adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
na 4 powinien być Arsenal tu błąd jest
2
pytanie brzmi Jak myślisz, który z wyżej wymienionych wariantów ziści się w jutrzejszym losowaniu? a nie jak byśmy chcieli
0
jak to jest możliwe jak real ma już 10 tytułów ligi mistrzów a jutro może dopiero być w półfinale 10 raz???
0
a co z 25 tyś krzesełek?
1
Ancelotti powiedział, że nie obejrzy meczu Barçy: Ja go obejrzę, na pewno.--haha dobre
0
Komentarz usunięty
1
http://kwejk.pl/obrazek/2302033/sprytna-barcelona.html
0
druga bramka była ładniejsza
19
W drużynie mistrzowskiej z 2010 roku było aż 10 Katalończyków. Oni mieli decydujący wpływ na sukces tamtej ekipy. To zwycięstwo Katalonii, a nie Hiszpanii - powiedział Cantona. Francuz dodał ponadto, że dopóki FC Barcelona nie wychowa kolejnego genialnego pokolenia piłkarzy, dopóty Hiszpanie nie zdobędą kolejnego trofeum
0
to byłoby już 4 graczy z realu a ma być 2-3
0
nie będzie już ronaldo
0
nie to są te słynne koreczki Alvesa...
0
dobrze że mundo deportivo pisze o tylu kandydatach bo real wszystkich nie kupi a jak bedzie mówiło się o jednym czy dwóch to perez kupi..
0
to już będzie cała drużyna i kilku rezerwowych
0
ten włoski rynek nie jest taki zły i też mało kto tam sięga
12
"Chcę wygrać ligę, Ligę Mistrzów lub Puchar Króla."
Powinien powiedzieć:"Chcę wygrać ligę, Ligę Mistrzów i Puchar Króla."
0
to byłoby wolne przejście czy araby zapłacą stać ich chyba...?
0
trzeba dobrze rozegrać kwiecień gramy w nim 8 spotkań w tym dwumecz z P$G mecz z Sevilla i Valencią więc na tych słabszych rywali trzeba wykorzystać całą ławke oczywiście ich nie lekceważąc ...
1
nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy...
1
podczas losowania rywala realu kulki będą wyglądać jak te na zdjęciu powyżej
0
„W Brazylii jest trzech lub czterech bardzo dobrych i interesujących chłopaków. Jest też jeden w Argentynie”- ciekawe kogo ma na myśli...
0
"Pep Guardiola wraca na Camp Nou."....
0
minuta 3.29
2
City mocnym składem przegrywa z beniaminkiem angielskiej ligi....
3
messi z karnego i główką z rożnego nowość!!!
0
to był wiatrak
0
obejrzałbym jutro Pogbe ale gra o 18.00 więc nie dam rady ....
0
nie długo wszyscy będą biegać w tych kamizelkach
0
ponieważ hymn to jeden z symbolów finału Pucharu Króla
0
raczej nie wejdzie