adsad
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dsada
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gracz meczu Yaya Toure!
0
Sergio to opcja na przyszlosc
niech Yaya gra, w formie jest bardzo dobry, pamietam jak urzekla mnie jego gra na MS 2006, to co on tam wyprawial, ciesze sie ze w Barcie gra i odniosl wielkie sukceshy
0
cules1992 dobranoc, idz spac dzieciaku jutro do szkoly
0
cules1992
nie nazywaj mnie sezonowcem, interesuje sie Barcelona o 97 roku
gdyz czasy Johana Cruijfa nie pamietam, mialem wtedy 4 lata
ale ogladalem pare meczy z tamtych sezonow
nie nazywaj mnie kibicem sukcesu
pamietam kazde porazki, pamietam rzadzy Gasparta ;/
jak w LM nam nie szlo, jego glupie transfery
wiecy wyluzuj
prowokujesz swoimi glupi tekstami, zachowujesz sie jak dzieciak piszac ja chce Torresa , Riberego itp
opanuj sie
plujesz na tych pilkarzy?bo co jeden mecz czy dwa nie wyszly
Abidal mnie w tym sezonie zachwyca swietnie gra w defensywie, a i w ataku sie poprawil
0
cules1992
nie prowokuj
0
wrocil stary Yaya Toure.
Uwielbiam tego gracza. Lubie patrzec na jego gre.
0
narzekacie na Valdesa
a on nam czesto ratuje punkty
wyciagnie jedna pilke ale warta 3pkt
0
kibice tutaj sa jak choragiewki ale wiadomo nie wszyscy
Henry ostatnio beee Bojan takze beee
pare minut wystarczy i juz ok
0
Bojan to na wypozyczenie niech idzie!!
0
zas sie zaczyna nagonka
ostatnio Ibra beee
teraz Bojan zle
ja sie nie dziwie ze Pep nie stawia na Bojana, niech on idzie na wypozyczenie i sobie pogra caly sezon.
trzeba kupic drugiego napastnika.
0
nie potraficie czytac ze zrozumieniem?
pod glownym naglowkiem pisze dlaczgo nie grac Carles Puyol,
0
nie potraficie czytac ze zrozumieniem?
pod glownym naglowkiem pisze dlaczgo nie grac Carles Puyol,
0
Fc Barcelona juz po meczu z Valencia pokaze swoja sile, jestem o tym swiecie przekonany, zdobedzie mistrzostwo hiszpanii to jest pewne. Real Madryt nie ma szans i przekona sie o tym na SB jak znowu przegra.
0
hmmm dajmy czas do konca sezonu Ibrze i potem go oceniajmy z perspektywy calego sezonu, hmmm Henry teraz w lecie odejdzie i trzeba bedzie kogos kupic na lewe skrzydlo, kogos z trojki Ribery,Silva, Di Maria
i uwazam ze dobrym krokiem by bylo wypozyczenie Bojana zeby sie ogrywal, fajnie by bylo jak by do nas przyszedl Torres ale to sa marzenia
0
Real ma za swoje, nie potrafi zawodnikow docenic, Negredo sprzedali, też nie wiem czy to plotki, ale coś o Higuanie mowia ze moze odejsc ;/
nie rozumiem ich, nie lubie Higuaina, ale dobry jest , strzela duzo bramek,nie potrafia docenic go ;/
oni tylko klada nacisk na kase i na marketing, na nazwiska
0
oglądałem mecz i źle napisałem, wiem ze Ibra dostal czerwien za faul w polu karnym Almeri.
Tutaj niestety nie da sie edytowac postow.
0
chwileczke
jeszcze chwile temu czytalem tutaj wsrod komentarzy ze dzis Real Madryt wygrywa i jest po liderze i jest smutno etc.
a teraz Negredo gola strzelil i hura, ludzie nauczcie sie ze nie ma co gdybac itp. biadolic jak to zle jak to nie dobrze, typowa polska cecha ;/ narzekac, nie wierzyc
Nasi piłkarze musza byc skoncetrowani caly mecz, pokazali wielka ambicje po czerwonej kartce dla Alvesa, pare razy w tym sezonie gralismy mecz w oslabieniu i chyba nigdy nie przegralismy.
Ludzie bądźcie poważni.
