0

ja także wolę oglądać powtórki Barcy :D

0

no to git :)

0

MQuC a to nie Bojan ?

0

a i jeszcze 21:00 Deportivo - Atlético Madryt w niedziele na c+sport

0

szlak c+sport 2 pokazuje tylko w ten weekend 1 mecz ligi hiszpańskiej i na dodatek pokazują o 22:00 w sobote Villarreal - Málaga ;(

0

witam jeśli ktoś ma link do meczu barcy po pl to niech mi napisze na gg nr 11986683

0

wie ktoś może czy gdzieś będzie barca po pl dzis ? bo ja szukam i szukam...

0

czy wie ktoś czy na cyfrowym Polsacie będzie mecz bo na polsacie sa 2 kanaly Al Jazeera. jeden Al Jazeera eng i Al Jazeera arab ?

0

czy mecz bedzie o 19 ? bo jak tak to bedzie na c+sport2 :)

0

wie ktoś o której i kiedy bedzie mecz z Valladolid ?

0

jestem ciekaw czy finał pokaże jakaś polska tv ...

0

w plecy ;(

0

krystek zajrzyj pod ht tp://ww w.socce r-live.p /inde x.php

0

od razy podaję numer do sopcasta do meczu barcy po pl żeby później nie było pytań o linki : 11028

0

wie ktoś czy będzie można zobaczyć (oprócz u crisa) w necie barce po pl ?

0

no i oczywiście gra maicon... brak słów

0

ooo następnym razem krystynka bedzie

0

tobik mi działa

0

tutaj możecie zobaczyc mecz barcy z progrmu Barca tv :

http://ww w.atv.szczecin.pl/world-tv/172-barca-tv.html?95d7908a931473c21e5fcef27e349be8=135bc4860b422e9f10fbb47754e9aa06

0

wie ktoś czy mecz będzie na barca tv ?

0

ej naprawcie link do galerii

0

dokładnie łukasz tu masz opis tamtego meczu http://www.fc barca.com/index.php?goto=kom&news=23702

0

tak

0

keer FCB właśnie tam wszedłem przed chwilką i jest, ale dzięki że ktoś jest uprzejmy :)

0

znacie jakieś stronki gdzie będzie barca po pl ?

albo numer na sopcasta

0

dzięki :)

0

szlak 2-1 :(

0

1-1 :(

0

pięknie osasuna wygrywa 1-0 z realem :)

0

ronaldinho102

http://[edit]/viewpage.php?page_id=106

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?