adrenalina92
Dołączył/a: sierpień 2014
Drzonowo
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To on był szykowany na zastępstwo Messiego jak skończy grę u nas . Wybrał jak wybrał , niech teraz tata włączy mu mecz na konsoli jak go tak słuchał bardzo . Bolało w jaki sposób odszedł , teraz to historia która poszła w zapomnienie .
0
Rudy odklejeniec , nie powinni wg publikować jego wypowiedzi to zwykły zadufany w sobie smierdziel z Holandii . Za to co mówił po zwolnieniu żeby ku..s na czole wyrósł bo rudy już jest .
0
Nie ma co się oszukiwać typ jest skończony i nie pokazuje poziomu na którym by się łapał do kadry meczowej . Najlepiej sprzedać i zwolnić miejsce płac , bo typ małej pensji nie ma .
1
Jak by więcej rozumiał to by grał w Barcy nie realu ????
0
Pogonić typa jak nie było wyników to miał w dupie i nie chciał słyszeć o nowym kontrakcie , teraz gra zaczyna wyglądać to syn marnotrawny już chce rozmawiać . W to miejsce są ciekawe opcje i z mniejszymi wymaganiami. .
1
Jak się czyta tego idiote z herbem realu wyrytym na czole to się żygać chce , oby ten niedoklepany człowiek spadł ze stołka , świnia z madrytu
0
Dobrze ze już jej nie nosi ????
1
Chłopak niech się uspokoi bo znów się ze.ra w gacie jak w 90 ???????????? ścisk dupy ma chyba
0
Całe szczęście rudy narcyz nie jest już naszym trenerem ????
0
Jezeli p$g kupi Mbappe to masz kolego grubo ponad 400 mln ;)
1
Komentarz usunięty
0
To teraz zobaczysz heheheheheh :D
0
Dokladnie hehehe
0
Dokladnie ma byc i tyle :P Niemiec juz powinien dac mu wolna reke po tym jak poprosil o odejscie :D z niewolnika nie ma pracownika . Ale niemiec mysli innaczej :) hihi
1
Siano w bloto kolejny raz ;( skupili by sie na Serim i pieknie by byo :)