0
panowie i panie nie mamy mistrza :((((
ludzie ogarnijcie sie, sezon trwa, fajne powalczyli :)
co nie które komentarze sa nie na miejscu
jestem ciekaw jak Ibrahimovic strzeli gola z RM na Santiago Bernabeu to bedzie znowu go kochac?czy bedzie dla was drewnem, zerem, bedzie zas epiteto uzywac
i co mnie obchodzi ze Almeria jest 5 10 czy 15 to jest pilka nozna i wszystko jest mozliwe ;]
kazdy z kazdym moze wygrac, zremisowac
moze zbiorowe samobojstwo...dlatego ze z Almeria zremisowalismy i ze Ibra jest fe?
0
ale glupie pytania zadajacie czemu Pep siedzi na trybunie, sprawa oczywista za kare
nie moze Pep siedzi na trybunach gdyz ma lepsza widocznosc ehh
0
prawdziwi kibice wierze w druzyne do konca, a tutaj po stracie bramki, czerwonej kartce juz nie wierze ehh;/
0
jeszcze przed chwila co nie ktorzy chyba zamierzali samobojstwo popelniac, ze juz po mistrzostwie, ze po meczu
ja wam mowie mecz trwa 90minut plus doliczony mecz
wiele juz cudow widzialem.
0
co nie ktore komentarze ze mamy mistrzostwo z glowy sa nie na miejscu
sezon sie skonczyl?
:|
i co gol nasi strzelili!
0
mam dla was rade spalcie na sztosie Ibrahimowica za te krzywdy ktore nam wyrzadza ;|
nie zachował sie zbytnio dobrze, ale kazdy wie jaki on jest. Po co go wyzywac itp
0
co nie którzy uwazaja ze Barcelona bedzie wygrywac z kazdym po 4,5 czy 6 do zera, ale to jest futbol i wszystko jest w nim mozliwe, gdyby futbol byl przewidywalny to banalna by bylo obstawianie wynikow meczow, ale nie jest przewidywalny i to jest w nim piekne
Zlatan jest jaki jest, kazdy wiedzial jak przychodzil jaki to jest typ zawodnika, jak strzelal gola Realowi to go kochali a jak nie strzela to zle, uwazam ze Eto'o byl bardziej przydatny dla Barcelony, ale odszedl przyszedl Ibra i trzeba wspierac Ibre, jak nie idzie czasami Messiemu, bylo pare meczow w tym sezonie ze glupio czesto tracil pilki, nie wychodzilo to nie jechaliscie po nim.
0
nie plakac, tylko nie zachowywac jak sie dzieci, bo pewnie wiekszosc co pisze nie chce sie za dzieci uwazac
poki mecz jest to po co stawiac krzyzyk na kogos
ale to jest chyba taka Polska Cecha ;/
ze zawsze trzeba dokopac komus ;/
0
zalosne te komentarze
pare minut temu wszystko bee
Messi zle Ibra zle etc.
a teraz hura hura hura
jestescie jak choragiewki co nie ktorzy
kibice sukcesu
ciekawe czy pamietacie czasy po Cruijff, czy po Van Gaal'u
jak byl prezydentem Gaspart co on robil z klubem, pewnie wiekszosc co tutaj pisze ze Messi be, ze juz nie ta sama druzyna to nie pamieta
jak w lidze mistrzow nam sie nie wiodlo, nawe z Uefa odpadlismy
jak Gaspart na lewo i prawo kase dawal
zal mi was
0
ludzie to sie robi zalosne
wezcie sznur i sie powiescie ;|
to tylko pierwsza polowa...a tu co nie ktorzy przezywaja jak nie wiem co
mecz trwa 90minut
0
zas sie zaczyna plakanie dzieci
ehhh
0
co nie które dzieci z tego forum to spac powinny juz pojsc
przeciez jest 23
a nie wypisywac swoje zale...ze kiepsko...
ja mam rade wezcie sznurek i sie powiescie...bo dzis przegralismuy
0
dla mnie co nie ktorzy tutaj to nie kibice Barcelony
Pep zle
Ibra zle
Valdes zle
Xavi zle
Messi zle
a wy najlepsi
bo siedzicie za kompem i wylewacie swoje zale, wy jestescie najlepsi
ehhh Polacy dokopac komus
a jak sie wygrywa to k***a krzycycie zajebiscie
Ibra wow Mesii Mesjasz
nie potraficie docenic...