0

Pięknie teraz tylko w sobote wywalczyc jakies punkty i bedzie super... Nie mogę zrozumiec poco kibice wchodzą na stronke rm i zamiast ogladac mecz to kłucą sie na komentach... zenada co to za kibice... ;/

0

oceny wmiare rozsadne ale Maxwell moim zdaniem zagrał najlepszy mecz w koszulce Barcelony smieszna ta ocena chyba ogladaliscie inny mecz...

0

szkoda ze Yaya nie gra ale jest Keita nasz czarny kon i Iniesta za Henry no moze byc ciekawie moze w koncu zagra jak zeszłym sezonie

0

Zapamiętajcie w końcu mongoły z afryki LM nie leci nigdy na cyfrze + tylko na N sport !!!

0

80% z was to dupy a nie kibice jeden mecz przegrany i juz pisza ze wszystkie transfery nie udane ze pep to nie trener załosne to dziecaczki pora spac...to nie był dzien barcelony a wisła zagrała dobrze skutecznosc dzis była slabiutka a szans mieli sporo nie wykorzystalki i sie zemsciło.Zimny prysznic sie przyda na inauguracje sezonu pozdro veb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?