klubem a i tak w szatni nikt mu krzywdy za te słowa nie zrobił. Materazzi chciał chyba wywołać kolejny szum wokół interu makarony to lubią.

0

Kiedy mamy nóż na gardle gramy niebiański football mam nadzieję że i tym razem tak będzie presja działa na nas motywująco tylko BARCA to potrafi!!!!

VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

widziałem kilka razy jak Balotelli wykonywał pogardliwe gesty w stronę kibiców interu i wcale się nie dziwię jego zachowaniu sami pamiętamy jak zachowywali się kibice wobec E2 kiedy schodził wtedy z boiska nie chcąc kontynuować dalszej gry biłem mu brawo!!! a makaroniarze to pierd... faszyści mam nadzieje że Mario znajdzie sobie lepszy klub niż Inter

0

Tylko zwycięstwo 1-0 VeB

pozdrowienia dla Czarnej Perły z Kamerunu

0

tego sędziego powinni wyj... do klasy okręgowej to był kabaret co on gwizdał nasi cały czas byli faulowani i prowokowani a sedzia nic nie gwizdał a jak tych pseudo piłkarzyków tylko ktoś lekko popchnął to odrazu sie przewracali i symulowali do tego sędzia reagował jak mu tłum dyrygował nie podołał ciec ten mecz to był sędziowski kabaret

0

no w końcu coś mądrego powiedział :)

0

Katalończyków nazywa się el polako więc myśle że gest jest obu stronny

oby widowisko poprawiło nam choć trochę nastrój VeB!!!

0

Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo!!!!

0

W tym meczu pierwsze 15 minut było w wykonaniu Blaugrana futbolem galaktycznym czymś zjawiskowym chyba żaden klub w historii futbolu już takiego stylu nie powtórzy to było 15 magicznych minut!!! duma mnie tak rozpierała że aż łzy kreciły mi sie w oczach VeB!!!

0

dzięki ci Boże że dałeś nam Messiego

0

ostrzeżenie

caps lock

0

Busquets ma pewnie stłuczony mięsień co do Yaya to moim zdaniem powinien grać w pierwszym składzie zawsze podobała mi się jego gra jako defensywnego pomocnika za to Busquets mnie irytował tą swoją nonszalancją na boisku zwłaszcza pod swoją bramką moim zdaniem nie zasługuje na pierwszy skład bo jego średnia dobrych występów jest o wiele niższa niż reszta pierwszego składu

Tak samo mysle o Zlatanie strasznie mnie denerwuje jego gra mam wrażenie jak by mu się nic nie chciało gdy jest na boisku tak jak by Barca grała cały czas w 10 jest niewidoczny nie potrafi znaleźć sobie miejsca nie wiem jak grał we włoszech ale tu nikt się przed nim nie położy tylko dlatego że ma na nazwisko Ibrahimović

0

BRAWA DLA WSZYSTKICH VeB!!!!!

0

szymon55 żal ci dupe ściska

chłopie szacunku troche te dzieci katalonii zdobyły w zeszłym roku wszystko a twoj realik został ośmieszony na swoim stadioniku

zobaczymy jak dlugo twoj realik pociagnie jak wiem to zadłuzył sie na ponad 400 baniek jezeli wprowadza zakaz kupowania zawodnikow na kredyt to bedziecie kopac sie poczołach chociaz juz macie nie wesolo bankruci

0

tych 2 panów chetnie bym widział na Camp Nou ale raczej nie realne Arshavin ma już troche latek

0

Dani w Brcelonie czuje się świetnie i z pewnością nie będzie chciał opuścić zespołu w tym czy nastepnym sezonie zrobi to z pewnością wtedy kiedy gra dla Barcy nie będzie sprawiała mu juz takiej przyjemności jak obecnie

0

ja bym się nie zastanawiał na jego miejscu:)

jezeli jest prawdziwym katalonczykiem to wróci bo nie ma nic wspanialszego od gry dla BARCY!!!

0

a tak na marginesie to wku...ja mnie takie kaczki dziennikarskie my to nie real polityka naszego klubu opiera się na innych fundamentach jak realu

0

bzdet jak nic z resztą w MU szykują mu nowy kontrakt ktory z pewnością podpisze po za tym nie widzę go w Barcelonie jak dla mnie Pedro będzie wielkim talentem na skrzydełku będzie smigał nie gorzej niz Leo zobaczycie;)

0

Dla mnie Xavi w tej rundzie wymiata mam nadzieję że tak będzie do końca sezonu poklony dla ciebie

0

dzisiaj jest szczęśliwy w Arsenalu a jutro może być szczęsliwy w Barcelonie gdyby kluby doszły do porozumienia w sprawie jego transferu to myslę że nawet by się nie zastanawiał gdzie chce dalej się rozwijać a tak na razie jest podstawowym zawodnikiem Arsenalu kluby nie zasiadły do konkretnych rozmów więc co ma gadać że jego mażeniem jest granie dla Barcy (z pewnością tak jest) tylko że to było by nie fair wobec swoich kolegów z Arsenalu dla których jest "generałem"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?