0

mi sie podoba gra Mascherano, dobry defensywny zawodnik.

Messi ciagnie ta gre, niech za Hiquaina wejdzie Milito badz Kun

0

Messi cos gra, probuje ciagnac gre do przodu Argentyny

Hiquain dwie setki ;| nie dziwie sie ze kibice Realu czasami maja go dosc

Di Maria wogule nie widoczny?widzial go ktos przez 45 minuty?

0

General Xavi

komentator powiedzial ze Suarez ma przejsc za 150 mln ale zlotych!

sluchaj uwaznie

0

pio92

powiedz mi czy obserwowałeś gre Dos Santosa od odejscia z Barcelony?

nie zaistnial w Tottenhamie, potem wypozyczenie do Inspwich Town a nastepnie do Galatasaray zostal wypozyczony

widziales jego gre? bo ja widzialem jak gral kaszane w Tottenhamie, mieli z nim tam problemy, odszedl i tyle z Barcelony chcialbyc od razu gwiazda itp za duzo wymagal

dla mnie Pedro najwiekszym zaskoczeniem jest, chlopak potrafi strzeli z lewej prawej nogi, z daleka z bliska, bardzo dobry gracz

wystarczyl wczoraj jeden mecz Gio Dos Santosa i juz tutaj lament, a przez dwa lata wszyscy o nim zapomnieli ;|

nie powiem ze zachwycil mnie ale to tylko jeden mecz

0

fajnie wczoraj zagral Gio Dos Santos, ale przeciez w Totenhamie sobie nie poradzil, on poprostu myslal ze jest najlepszy i stac go na miejsce w pierwszej 11 Barcelony, byl zbyt pewny siebie i potem znikl w Tottenhamie, potem wypozyczenie do Inspwich Town, nastepnie Ryjek go przygarnal w Galatarasy

dobry zawodnik, ale nie ta psychika

0

problemem to jestes Ty panie Seluk, chcesz kase zbic na Toure, od poczatku gadasz i gadasz, Toure sie mniej udziela od Ciebie, chcesz hiena kase zarobic ;/

0

podobala mi sie wspolpraca Xaviego i Iniesty z Villa z Polska, Iniesta widac ze forme ma, jego zagrania palce lizac

na lewe skrzydlo Robinho za Zlatana, Robinho ma cos do udowodnienia w Hiszpani

0

no Xavi i Iniesta swietnie sie rozumia z Villa juz nie moge doczekac sie sezonuy

0

no Andreas Iniesta wraca do formy :)

0

dwie najwieksze gadziny Seluk i Riaola

za duza gadaja, ciagle cos kreca, chca kase nie zla zarobic na prowizji,

najwiecej Ci dwaj managerowie gadaja

szkoda ze Toure ma odejsc ;/ Pep tego pozaluje ;/

Pep nie ma wyczucia co do transferow jak i do sprzedazy zawodnikow ;/

0

szkoda ze Joan Laporta odchodzi, mial swoje grzeszki jak kazdy

ale jego prezudentura to swietne lata dla Barcy, wszystko przemyslane

0

prezentacja bedzie napewno po konferencji prasowej.

0



co za typy nie potrafia wlaczyc transmisji ;/

ile wy macie lat? ze nie potraficie czytac ze zrozumieniem

0

pieknie dziala, teraz mowi David Villa

banalnie latwo wejsc na ta transmisje

0

dobra dziala

jest konferencja z Villa

0

na ta strone wejdzcie http://www.iraqgoals.net/

i tam znajdziecie link do transmisji prezentacji Villi

0

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/barca_tv/barca_tv.html

tutaj macie link do BarcaTv

moze tam bedzie prezentacja Villi

0

prezentacja pewnie bedzie na BarcaTv

tylko czy ktos ma linka do barcaTv?

0

szymonst

Abidal swietnie gral w tym sezonie, po kontuzji troche slabiej

ale w tym sezonie byl pewnym punktem, przyjscie Maxwella mu pomoglo,

Eric w ofensywie sie obudzil wreszcie, w defensywie bardzo dobrze sobie radzi, na lewej obronie wole go widziec niz Maxwella

a dla Alvesa zmiennikiem moglby zostac Rafinha albo ten Azpiluceta z Osasuuny

0

Dani Alves musi miec zmiennika, miejsca Puyola jest na srodku obok Pique, Puyol coraz starszy i na bocznego obronca mimo wszystko sie nie nadaje, chociaz dobrze spelnia zadania, ale nie biega tak jak Dani nie jest tak ofensywnie usposobiony

Dani Alves musi miec zmiennika!

