2

a że niby za co? Wy już chyba kompletnie na głowy poupadaliście! przecież on stwierdził tylko, że to dobrze dla Realu jak Barca straci punkty, ot co szczera wypowiedź, nawet nie ma się do czego przyczepić

1

Pedro za 38-45? Niestety ustalając takie ceny zostaniemy z kompletem zawodników na przyszły sezon, nie sprzedamy nikogo, co doprowadzi do tego, że niewiele kupimy. Co do Alexisa to się zgadzam, 20 milionów za niego to żart.

1

Wiadomo - świetna drużyna, ale oklaski należą się tylko wtedy, gdy jest walka i zaangażowanie na boisku i na to dzisiaj liczę!

0

Ja tam trzymam kciuki za Real dzisiaj. Bardzo nie lubię siania tej sztucznej nienawiści pomiędzy kibicami Barcy i Realu, więc proszę Was, nie podjudzajcie. Oby był ładny mecz :)

0

Właściwie to Mourinho już w Barcie pracował..

0

Narzekacie na tiki take, że nie da się już tak wygrywać, ale prawda jest taka, że my jej wcale nie używamy. To co robią teraz zawodnicy, to w większości ślamazarne wymienianie podań, podbijanie statystyk, nie można tego nazwać tiki taką! Ta idea opiera się na szybkich podaniach, zawodnicy muszą być cały czas w ruchu, gdyż cała idea opiera się na 'trójkątach', im więcej zawodników do których można zagrać piłkę w danym momencie, tym więcej możliwości,kombinacji, zdecydowanie trudniej jest wtedy tą piłkę nam odebrać jak i przerwać atak. Wystarczy obejrzeć mecze z teraz, a mecze za Pepa, widać to jak na dłoni. Fakt, jest znacznie trudniej, bo autobusy są udoskonalone, ale to co gramy teraz to co najwyżej pozostałości po tiki tace, jedynie stare nawyki, szkoda tylko, że zapomina się o najważniejszej części tej taktyki.

1

Ale wieje hipokryzją. Przed meczem większość zadowolona, że Martino szuka innego rozwiązania, a teraz pukanie się w głowę, że Fabregas na środku, a Messi na skrzydle to fatalny pomysł! Dajcie już spokój, wystarczająco już mnie wczoraj załamali nie zostawiając serca na boisku i oddając półfinał w promocyjnej cenie.. Zakaz transferowy spada na nas w najgorszym możliwym momencie. Obawiam się, że bez przewietrzenia szatni, będzie ciężko za rok. Może w obliczu zaistniałej sytuacji, warto by podjąć ryzyko i stawiać więcej na zawodników z La Masii?

0

Na polskie warunki może i chore, a dla nich co najwyżej drogo :P

0

W przyszłej edycji LM przydałyby się dwa miejsca dla NAJWIĘKSZEGO klubu na świecie. Viva Ronaldo!

0

A możecie polecić coś, gdzie obejrzę w dobrej jakości? Jako, że to El Clasico, to może być nawet płatne, byleby nie cieło!

0

* z rożnego

0

I w tym cały problem. Rosja działa, a UE co najwyżej nakłada sankcje.

0

To w takim razie polityka UE oraz Polski jest godna pochwały? Jak dla mnie Rosja , za sprawą Putina rozgrywa świetną partię - zgarną całą stawkę za bezcen. Odizolować gospodarczo Rosję? Według mnie zabawne, to my byśmy cierpieli, ponieważ na dzień dzisiejszy jesteśmy od nich uzależnieni, a oni bez problemu mogliby handlować z krajami azjatyckimi.

0

Chyba trochę naciągnięty artykuł, gdzie Navas stwierdza, że sędzia wypaczył wynik spotkania?

0

wydaje mi się, że tylko Canal+ Sport

0

To tylko skład na papierze, mogą wyjść w takim, a Fabregas się na skrzydle cały mecz nie pojawi :)

0

Niech wraca do zdrowia szybko, abyśmy mogli ich pokonać w ich najmocniejszym składzie :)

0

Jak najbardziej zasłużona w tym roku. Trzeba przyznać, że klasa w komentarzach Panowie - szacunek! Spodziewałem się nagonki i fali narzekań, a tutaj aż miło się robi :)

0

Skąd tyle niepewności? Wygrywamy, drużyna miewa słabsze momenty, ale od dawna nie prezentowała się tak solidnie. Lada moment Messi podkręci obroty, nie ma powodu do obaw :)

0

Busquets geniusz, a przed meczem tylko żale, że zdecydowanie Song powinien grać... ( nie ujmując temu drugiemu oczywiście).

0

Dla nas to coś niezwykłego, ale chcąc nie chcąc, gdybyś zarabiał takie pieniądze przez dłuższy okres czasu, to staje się to dla Ciebie rzeczywistością. Taka natura, że człowiek się przyzwyczaja, więc nie ma co ich mierzyć naszą miarą.

0

Nie musisz mi tego tłumaczyć, zgadzam się z Tobą, sprostowałem tylko dwie małe nieścisłości. Co do Alvesa to chyba jednak ma już 30 ;)

0

Małe sprostowanie, bo trochę im dodałeś doświadczenia. Iniesta skończył w tym roku 29 lat, z kolei Xavi 33.

0

Dla tych którzy nie zauważyli, cytuję : "Źródło: Sport".

0

Pele może mieć racje.. a może nie.. zobaczymy :)

0

Czepiasz się na siłę. Według mnie Andres zręcznie uniknął tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?