0

śpita? :DDDDD 15 znaków

0

@HavertzKai miał pół roku kontraktu...

0

@damianex10 również dobra opcja

0

@Joe_Pesci to samo pomyślalem :(

5

@gorgota Mbappe za Griezza

1

@kiper09 to dobrze, licze że wypali :D

0

Jak tam hasa J.Kluivert?

1

Laaazy Day, dzisiaj cały dzień w łóżku :P

0

@MontelQ po zdobyciu ZP jakoś obniżył loty.

0

@Balus żartujesz?

2

Messi dzisiaj strasznie słabo :/

0

Chcą wejść z piłką do bramki, brakuje strzałów za pola karnego.

0

@msmsms Wolno i ślamazarnie.

1

@blaugrana_36 Simeone nie byłby u nas dobrym trenerem, defensywka i kontra ma wypracowane do niemal perfekcji.

2

@Encore własnie nie bardzo, w dzień śpię a w nocy jazda :D

0

@ollo0 chodziło mi bardziej z kim on trenuje, ale mniejsza juz z nim.

0

Wiadomo co z Turanem? Wiem, że oficjalnie jest zawodnikiem Barcy, ale on chyba nie trenuje

1

@Chudini123 gość jednej ligi imo.

0

@marcin000019 Dzięki, liczyłem na takową odpowiedź ;)

2

Cześć, lubisz mnie jeszcze? :P

11

Chyba mam DEJA VU.

1

@Huck 1wszą połowę miał słabą, ale w drugiej już dorównał reszcie kolegom z obrony.

0

@Janiama Granada*

15

Busquets PROFESOR.

0

0

Szkoda tych 3 setek, ale widać poprawę w grze pressingiem, oraz ataku pozycyjnym.

5

Rakitic najsłabszy na boisku, Umtiti widać, że nie jest w rytmie meczowym. W 55' Puig in i jazda. Generalnie odnoszę wrażenie, że jak trafimy bramkę to z naszych zejdzie trochę i pójdą za ciosem.

1

@Ibra9PSP sport 247/365

1

@Mesi12 to było pewne, że nie zagra od 1wszej minuty. Dostanie maks 30min.

0

Jaki wynik stawiacie u nas? Ja 4:0/3:1 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?