Co wy chcecie od tego składu!!! Moim zdaniem jeżeli trener barcelony wybrał taką jedenastkę to musiał mieć powody. Osobiście myśle że będzie ciekawy mecz!
Co wy chcecie od tego składu!!! Moim zdaniem jeżeli trener barcelony wybrał taką jedenastkę to musiał mieć powody. Osobiście myśle że będzie ciekawy mecz!
Komentarze
0
Macie może link jakiś bez zaciny?
0
Co wy chcecie od tego składu!!! Moim zdaniem jeżeli trener barcelony wybrał taką jedenastkę to musiał mieć powody. Osobiście myśle że będzie ciekawy mecz!
0
Macie link bez zaciny ? :D
0
Br-Bravo Obrona-Alves Bartra Mathieu Alba Pomoc-Xavi Iniesta Masche Atak Messi Neymar Suarez czy to było aż tak trudne ?
0
W zimowym okienku nie ma kary?
0
Macie link bez zaciny ? :D
0
W zimowym okienku nie ma kary?
0
Br-Bravo Obrona-Alves Bartra Mathieu Alba Pomoc-Xavi Iniesta Masche Atak Messi Neymar Suarez czy to było aż tak trudne ?
0
Gdzie oglądacie fcb
0
Co wy chcecie od tego składu!!! Moim zdaniem jeżeli trener barcelony wybrał taką jedenastkę to musiał mieć powody. Osobiście myśle że będzie ciekawy mecz!