0

@itmustbejoke myślę, że dostanie z 30 min ;)

0

Na yt nowy odcinek foot truck'a z Cetnarem, bardzo ciekawy odcinek oraz anegdotki ;)

7

hasło na dziś - tramwaj.

1

@Witekk10 urodzinki były wczoraj, ale dziękuje bardzo! :D

4

Taka wiadomość w dzień urodzin, od razu wróciły myśli o tryplecie ;)

0

@student97r a Wenger? wydaje się spoko opcją.

0

jak tam "finał"? :D

1

@IronSanHybrid i cyk kanapeczka z brokułami, majonezem i ketchupem :D

0

@Homeopata8989 A jak Lautaro?

0

@Vxb93 One lecą do wilgoci i resztek jedzenia, okruchy jakieś czy coś. Fakt, są denerwujące :D

2

@Remi70 lepiej grać do najbliższego, nie brać ciężaru na siebie?

3

@SeeleyBooth Wrocław

1

@Ronin47 nie grał źle, starał się brać grę na siebie. Dwa faule taktyczne i czerwo, druga żółta po stracie. Szkoda chłopa bo widać było jak się przejął.

0

Semedo wchodzi, wszystkie podania do tyłu!!! Gość jest tragiczny.

0

@Janiama byłeś lewo-nożny? :P

0

@student97r tak zwana "wędka" :D

0

Wasze ulubione marki ciuchów?

0

@Solimalhio tragicznie :)

0

Panowie pes 20 czy fifa 20?

1

@Chwytliwy co za gość xD

1

@sidzej welcome to :D

1

@nieprzysiadalnosc sprawdź dyskografię Mac'a Miller'a

7

Dziękujemy za trio MVP, sentymentalnie MVP>MSN ;)

0

0

Jak spisuje się Abel i Hiroki?

0

Vidal>Rakitic (sell w zimie?)

0

@szymek029 mozna prosic?

0

@Witekk10 poprosze

0

@Jackazz pozdrawiam preorderowiczów :D

2

co myślicie o nowej płycie Pezeta? jak dla mnie bardzo dobra, fajny klimat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?