adidas_00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja także wolę oglądać powtórki Barcy :D
0
no to git :)
0
MQuC a to nie Bojan ?
0
a i jeszcze 21:00 Deportivo - Atlético Madryt w niedziele na c+sport
0
szlak c+sport 2 pokazuje tylko w ten weekend 1 mecz ligi hiszpańskiej i na dodatek pokazują o 22:00 w sobote Villarreal - Málaga ;(
0
witam jeśli ktoś ma link do meczu barcy po pl to niech mi napisze na gg nr 11986683
0
wie ktoś może czy gdzieś będzie barca po pl dzis ? bo ja szukam i szukam...
0
czy wie ktoś czy na cyfrowym Polsacie będzie mecz bo na polsacie sa 2 kanaly Al Jazeera. jeden Al Jazeera eng i Al Jazeera arab ?
0
czy mecz bedzie o 19 ? bo jak tak to bedzie na c+sport2 :)
0
wie ktoś o której i kiedy bedzie mecz z Valladolid ?
0
jestem ciekaw czy finał pokaże jakaś polska tv ...
0
w plecy ;(
0
krystek zajrzyj pod ht tp://ww w.socce r-live.p /inde x.php
0
od razy podaję numer do sopcasta do meczu barcy po pl żeby później nie było pytań o linki : 11028
0
wie ktoś czy będzie można zobaczyć (oprócz u crisa) w necie barce po pl ?
0
no i oczywiście gra maicon... brak słów
0
ooo następnym razem krystynka bedzie
0
tobik mi działa
0
tutaj możecie zobaczyc mecz barcy z progrmu Barca tv :
http://ww w.atv.szczecin.pl/world-tv/172-barca-tv.html?95d7908a931473c21e5fcef27e349be8=135bc4860b422e9f10fbb47754e9aa06
0
wie ktoś czy mecz będzie na barca tv ?
0
ej naprawcie link do galerii
0
dokładnie łukasz tu masz opis tamtego meczu http://www.fc barca.com/index.php?goto=kom&news=23702
0
tak
0
keer FCB właśnie tam wszedłem przed chwilką i jest, ale dzięki że ktoś jest uprzejmy :)
0
znacie jakieś stronki gdzie będzie barca po pl ?
albo numer na sopcasta
0
dzięki :)
0
szlak 2-1 :(
0
1-1 :(
0
pięknie osasuna wygrywa 1-0 z realem :)
0
ronaldinho102
http://[edit]/viewpage.php?page_id=106