14 lutego 2012, 20:45
0
brawo ze nie ma Pique :) w beznadziejnej formie jest zwiazek z Shakira szkodzi mu
11 lutego 2012, 19:56
Pep oszczedza przed mecze w LM :) Xavi Iniesta i Cesc musza byc gotowi na 14 lutego, najwazniejsze w pierwszym meczu z niemcami wygrac wysoko
24 czerwca 2011, 16:02
Cesc jaj nie ma, mam doscyc tej histori z nim, postawilby sie i by go sprzedali w koncu on jak dziewica sie zachowuje, sam nie wie czego chce niech zostanie z Arsene Wegnerem i wierzy ze cos osiagna ;D z mlodymi 16 latkami stanowcze NIE dla Cesca!
28 maja 2011, 22:49
Eric jestes wielki!!! Mascherano tez wielka klase pokazal na stoperze!
28 maja 2011, 22:35
brawo dla Mascherano! brawo dla Erica Abidala!
31 marca 2010, 23:44
larry czy to był dobry ruch to sie okaze po sezonie ale to napewno byl ruch marketingowy to byla odpowiedz na transferu Realu, poniekad Real to wymusil Laporta musial zrobic jakis znany transfer a ze tyle dal no coz, nasze pieniadze? nie to czym sie Ty przejmujesz a nie pamietasz jak Pan Gaspart wydawal na lewo i prawo kase na transfery na Owermarsa, Rochembacka, Petita Laporta zrobil to bo rynek na nim to wymusil i musial?hmm chcial pokazac ze Barcelone stac na wielki transfer tak jak Real Madryt
16 stycznia 2010, 23:24
jestem ciekawy czy teraz tutaj zostanie Messi skrytykowany za to że stracil dwa razy piłke w srodku
16 stycznia 2010, 22:10
http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=44 tutaj macie po polsku nie z public sport.
16 grudnia 2009, 18:32
ladna interwencja Valdka ;D
14 marca 2010, 20:23
Bojan to na wypozyczenie niech idzie!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
brawo ze nie ma Pique :) w beznadziejnej formie jest
zwiazek z Shakira szkodzi mu
0
Pep oszczedza przed mecze w LM :)
Xavi Iniesta i Cesc musza byc gotowi na 14 lutego, najwazniejsze w pierwszym meczu z niemcami wygrac wysoko
0
Cesc jaj nie ma, mam doscyc tej histori z nim, postawilby sie i by go sprzedali w koncu
on jak dziewica sie zachowuje, sam nie wie czego chce
niech zostanie z Arsene Wegnerem i wierzy ze cos osiagna ;D z mlodymi 16 latkami
stanowcze NIE dla Cesca!
0
Eric jestes wielki!!!
Mascherano tez wielka klase pokazal na stoperze!
0
brawo dla Mascherano! brawo dla Erica Abidala!
0
larry
czy to był dobry ruch to sie okaze po sezonie
ale to napewno byl ruch marketingowy
to byla odpowiedz na transferu Realu, poniekad Real to wymusil
Laporta musial zrobic jakis znany transfer a ze tyle dal no coz, nasze pieniadze? nie to czym sie Ty przejmujesz
a nie pamietasz jak Pan Gaspart wydawal na lewo i prawo kase na transfery na Owermarsa, Rochembacka, Petita
Laporta zrobil to bo rynek na nim to wymusil i musial?hmm chcial pokazac ze Barcelone stac na wielki transfer tak jak Real Madryt
0
jestem ciekawy czy teraz tutaj zostanie Messi skrytykowany
za to że stracil dwa razy piłke w srodku
0
http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=44
tutaj macie po polsku nie z public sport.
0
ladna interwencja Valdka ;D
0
Bojan to na wypozyczenie niech idzie!!