6 maja 2009, 23:16
0
Visca el Barca!
25 marca 2009, 17:46
bykunn - nie trzeba być formalnie związanym z klubem, żeby kupić bilet w kasie.
13 lutego 2009, 02:14
z tego co wiem to obrońca, środkowy.
21 września 2008, 15:06
kibic veb 98 - ktoś tu chyba nie zna sytuacji w Katalonii i Baskonii
18 września 2008, 13:20
Bojan prawko ma. Pisali o tym w dniu jego urodziny, kiedy podczas sesji zdjęciowej chwalił się swoim 'plastikiem'.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Visca el Barca!
0
bykunn - nie trzeba być formalnie związanym z klubem, żeby kupić bilet w kasie.
0
z tego co wiem to obrońca, środkowy.
0
kibic veb 98 - ktoś tu chyba nie zna sytuacji w Katalonii i Baskonii
0
Bojan prawko ma. Pisali o tym w dniu jego urodziny, kiedy podczas sesji zdjęciowej chwalił się swoim 'plastikiem'.
0
Bojan prawko ma. Pisali o tym w dniu jego urodziny, kiedy podczas sesji zdjęciowej chwalił się swoim 'plastikiem'.
0
z tego co wiem to obrońca, środkowy.
0
kibic veb 98 - ktoś tu chyba nie zna sytuacji w Katalonii i Baskonii
0
bykunn - nie trzeba być formalnie związanym z klubem, żeby kupić bilet w kasie.
0
Visca el Barca!