0

chciał bym tych 2 panów w klubie obaj są młodzi nietuzinkowi i bardzo młodzi mieli bysmy z nich pożytek przez kilka dobrych lat:)

0

momentami gra przypominała jazdę z tamtego sezonu oby tak dalej:)

0

Nasze dzieci będą czytać w książkach o Messim że to był geniusz XXI wieku a przez jego skromność i miłość do tego sportu nie zmanierowaną rzadzą pieniądza jak to mają Brazylijczycy zrobi dla footbolu więcej niż Maradona i Pele razem wzięci!!!

0

a ja się zgodzę z Laportą czas zasuwał mi jak szalony a i przez całe spotkanie miałem tętno 200:)

0

albo zapomnial usunac maseczke z wodorostow

0

kryska byla na solarium przed meczem a takie sa potem tego skutki

0

Valdes - 9 kiedys wszyscy go skreslili a ten zagral poraz kolejny tym niedowiarkom na nosie

Alves - 8 solidny jak zawsze

Puyol - 10 IMPERATOR

Pique - 9,5 DOMINATOR

Abidal - 8 wkoncu pokazal sie z lepszej strony w tym sezonie

Sergio - 7 czerwo wydaje mi sie troche pochopnie wyciagniete poniewaz przy takim wykroku reka poszla mu samoistnie to bylo niekontrolowane takie jest moje zdanie

Xavi - 8 bez Iniesty w srodku traci swoj blask razem sa nie do zatrzymania

Keita - 4 chyba najgorszy jego mecz w tym sezonie

Iniesta - 8 tak jak wyzej bez xaviego to nie to

Messi - ...? Boskich istot sie nie ocenia

Henry - 3 czas go sprzedac a dac sprubowac Pedro na tej flanie pograc

Ibrahimović - 9 co mial to strzelil i za to rozlicza sie napastikow

Toure 8 wszed i robil swoje

0

zamiast jednej Kryśki mogli sobie kupić dwie Maryśki hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?