0

Visca el Barca!

0

bykunn - nie trzeba być formalnie związanym z klubem, żeby kupić bilet w kasie.

0

z tego co wiem to obrońca, środkowy.

0

kibic veb 98 - ktoś tu chyba nie zna sytuacji w Katalonii i Baskonii

0

Bojan prawko ma. Pisali o tym w dniu jego urodziny, kiedy podczas sesji zdjęciowej chwalił się swoim 'plastikiem'.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?