0

campeone campeone OLE OLE OLE!!! Viscaaa EL BAARCAA !!

kapitalny mecz. man u nie istnialo dzisiaj to co zagrala Barca to jest totalny football ! Wspaniale !

0

jak dla mnie 2-0 :) Barca powinna sobie poradzic z takim rywalem i dobrze rozpoczac sezon... to jest potrzebne ...

VeB!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?