O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4771
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 5

Komentarze

2

a że niby za co? Wy już chyba kompletnie na głowy poupadaliście! przecież on stwierdził tylko, że to dobrze dla Realu jak Barca straci punkty, ot co szczera wypowiedź, nawet nie ma się do czego przyczepić

1

Pedro za 38-45? Niestety ustalając takie ceny zostaniemy z kompletem zawodników na przyszły sezon, nie sprzedamy nikogo, co doprowadzi do tego, że niewiele kupimy. Co do Alexisa to się zgadzam, 20 milionów za niego to żart.

1

Wiadomo - świetna drużyna, ale oklaski należą się tylko wtedy, gdy jest walka i zaangażowanie na boisku i na to dzisiaj liczę!

0

Ja tam trzymam kciuki za Real dzisiaj. Bardzo nie lubię siania tej sztucznej nienawiści pomiędzy kibicami Barcy i Realu, więc proszę Was, nie podjudzajcie. Oby był ładny mecz :)

0

Właściwie to Mourinho już w Barcie pracował..

Zobacz wszystkie

2

a że niby za co? Wy już chyba kompletnie na głowy poupadaliście! przecież on stwierdził tylko, że to dobrze dla Realu jak Barca straci punkty, ot co szczera wypowiedź, nawet nie ma się do czego przyczepić

1

Pedro za 38-45? Niestety ustalając takie ceny zostaniemy z kompletem zawodników na przyszły sezon, nie sprzedamy nikogo, co doprowadzi do tego, że niewiele kupimy. Co do Alexisa to się zgadzam, 20 milionów za niego to żart.

1

Ale wieje hipokryzją. Przed meczem większość zadowolona, że Martino szuka innego rozwiązania, a teraz pukanie się w głowę, że Fabregas na środku, a Messi na skrzydle to fatalny pomysł! Dajcie już spokój, wystarczająco już mnie wczoraj załamali nie zostawiając serca na boisku i oddając półfinał w promocyjnej cenie.. Zakaz transferowy spada na nas w najgorszym możliwym momencie. Obawiam się, że bez przewietrzenia szatni, będzie ciężko za rok. Może w obliczu zaistniałej sytuacji, warto by podjąć ryzyko i stawiać więcej na zawodników z La Masii?

1

Wiadomo - świetna drużyna, ale oklaski należą się tylko wtedy, gdy jest walka i zaangażowanie na boisku i na to dzisiaj liczę!

0

Dla nas to coś niezwykłego, ale chcąc nie chcąc, gdybyś zarabiał takie pieniądze przez dłuższy okres czasu, to staje się to dla Ciebie rzeczywistością. Taka natura, że człowiek się przyzwyczaja, więc nie ma co ich mierzyć naszą miarą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?