adekbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Cedynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chciał bym tych 2 panów w klubie obaj są młodzi nietuzinkowi i bardzo młodzi mieli bysmy z nich pożytek przez kilka dobrych lat:)
0
momentami gra przypominała jazdę z tamtego sezonu oby tak dalej:)
0
Nasze dzieci będą czytać w książkach o Messim że to był geniusz XXI wieku a przez jego skromność i miłość do tego sportu nie zmanierowaną rzadzą pieniądza jak to mają Brazylijczycy zrobi dla footbolu więcej niż Maradona i Pele razem wzięci!!!
0
a ja się zgodzę z Laportą czas zasuwał mi jak szalony a i przez całe spotkanie miałem tętno 200:)
0
albo zapomnial usunac maseczke z wodorostow
0
kryska byla na solarium przed meczem a takie sa potem tego skutki
0
Valdes - 9 kiedys wszyscy go skreslili a ten zagral poraz kolejny tym niedowiarkom na nosie
Alves - 8 solidny jak zawsze
Puyol - 10 IMPERATOR
Pique - 9,5 DOMINATOR
Abidal - 8 wkoncu pokazal sie z lepszej strony w tym sezonie
Sergio - 7 czerwo wydaje mi sie troche pochopnie wyciagniete poniewaz przy takim wykroku reka poszla mu samoistnie to bylo niekontrolowane takie jest moje zdanie
Xavi - 8 bez Iniesty w srodku traci swoj blask razem sa nie do zatrzymania
Keita - 4 chyba najgorszy jego mecz w tym sezonie
Iniesta - 8 tak jak wyzej bez xaviego to nie to
Messi - ...? Boskich istot sie nie ocenia
Henry - 3 czas go sprzedac a dac sprubowac Pedro na tej flanie pograc
Ibrahimović - 9 co mial to strzelil i za to rozlicza sie napastikow
Toure 8 wszed i robil swoje
0
zamiast jednej Kryśki mogli sobie kupić dwie Maryśki hehe