adsad
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dsada
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zdjac Busquetsa
bo ino patrzec jak bedziemy grac w 9
0
po co Pep zdjal Toure i Milito naraz?
teraz jak gramy w obronie?3?
0
stadion powinni Espanyolowi zamknac
rzucaja ciagle czyms w naszych...
masz Pep
swoje kombinowanie
0
zas Toure ;/
lol
niech dalej kombinuje ze skladem
brawo
0
nie rozumiem Pepa
po co dobry sklad zmienia
i gra bez napastnika...
0
ja na miejscu Valdesa olalbym gre w reprezentacji Hiszpani
on ma byc 3 bramkarzem?
od dwoch lat jest najlepszych bramkarzem
pelna koncentracja
ale jesli Pep bedzie sie bawil dalej skladem...to sie kiedys przejedziemy
gramy bez napastnika
Ibrahimovic musi wejsc
Messiego nie ma w srodky
Alves dosrodkowuje zupelnie do nikogo...
0
my narazie gramy bez napastnika
Messi , Pedro nie sa typowymi napastnikami.
0
tak to jest jak lewy obronca gra w ataku
nie ma w przodzie nominalnego napastnika
Messi gdzies krazy
niech jeszcze Milito i Marqueza da na napad.
wpuszczac Ibre
sciagnac Sergio, bo smierdzi mi tutaj czerwienia
0
na Eurosport, Polsat Sport, TVP SPORT sa komentarze
ale Canal+ odpuscil, dziwnie sie oglada ;/ maja wolne pracownicy C+
tydzien nie komentuja, nie rozumiem tego ;/
0
jak mnie denerwuje zachowanie Canal+
place za abonament i od tygodnia leca w kulki
rozumiem sobota i niedziela brak komentarza
ale juz potem?
szkoda gadac ;/
bez komentarza dziwnie sie oglada mecz w TV
bo jak sie jest na meczu na zywo to nie trzeba komentatorow ;/
0
denerwuje mnie dzis Messi, duzo chami sie, pare strat ;/
0
ehhh
gra na 1;0
Messi za duzo popisow...;/ slaba dzis skutecznosc
0
klepka jak nic.
deportivo nie istnieje
0
mnie juz dziwi brak komentatorow na C+
rozumiem sobota, niedziela
ale teraz ?
tylko sama fonia...dziwnie sie oglada...
inaczej jak sie jest na meczu....
Eurosport, Polsat juz komentuja...
rozumiem ze Polskie rozgrywki odwolane...ale czemu nie komentuja juz innych lig?
0
mam nadzieje ze wezma sie za niego jak za Messiego i beda bardziej dbac o jego miesnie...czesto ma kontuzje zwiazane z miesniami
chcialbym zeby do nas przyszedl Rafinha i Silva
czy warto wydawac kase na Fabregasa?
z nim to jest ciezka sprawa
bo Xavi coraz starszy i by sie przydal jakis nastepca
tylko mam mlodego Thiago Alcantare i Jonatana Dos Santosa
warto wydawac duzo kasy na Fabregasa?
0
Valdes to jest to ! swietny bramkarz,ktory gra drugi swietny sezon, wreszcie sie doczekalismy swietnego bramkarza.
Puyol i Pique to sa swietni obroncy
mam nadzieje ze szybko Eric Abidal wroci
0
gra bez nominalnego napastnika
wygrana, Xavi swietne pilki, gdyby Messi lepiej mial nastawiony celownik to 3-0 powinno byc
zas prima donna Ramos osmieszyl sie...
cienki ten Real
0
ten sedzia dziwny jest
naszym kartki daje
a gracze Realu skrobia po lydkach naszych i nie daje kartek ;|
0
czemu Ramos vel konski ryj nie dostanie kartki
0
ale mnie ten sedzie wkurwia...
0
zas Ramos chcial trzymac spalonego nie udalo mu sie heh
mecz musi sie uspokoic
0
Messi nie korzystal z reki przy bramce, przyjal to na korpus
mecz poki co nudny
niech wejdzie Andreas Iniesta
zle sie patrzy na ten mecz :|
bedzie czerwien!
0
mecz nudny ;/
sedzie tez niczego sobie
cos czuje ze czerwien pojdzie w ruch
0
ladne zachowanie z minuta ciszy :)
0
i co nie ktorym zas sklad nie pasuje
Iniesta jeszcze do konca nie wyzdrowail, wejdzie pewnie w drugiej polowie
zaufajcie mu, zawiedliscie sie kiedys na Gaurdioli?
0
no i co ze komentarza nie ma
chodzicie na mecze i tam nie ma komentarze i ogladacie mecz
wielu narzeka na komentatorow C+ a teraz zle ;/
zrozumcie co nie ktorzy co się stało... też płacę za Cyfre i rozumiem to...
jakos zawsze sie cieszylem na mysl o meczu z Realem
ale dzis radosc jest mniejsza...nie ma usmiechu na twarzy..
0
o 21;45 mialo sie zaczac studio, pewnie studia nie bedzie
mecz na canal+2 bez komentarza bedzie
wielka tragedia
nawet tak wielkiej radosci nie bede mial z ogladania meczu...
szok
0
do oldtraffordboy
ja uwazam ze Sir Alex Ferguson
duzy blad popelnil odpuszczajac Teveza
przydalby sie wam teraz
swietnie gra w MC
brakuje wam Teveza wdlug mnie, Berbatov to nie jest snajper ktory regularnie bedzie strzelal 20 bramek
0
no mam nadzieje ze w sobote Puyol Pique wroca na srodek obrony
w srodku pomocy zagra Busquets Xavi Iniesta
w ataku Ibra Messi Pedro
0
tak jak wspominalem przed meczem
ze dla Bojana i Pedro to bedzie sprawdzian
a narazie slabo sie wywiazuje
Bojana juz nie ma na boisku, a Pedro niewidoczny