0

brawo ze nie ma Pique :) w beznadziejnej formie jest
zwiazek z Shakira szkodzi mu

0

Pep oszczedza przed mecze w LM :)
Xavi Iniesta i Cesc musza byc gotowi na 14 lutego, najwazniejsze w pierwszym meczu z niemcami wygrac wysoko

0

Cesc jaj nie ma, mam doscyc tej histori z nim, postawilby sie i by go sprzedali w koncu

on jak dziewica sie zachowuje, sam nie wie czego chce

niech zostanie z Arsene Wegnerem i wierzy ze cos osiagna ;D z mlodymi 16 latkami

stanowcze NIE dla Cesca!

0

Eric jestes wielki!!!

Mascherano tez wielka klase pokazal na stoperze!

0

brawo dla Mascherano! brawo dla Erica Abidala!

0

damy rade !

MU nic nie gra, tylko malo sytuacji stwarzamy

0

MU tylko z kontry moze cos strezelic

0

wzniesie dzis puchar Carles Puyol?

bardzo chcialbym ze Barcelona wygrala...ale od rana mam zle przeczucia

obawiam sie skrzydlowych i chicharito

0

bedzie powtórka z 94, mam takie przeczucie

0

cos sie musialo stac, ze Puyol nie gra

0

pewnie Puyol w drugiej polowie wejdzie za Abidala

0

przeciez nie wiemy co z Puyolem

moze sie zle poczul i go nie wystawil

0

ciekawe co z Puyolem?

zle sie poczul na treningu?

kurde on musi po finale zrobic ten zabieg z kolanem

mam zle przeczucia, cos mi sie wydaje ze 94 rok sie powtorzy

0

ja sie obawiam skrzydlowych, nani i valencia, bardzo szybcy

mam zle przeczucia...niech wygra lepszy...

wierze ze dzis to bedzie mecz Davida Villi

0

mam jakies dziwne przeczucia, ze dzisiejszy final moze sie skonczyc jak final z Milanem w 94

wierze w Barcelone, ale mam zle przeczucie

0

mnie powoli zaczyna denerwowac ze graja tylko pod Messiego, on wszystko strzela

ja chcialbym zeby bylo jak kiedys

ze Messi na prawym skrzydle, a na szpicy typowa "9" takie Eto'o

0

nie chce źle wrożyć ale Sandro Rosell zaplaci głowa za ta swoja polityke,

mogl zostawic Marqueza albo Dymytro

czemu Gabriel Milito nie gra na srodku? tylko Abidala wystawial Pep?

0

ja mam takie jedno pytanie czemu nie gra Gaby Milito?

ostatnio mial dobre mecze :)

fajne zawody rozegral przeciwko Milanowi,Hiszpani

czemu MIlito nie gra?

0

oj cos Pep nie ma nosa do transferow, pare wpadek zaliczyli Zlatan,Hleb,Caseres,Kerrinson,Henrique,Czygrynsky

Zlatan nie mial szans sie odnalezc w naszej druzynie, nie jest tak dynamicznym zawodnikiem jak Villa,Messi

ja tam zawsze Zlatana widzialem w Angli, w Manchester United

trzeba kogos sciagnac do ataku,

moze Robinho?

Sandro Rosell wkurwia mnie powoli,taki interes zrobil z Wlochami

Sandro chyba chce zdyskredytowac sukcesy Laporty

tylko jesli za rzadzami Rosella damy dupy ludzie tego mu nie zapomna i bedzie odchodzil w nieslawie

a Pep to glowy do transferow nie ma, powinni mu zabronic sie oddzywac w sprawie transferow

Eto'o swietny pilkarz i go oddal za paczke fajek ;/

0

niech wypozycza Robinho :)

on sie odnajdzie w druzynie "maluchów"

0

ciekawe jaki interes zrobil pan Sandro Rossell bedzie chcial napewno zdyskredytowac poczyniania Laporty, tylko jesli druzyna bedzie osiagala sukcesy to bedzie ok, a jesli nie to Sandro stanie sie pierwszym winowajca

mi cos smierdzie ze do 31 sierpnia na Camp Nou zawita Robinho, przyda sie :)

nasz prezes ma slabosc do brazylijczykow

0

oj zeby Gaurdiola nie przejechal sie na tych mlodych, sezon dlugi ;/

Rosell przyszedl i transferow nie bedzie

0

ogladajac ostatnio mecz Brazylia-Chile,

doszedlem do wniosku ze Brazylia dla mnie jest glownym kandydatem do mistrzostwa swiata, graja jak nie Brazylia,

w obronie swietnie, Dunga swietnie ich taktycznie ustawil, nie graja zadnej pieknej gry ale sa skuteczni

jesli Holandia bedzie grac tak jak gral w grupie i w 1/8 nie wroze im przyszlosci

0

Hiszpania moze miec problemy z Brazylia, Dunga swietnie ich ustawia

Brazylijczycy nie graja pieknej pilki tylko swietnie wykonuja zalecenia trenera, graja swietnie taktycznie

graja tak jak kiedys Dunga gral

0

Villa dzis pokazuje swoj szeroki wachlarz umijetnosci

na skrzydle sobie radzi, potrafi kiwnac zawodnika, strzelic z daleka, podac dobra pilke, ma zmysl snajpera,

0

dzieki ze kupili Davida Villi, potrafi z dalek strzelilc,potrafi odnalezc sie w polu karnym

0

Argentyna na lepszym przeciwniku moze polegnac

jedyny w srodku zawodnik defensywny to Mascherano

obroncy typu Gutierez i Demichelis to porazka ;/

Szkoda ze Messi nie strzelil. Hiquain do pustej bramki wali

0

Mascherano mi imponuje w defensywie.

0

potencjal Messiego w reprezentacji Argentyny jest nie wykorzystywany

czemu Messi gra podwieszonego napastnika?albo gra w srodku pomocy?

jego miejsce to skrzydlo

Maradona blad popelnia, a moze sie boi go dac na ta pozycje gdzie Messie swietnie sie czuje,

0

a ja uwazam ze jesli bedzie dobra oferta mozna go sprzedac,

za 50 mln to mozna sciagnac dobrych zawodnikow na prawa obrone

Gregor van der Wiel i Rafinha, dwoch swietnych mlodych obroncow,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?