27 maja 2009, 23:04
0
campeone campeone OLE OLE OLE!!! Viscaaa EL BAARCAA !! kapitalny mecz. man u nie istnialo dzisiaj to co zagrala Barca to jest totalny football ! Wspaniale !
30 sierpnia 2008, 10:39
jak dla mnie 2-0 :) Barca powinna sobie poradzic z takim rywalem i dobrze rozpoczac sezon... to jest potrzebne ... VeB!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
campeone campeone OLE OLE OLE!!! Viscaaa EL BAARCAA !!
kapitalny mecz. man u nie istnialo dzisiaj to co zagrala Barca to jest totalny football ! Wspaniale !
0
jak dla mnie 2-0 :) Barca powinna sobie poradzic z takim rywalem i dobrze rozpoczac sezon... to jest potrzebne ...
VeB!!!!!
0
campeone campeone OLE OLE OLE!!! Viscaaa EL BAARCAA !!
kapitalny mecz. man u nie istnialo dzisiaj to co zagrala Barca to jest totalny football ! Wspaniale !
0
jak dla mnie 2-0 :) Barca powinna sobie poradzic z takim rywalem i dobrze rozpoczac sezon... to jest potrzebne ...
VeB!!!!!