adg0000
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Macie może link jakiś bez zaciny?
0
Co wy chcecie od tego składu!!! Moim zdaniem jeżeli trener barcelony wybrał taką jedenastkę to musiał mieć powody. Osobiście myśle że będzie ciekawy mecz!
0
Macie link bez zaciny ? :D
0
Br-Bravo Obrona-Alves Bartra Mathieu Alba Pomoc-Xavi Iniesta Masche Atak Messi Neymar Suarez czy to było aż tak trudne ?
0
W zimowym okienku nie ma kary?
0
Doczekam się strzału?
0
Bez Iniesty i Xaviego klepa sensu nie ma bo to oni zagrywają ostateczne piłki w pole karnee....
0
Kto strzelił?
0
Moim zdaniem pewniejszy skład to wg Sportu ale MD też nie jest zły chociaż ten Samper...
Ale każdy musi czasem zagrać
0
Gdzie oglądacie fcb