A Ibrahimovic hmmm wedlug mnie w nim jest wielki potencjal, tylko teraz przychodzi na dniach ponoc Villa ktory bedzie gral jako przyslowiowa 9

wiec Ibra na skrzydle? chyba nie

Villa na skrzydle takze nie ;/ wiec nie wiem co Pep zrobi z tym fantem, moze sie okazac ze Ibrahimovic odejdzie, chociaz bardzo w to watpie

Bojan bedzie zmiennnikiem Villa, Bojan to takze taka typowa 9

a co z Cescem?hmmm

to jest dobra alternatywa dla Xaviego i Iniesty

widzimy jak jak nasz ofensywa sobie radzi bez kreatywnych Xaviego i Iniesty

Xavi coraz starszy wiec juz coraz ciezej bedzie mu grac caly sezon cale mecze, Iniesta ostatnio cos ze szkla, mam nadzieje ze poradza sobie z tymi kontuzjami.

Dlatego Keita niech odejdzie(choc marna szansa to pupilek Pepa)

w pomocy by wystarczyli Sergio Xavi Cesc Andreas i Yaya

PS

od dawno podobala mi sie gra Zlatana i jak go od zawsze widzialem w Premiership, w MU badz Chelsea

0

Villa przyjdzie i bedzie gral jako "9"

na prawym skrzydle bedzie gral Messi na lewym skrzydle Pedro

Ibra badz Toure odejdzie ( za Fabregasa)

jesli Cesca nie uda sie sciagnac to klub sciagne Davida Silve ktory moze grac na srodku badz na lewym skrzydle.

Jeszcze prawy obronca i Barcelona bedzie coraz mocniejsza.

Szkoda ze Joan Laporta odchodzi ;./

0

cos czuje ze w ciagu 2 tygodni moga zajsc zmiany w skladzie,

czytalem ze ponoc na srode 19 maja jest przewidziane oficjalne przedstawienie Villi w skladzie Barcelony

i jesli cos jest niestety na rzeczy z Toure :(((

to chyba Cesc Fabregas przyjdzie

0

jesli cos jest na rzeczy z Toure

to wydaje mi sie ze na dniach Laporta nam sprezentuje

Ville i Fabregasa ( za Cesca do Arsenalu pojdzie Yaya)

wolalbym zeby odszedl Keita

Yaya Toure zaimponowal mi cholerenie na MS 2006 i od tego czasu jestem jego fanem,

0

ma ktos jakis link do transmisji celebracji sukcesu? zaden link z soccer-live nie dziala mi;/

0

Toure zostanie, on sam mowi ze chce zostac.

Tylko ten agent kreci i kreci, chce pewnie kase wyciagnac wrazie czego na prowizji z transferu.

Yaya zostanie, lubie patrzec jak on gra, zachwycilem sie jego gra na MS 2006

0

najwieksza wada w tym sezonie

ze nie kiedy nasza druzyna zbyt szybko sie zadawala

gra na 1-0 i potem remis

dzis po 3-0 samozadowolenia

ale dzieki Bogu mistrz tuz tuz

0

niech Ibra wejdzie

i macie tego Messiego, co tam ze zmarnowal setki

to ukarali nas...

0

Real wygra, ostatnio dobrze gra CR9

a nasi niech jeszcze wpakuja dwie bramki, Messi niech strzeli jeszcze jedna

brawo dla Victora Valdesa za te jedna interwencje, to jest moj cichy bohater tego sezonu

0

zaś gra ten przecietniak Keita w pierwszym skladzie

co on wnosi?

podziwiam Yaya Toure ze ma tyle cierpiliowsci, dawno mogl sie wypiac i miec w dupie pana Pepa"mistera"

Pep sie gubi, ale mam nadzieje ze ten sezon go czegos nauczy, popelnil kilka bledow

wydanie wielkiej kasy na Dymytro"drugie imie Bolt" Czygrynsky czy wydanie ogromnej kasy na Ibre, chociaz uwazam ze Ibre bardziej chcial prezydent

niech dalej bedzie zakochany w Keicie... ;/ szkoda gadac

0

Pep troche sie ostatnio pogubil, ale z jednej strony bardzo sie ciesze ze dostal po dupie bo mam nadzieje ze cos wyciagnie z tej lekcji, bo jesli drugi sezon z rzędu zdobyl wiele pucharow moglby popasc w samouwielbinie

pierwszy minus jego to zbyt przywiazanie do pewnych nazwisk ( Keita sie klania)

nie rozumiem dlaczgo tak traktuje Yaye Toure , on gra tam gdzie chce, nie marudzi, zawsze oddaje serce na boisku, a malo gra

dwa to kombinowanie ze skladem, po co wymysla nowe pozycje zawodnikom, Maxwell na lewym ataku?(WTF) Alves na ataku?

zbytnio kombinowal z pozycjami

mam nadzieje ze lecie 2010 przyjdzie zmiennik Alves ( ktos kto bedzie potrafil wrzuci pozadnie, baloniki Alvesa czesto irytuja mnie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?