adsad
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dsada
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo ze nie ma Pique :) w beznadziejnej formie jest
zwiazek z Shakira szkodzi mu
0
Pep oszczedza przed mecze w LM :)
Xavi Iniesta i Cesc musza byc gotowi na 14 lutego, najwazniejsze w pierwszym meczu z niemcami wygrac wysoko
0
Cesc jaj nie ma, mam doscyc tej histori z nim, postawilby sie i by go sprzedali w koncu
on jak dziewica sie zachowuje, sam nie wie czego chce
niech zostanie z Arsene Wegnerem i wierzy ze cos osiagna ;D z mlodymi 16 latkami
stanowcze NIE dla Cesca!
0
Eric jestes wielki!!!
Mascherano tez wielka klase pokazal na stoperze!
0
brawo dla Mascherano! brawo dla Erica Abidala!
0
damy rade !
MU nic nie gra, tylko malo sytuacji stwarzamy
0
MU tylko z kontry moze cos strezelic
0
wzniesie dzis puchar Carles Puyol?
bardzo chcialbym ze Barcelona wygrala...ale od rana mam zle przeczucia
obawiam sie skrzydlowych i chicharito
0
bedzie powtórka z 94, mam takie przeczucie
0
cos sie musialo stac, ze Puyol nie gra
0
pewnie Puyol w drugiej polowie wejdzie za Abidala
0
przeciez nie wiemy co z Puyolem
moze sie zle poczul i go nie wystawil
0
ciekawe co z Puyolem?
zle sie poczul na treningu?
kurde on musi po finale zrobic ten zabieg z kolanem
mam zle przeczucia, cos mi sie wydaje ze 94 rok sie powtorzy
0
ja sie obawiam skrzydlowych, nani i valencia, bardzo szybcy
mam zle przeczucia...niech wygra lepszy...
wierze ze dzis to bedzie mecz Davida Villi
0
mam jakies dziwne przeczucia, ze dzisiejszy final moze sie skonczyc jak final z Milanem w 94
wierze w Barcelone, ale mam zle przeczucie
0
mnie powoli zaczyna denerwowac ze graja tylko pod Messiego, on wszystko strzela
ja chcialbym zeby bylo jak kiedys
ze Messi na prawym skrzydle, a na szpicy typowa "9" takie Eto'o
0
nie chce źle wrożyć ale Sandro Rosell zaplaci głowa za ta swoja polityke,
mogl zostawic Marqueza albo Dymytro
czemu Gabriel Milito nie gra na srodku? tylko Abidala wystawial Pep?
0
ja mam takie jedno pytanie czemu nie gra Gaby Milito?
ostatnio mial dobre mecze :)
fajne zawody rozegral przeciwko Milanowi,Hiszpani
czemu MIlito nie gra?
0
oj cos Pep nie ma nosa do transferow, pare wpadek zaliczyli Zlatan,Hleb,Caseres,Kerrinson,Henrique,Czygrynsky
Zlatan nie mial szans sie odnalezc w naszej druzynie, nie jest tak dynamicznym zawodnikiem jak Villa,Messi
ja tam zawsze Zlatana widzialem w Angli, w Manchester United
trzeba kogos sciagnac do ataku,
moze Robinho?
Sandro Rosell wkurwia mnie powoli,taki interes zrobil z Wlochami
Sandro chyba chce zdyskredytowac sukcesy Laporty
tylko jesli za rzadzami Rosella damy dupy ludzie tego mu nie zapomna i bedzie odchodzil w nieslawie
a Pep to glowy do transferow nie ma, powinni mu zabronic sie oddzywac w sprawie transferow
Eto'o swietny pilkarz i go oddal za paczke fajek ;/
0
niech wypozycza Robinho :)
on sie odnajdzie w druzynie "maluchów"
0
ciekawe jaki interes zrobil pan Sandro Rossell bedzie chcial napewno zdyskredytowac poczyniania Laporty, tylko jesli druzyna bedzie osiagala sukcesy to bedzie ok, a jesli nie to Sandro stanie sie pierwszym winowajca
mi cos smierdzie ze do 31 sierpnia na Camp Nou zawita Robinho, przyda sie :)
nasz prezes ma slabosc do brazylijczykow
0
oj zeby Gaurdiola nie przejechal sie na tych mlodych, sezon dlugi ;/
Rosell przyszedl i transferow nie bedzie
0
ogladajac ostatnio mecz Brazylia-Chile,
doszedlem do wniosku ze Brazylia dla mnie jest glownym kandydatem do mistrzostwa swiata, graja jak nie Brazylia,
w obronie swietnie, Dunga swietnie ich taktycznie ustawil, nie graja zadnej pieknej gry ale sa skuteczni
jesli Holandia bedzie grac tak jak gral w grupie i w 1/8 nie wroze im przyszlosci
0
Hiszpania moze miec problemy z Brazylia, Dunga swietnie ich ustawia
Brazylijczycy nie graja pieknej pilki tylko swietnie wykonuja zalecenia trenera, graja swietnie taktycznie
graja tak jak kiedys Dunga gral
0
Villa dzis pokazuje swoj szeroki wachlarz umijetnosci
na skrzydle sobie radzi, potrafi kiwnac zawodnika, strzelic z daleka, podac dobra pilke, ma zmysl snajpera,
0
dzieki ze kupili Davida Villi, potrafi z dalek strzelilc,potrafi odnalezc sie w polu karnym
0
Argentyna na lepszym przeciwniku moze polegnac
jedyny w srodku zawodnik defensywny to Mascherano
obroncy typu Gutierez i Demichelis to porazka ;/
Szkoda ze Messi nie strzelil. Hiquain do pustej bramki wali
0
Mascherano mi imponuje w defensywie.
0
potencjal Messiego w reprezentacji Argentyny jest nie wykorzystywany
czemu Messi gra podwieszonego napastnika?albo gra w srodku pomocy?
jego miejsce to skrzydlo
Maradona blad popelnia, a moze sie boi go dac na ta pozycje gdzie Messie swietnie sie czuje,
0
a ja uwazam ze jesli bedzie dobra oferta mozna go sprzedac,
za 50 mln to mozna sciagnac dobrych zawodnikow na prawa obrone
Gregor van der Wiel i Rafinha, dwoch swietnych mlodych obroncow,