Pięknie teraz tylko w sobote wywalczyc jakies punkty i bedzie super... Nie mogę zrozumiec poco kibice wchodzą na stronke rm i zamiast ogladac mecz to kłucą sie na komentach... zenada co to za kibice... ;/
80% z was to dupy a nie kibice jeden mecz przegrany i juz pisza ze wszystkie transfery nie udane ze pep to nie trener załosne to dziecaczki pora spac...to nie był dzien barcelony a wisła zagrała dobrze skutecznosc dzis była slabiutka a szans mieli sporo nie wykorzystalki i sie zemsciło.Zimny prysznic sie przyda na inauguracje sezonu pozdro veb
Pięknie teraz tylko w sobote wywalczyc jakies punkty i bedzie super... Nie mogę zrozumiec poco kibice wchodzą na stronke rm i zamiast ogladac mecz to kłucą sie na komentach... zenada co to za kibice... ;/
80% z was to dupy a nie kibice jeden mecz przegrany i juz pisza ze wszystkie transfery nie udane ze pep to nie trener załosne to dziecaczki pora spac...to nie był dzien barcelony a wisła zagrała dobrze skutecznosc dzis była slabiutka a szans mieli sporo nie wykorzystalki i sie zemsciło.Zimny prysznic sie przyda na inauguracje sezonu pozdro veb
Komentarze
0
Pięknie teraz tylko w sobote wywalczyc jakies punkty i bedzie super... Nie mogę zrozumiec poco kibice wchodzą na stronke rm i zamiast ogladac mecz to kłucą sie na komentach... zenada co to za kibice... ;/
0
oceny wmiare rozsadne ale Maxwell moim zdaniem zagrał najlepszy mecz w koszulce Barcelony smieszna ta ocena chyba ogladaliscie inny mecz...
0
szkoda ze Yaya nie gra ale jest Keita nasz czarny kon i Iniesta za Henry no moze byc ciekawie moze w koncu zagra jak zeszłym sezonie
0
Zapamiętajcie w końcu mongoły z afryki LM nie leci nigdy na cyfrze + tylko na N sport !!!
0
80% z was to dupy a nie kibice jeden mecz przegrany i juz pisza ze wszystkie transfery nie udane ze pep to nie trener załosne to dziecaczki pora spac...to nie był dzien barcelony a wisła zagrała dobrze skutecznosc dzis była slabiutka a szans mieli sporo nie wykorzystalki i sie zemsciło.Zimny prysznic sie przyda na inauguracje sezonu pozdro veb
0
Pięknie teraz tylko w sobote wywalczyc jakies punkty i bedzie super... Nie mogę zrozumiec poco kibice wchodzą na stronke rm i zamiast ogladac mecz to kłucą sie na komentach... zenada co to za kibice... ;/
0
Zapamiętajcie w końcu mongoły z afryki LM nie leci nigdy na cyfrze + tylko na N sport !!!
0
80% z was to dupy a nie kibice jeden mecz przegrany i juz pisza ze wszystkie transfery nie udane ze pep to nie trener załosne to dziecaczki pora spac...to nie był dzien barcelony a wisła zagrała dobrze skutecznosc dzis była slabiutka a szans mieli sporo nie wykorzystalki i sie zemsciło.Zimny prysznic sie przyda na inauguracje sezonu pozdro veb
0
szkoda ze Yaya nie gra ale jest Keita nasz czarny kon i Iniesta za Henry no moze byc ciekawie moze w koncu zagra jak zeszłym sezonie
0
oceny wmiare rozsadne ale Maxwell moim zdaniem zagrał najlepszy mecz w koszulce Barcelony smieszna ta ocena chyba ogladaliscie inny mecz...