adekwatna
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
śpita? :DDDDD 15 znaków
0
@HavertzKai miał pół roku kontraktu...
0
@damianex10 również dobra opcja
0
@Joe_Pesci to samo pomyślalem :(
5
@gorgota Mbappe za Griezza
1
@kiper09 to dobrze, licze że wypali :D
0
Jak tam hasa J.Kluivert?
1
Laaazy Day, dzisiaj cały dzień w łóżku :P
0
@MontelQ po zdobyciu ZP jakoś obniżył loty.
0
@Balus żartujesz?
2
Messi dzisiaj strasznie słabo :/
0
Chcą wejść z piłką do bramki, brakuje strzałów za pola karnego.
0
@msmsms Wolno i ślamazarnie.
1
@blaugrana_36 Simeone nie byłby u nas dobrym trenerem, defensywka i kontra ma wypracowane do niemal perfekcji.
2
@Encore własnie nie bardzo, w dzień śpię a w nocy jazda :D
0
@ollo0 chodziło mi bardziej z kim on trenuje, ale mniejsza juz z nim.
0
Wiadomo co z Turanem? Wiem, że oficjalnie jest zawodnikiem Barcy, ale on chyba nie trenuje
1
@Chudini123 gość jednej ligi imo.
0
@marcin000019 Dzięki, liczyłem na takową odpowiedź ;)
2
Cześć, lubisz mnie jeszcze? :P
11
Chyba mam DEJA VU.
1
@Huck 1wszą połowę miał słabą, ale w drugiej już dorównał reszcie kolegom z obrony.
0
@Janiama Granada*
15
Busquets PROFESOR.
0
@DonFerdinando Ansu?
0
Szkoda tych 3 setek, ale widać poprawę w grze pressingiem, oraz ataku pozycyjnym.
5
Rakitic najsłabszy na boisku, Umtiti widać, że nie jest w rytmie meczowym. W 55' Puig in i jazda. Generalnie odnoszę wrażenie, że jak trafimy bramkę to z naszych zejdzie trochę i pójdą za ciosem.
1
@Ibra9PSP sport 247/365
1
@Mesi12 to było pewne, że nie zagra od 1wszej minuty. Dostanie maks 30min.
0
Jaki wynik stawiacie u nas? Ja 4:0/3:1 :)