14

na 4 powinien być Arsenal tu błąd jest

2

pytanie brzmi Jak myślisz, który z wyżej wymienionych wariantów ziści się w jutrzejszym losowaniu? a nie jak byśmy chcieli

0

jak to jest możliwe jak real ma już 10 tytułów ligi mistrzów a jutro może dopiero być w półfinale 10 raz???

0

a co z 25 tyś krzesełek?

1

Ancelotti powiedział, że nie obejrzy meczu Barçy: Ja go obejrzę, na pewno.--haha dobre

0

Komentarz usunięty

0

druga bramka była ładniejsza

19

W drużynie mistrzowskiej z 2010 roku było aż 10 Katalończyków. Oni mieli decydujący wpływ na sukces tamtej ekipy. To zwycięstwo Katalonii, a nie Hiszpanii - powiedział Cantona. Francuz dodał ponadto, że dopóki FC Barcelona nie wychowa kolejnego genialnego pokolenia piłkarzy, dopóty Hiszpanie nie zdobędą kolejnego trofeum

0

to byłoby już 4 graczy z realu a ma być 2-3

0

nie będzie już ronaldo

0

nie to są te słynne koreczki Alvesa...

0

dobrze że mundo deportivo pisze o tylu kandydatach bo real wszystkich nie kupi a jak bedzie mówiło się o jednym czy dwóch to perez kupi..

0

to już będzie cała drużyna i kilku rezerwowych

0

ten włoski rynek nie jest taki zły i też mało kto tam sięga

12

"Chcę wygrać ligę, Ligę Mistrzów lub Puchar Króla."
Powinien powiedzieć:"Chcę wygrać ligę, Ligę Mistrzów i Puchar Króla."

0

to byłoby wolne przejście czy araby zapłacą stać ich chyba...?

0

trzeba dobrze rozegrać kwiecień gramy w nim 8 spotkań w tym dwumecz z P$G mecz z Sevilla i Valencią więc na tych słabszych rywali trzeba wykorzystać całą ławke oczywiście ich nie lekceważąc ...

1

nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy...

1

podczas losowania rywala realu kulki będą wyglądać jak te na zdjęciu powyżej

0

„W Brazylii jest trzech lub czterech bardzo dobrych i interesujących chłopaków. Jest też jeden w Argentynie”- ciekawe kogo ma na myśli...

0

"Pep Guardiola wraca na Camp Nou."....

0

minuta 3.29

2

City mocnym składem przegrywa z beniaminkiem angielskiej ligi....

3

messi z karnego i główką z rożnego nowość!!!

0

to był wiatrak

0

obejrzałbym jutro Pogbe ale gra o 18.00 więc nie dam rady ....

0

nie długo wszyscy będą biegać w tych kamizelkach

0

ponieważ hymn to jeden z symbolów finału Pucharu Króla

0

raczej nie wejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?