O sobie

  • Zainteresowania Sport , modelarstwo, bjj , mma
  • Ulubiony zawodnik Deco , Ronaldinho,Messi, Gavi
  • Ulubione zespoły Barcelona ,City
  • Barcelonie kibicuję od Przybycie Deco

Statystyki

  • Dni w serwisie 4322
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 5

Komentarze

0

To on był szykowany na zastępstwo Messiego jak skończy grę u nas . Wybrał jak wybrał , niech teraz tata włączy mu mecz na konsoli jak go tak słuchał bardzo . Bolało w jaki sposób odszedł , teraz to historia która poszła w zapomnienie .

0

Rudy odklejeniec , nie powinni wg publikować jego wypowiedzi to zwykły zadufany w sobie smierdziel z Holandii . Za to co mówił po zwolnieniu żeby ku..s na czole wyrósł bo rudy już jest .

0

Nie ma co się oszukiwać typ jest skończony i nie pokazuje poziomu na którym by się łapał do kadry meczowej . Najlepiej sprzedać i zwolnić miejsce płac , bo typ małej pensji nie ma .

1

Jak by więcej rozumiał to by grał w Barcy nie realu ????

0

Pogonić typa jak nie było wyników to miał w dupie i nie chciał słyszeć o nowym kontrakcie , teraz gra zaczyna wyglądać to syn marnotrawny już chce rozmawiać . W to miejsce są ciekawe opcje i z mniejszymi wymaganiami. .

Zobacz wszystkie

1

Chłopak niech się uspokoi bo znów się ze.ra w gacie jak w 90 ???????????? ścisk dupy ma chyba

1

1

Jak się czyta tego idiote z herbem realu wyrytym na czole to się żygać chce , oby ten niedoklepany człowiek spadł ze stołka , świnia z madrytu

1

Siano w bloto kolejny raz ;( skupili by sie na Serim i pieknie by byo :)

1

Jak by więcej rozumiał to by grał w Barcy nie realu ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?