adekwatna
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke myślę, że dostanie z 30 min ;)
0
Na yt nowy odcinek foot truck'a z Cetnarem, bardzo ciekawy odcinek oraz anegdotki ;)
7
hasło na dziś - tramwaj.
1
@Witekk10 urodzinki były wczoraj, ale dziękuje bardzo! :D
4
Taka wiadomość w dzień urodzin, od razu wróciły myśli o tryplecie ;)
0
@student97r a Wenger? wydaje się spoko opcją.
0
jak tam "finał"? :D
1
@IronSanHybrid i cyk kanapeczka z brokułami, majonezem i ketchupem :D
0
@Homeopata8989 A jak Lautaro?
0
@Vxb93 One lecą do wilgoci i resztek jedzenia, okruchy jakieś czy coś. Fakt, są denerwujące :D
2
@Remi70 lepiej grać do najbliższego, nie brać ciężaru na siebie?
3
@SeeleyBooth Wrocław
1
@Ronin47 nie grał źle, starał się brać grę na siebie. Dwa faule taktyczne i czerwo, druga żółta po stracie. Szkoda chłopa bo widać było jak się przejął.
0
Semedo wchodzi, wszystkie podania do tyłu!!! Gość jest tragiczny.
0
@Janiama byłeś lewo-nożny? :P
0
@student97r tak zwana "wędka" :D
0
Wasze ulubione marki ciuchów?
0
@Solimalhio tragicznie :)
0
Panowie pes 20 czy fifa 20?
1
@Chwytliwy co za gość xD
1
@sidzej welcome to :D
1
@nieprzysiadalnosc sprawdź dyskografię Mac'a Miller'a
7
Dziękujemy za trio MVP, sentymentalnie MVP>MSN ;)
0
@WisniaKala priv
0
Jak spisuje się Abel i Hiroki?
0
Vidal>Rakitic (sell w zimie?)
0
@szymek029 mozna prosic?
0
@Witekk10 poprosze
0
@Jackazz pozdrawiam preorderowiczów :D
2
co myślicie o nowej płycie Pezeta? jak dla mnie bardzo dobra, fajny klimat.