0

Macie może link jakiś bez zaciny?

0

Co wy chcecie od tego składu!!! Moim zdaniem jeżeli trener barcelony wybrał taką jedenastkę to musiał mieć powody. Osobiście myśle że będzie ciekawy mecz!

0

Macie link bez zaciny ? :D

0

Br-Bravo Obrona-Alves Bartra Mathieu Alba Pomoc-Xavi Iniesta Masche Atak Messi Neymar Suarez czy to było aż tak trudne ?

0

W zimowym okienku nie ma kary?

0

Doczekam się strzału?

0

Bez Iniesty i Xaviego klepa sensu nie ma bo to oni zagrywają ostateczne piłki w pole karnee....

0

Kto strzelił?

0

Moim zdaniem pewniejszy skład to wg Sportu ale MD też nie jest zły chociaż ten Samper...
Ale każdy musi czasem zagrać

0

Gdzie oglądacie fcb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?