adsad
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dsada
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sentenced
od tego jest Ibry zeby nawet strzelic z metra, no chyba ze wolalbys zeby on wszedl z pilka do bramki
nie uroda a jakosc sie liczy
0
jaki wysyp naziwska Ibry i to nawet pozytywnie...
az nie wierze
0
bercikzdwola
tak dzis sie tytul mistrzowski rostrzygnie ;|
to jest ostatnia kolejka
0
jedzie po Ibrze
a czemu nie ponarzekacie na Inieste?
ktory nie jest ostatnio w jakiejs super formie?
dzisiejszy mecz jeden z slabszych,straty...
badzcie obiektywni w swoich osadach
Z Ibrahimoivicem to chyba tak jest, ze ostatnio to modnie jest dowalic Ibrze. taka moda tuaj panuje...
0
seba7
to jest wlasnie pilka, ona jest nie przewidywalna.
0
nie gloryfikujcie az tak Messiego, jest swietny, wygrywa nam wiele meczy, ale graja takze inny, Alves duzo daje,
Kolejno Xavi, Iniesta, Toure/Keita, Pique/MIlito, Puyol, Pedro/Henry
i bardzo duzo daje nam Valdes
ale tego nie widzicie
ile razy w tym sezonie swietnie bronil, dzieki niemu na poczatku meczu nie przegrywalismy, jest bardzo skoncentrowany, nie kiedy musi interweniowac w 90 min i daje rade.
0
co nie ktorzy pisza ze Fabregas jest nie potrzebny, a ja uwazam ze tak, on bedzie naturalnym nastepca Xaviego,
Xavi coraz starszy sie robi i co raz ciezej bedzie mu rozegrac 60 meczow na pelnych obrotach, wiec Fabregas sie przyda.
0
Pisze po to ze Maxwell nie ma szans zajac jego miejse, Jest dobrym zmiennikiem i tyle. Milito wreszcie zlapal forme, cieszy mnie to bardzo, tyle sie leczyl.
0
Abidal w tym sezonie pokazal bardzo dobra forme.
Zaslugiwal na pierwsza 11
Ja sie nie nastawiam na pieknne mecze co 3 dni, bo wiem ze ciezkie to jest do spelnienia.
0
StaszekFCB
gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem
nie ma co gdybac
poczatek meczu, a wy narzekacie
pewnie juz chcielibyscie z 3 gole strzelone ;|
0
Pedro bardziej nadaje sie wedlug mnie na zmiennika, ktory wchodzi w 60minucie, jeszcze zbytnio mnie nie przekonuje.
A ja wiem ze dzis z Ibra bedzie lepiej
0
jest Milito jest Toure!
rosnie forma Milito!
jeszcze mi brak Abidala na lewej obronie.
0
Milito wreszcie forme lapie, ciesze sie ze jest w skladzie
Mam nadzieje ze Ibra strzeli dzis bramy.
0
a nie pamietacjie Eto'o jak setki pieprzyl
ludzie to jest sport
wy wymagacie cudow na kiju
zawsze wielkich wygranych, zawsze pieknie ma byc
ale tak nie bedzie
zrozumcie to!
bo jeszcz nie raz sie nie milo rozaczarujecie
0
Ibra psychicznie wytrzymal, bardzo dobrze strzela karne, bardzo silnie uderza.
oczywiscie zas chwile temu bylo wieszaniu psow
nie gloryfikujcie tak Messiego tylko,
sam Messi nie gra, gra jeszcze 10 zawodnikow
chociaz dzis 2 bramy po indywidualnych akcjach
ladnie sie zdenerowal po stracie 2 goli Messi
ja wiem ze Ibra z anglikami pokaze klase!
to jest inny typ napastnika niz Eto'o
jest Ibra i tyle
nie pasuje wam nie patrzcie na mecz , nikt wam nie kaze na niego patrzec do cholery jasnej
Pep tez cos zle robi, ze daje zmiany
ludzie ogarnijcie sie
sukces tworza wiele ludzi nie tylko jeden
chwala Bogu ze mamy Messiego
0
myslicie ze specjalnie Ibra nie strzela, on chce sie takze przelamac!
jaka tutaj latwa droga od bohatera do zera
zalosne, ale gdyby Messiemu nie wychodzi to nie czepiacie sie go
0
wiekszosc z was gra, grala w pilke
wiec wie co to znaczy niemoc strzelecka, jaka jest frustracja
jak pilki na tacy wystawionej nie umi sie skierowac do bramki
tak czasmi bywa,
ja czuje ze Ibra z Arsenalem da czadu
a to ze dzis Marquez i Milito grali to dobrze
teraz zaczyna sie maly maraton, co 3 dni mecze, Pep musi zrobic rotacje
0
no co Ibra sie zablokowal, czasami tak bywa, widac ze bardzo chce, sam nie wierzy ze mu sie nie udaje
ale ja wiem ze w LM pomoze nam! odrodzi sie!
0
Pep wie co robi;]
zas zle ze sa zmiany
tydzien temu Bojan dla wielu byl do odstawki za to co pokazal z Valencia
Henry tez wielu nie przekonuje...
uda sie jedno zagranie i juz ma miec pierwszy sklad
Pep wie co robi
0
Milito bardzo fajnie dzis gra
0
zas narzekanie;/
kiedy to sie skonczy
pilkarze to tylko ludzie
nie moga grac caly czas jak roboty
wy wymagacie 4,5,6-0 zeby zawsze bylo
pieknej gry i wogule
0
dla co nie ktorych tutaj granica miedzy uwielbieniem a nienawiscia jest bardzo cienka
wystarczy ze Ibrahimovic strzeli gola Realowi i w LM i bedzie go znowu lubiec.
NIe jestem wielkim zwolennikiem jego talentu.
Ale dajmy czas. Ja go bede w przyszlym sezonie rozliczal.
0
Ibra ostatnio strzelil gola ze Stuttgartem w 1/8
ogladam lige angielska i uwazam ja za cholernie mocna
bardzo wyrownana
8-10 zespolow jak rowny z rowny walczy
MU Arsenal Liverpool Chelsea wielka czworka
Aston Villa Tottenham Manchester City
Everton Fulham
Iniesta nie jest w super formie, ale on jednym niekonwecjonalnym zagraniem moze zakrecic wszystkich
Veermalen nieustepliwy ok
tylko zeby nie skonczyl z czerwona kartka, jak sie zbytnio przejmie Messim
boisko wszystko weryfikuje
ja mam takie odczucie ze wam brakuje paru doswiadczonych zawodnikow, kogos z jajem, kto potrafi krzyknac, zmobilizowac na maksa, ktos kto ma wielki autorytet w szatni
0
Lige Angielska w tym sezonie pewnie wygra kolejny raz MU, maja niesamowitego Rooneya, ktory wreszcie pokazuje caly swoj talent, ma wiecej swobody
na mecz z Arsenalem beda gotowi juz Abidal i Keita i chyba Xavi tez
nie ma co sie martwic
0
gunnersfans
mowisz ze trzeba pokryc Messiego i koniec?
pokryjcie go
zapomnijcie o Xavim Iniescie Toure to dostaniec baty
u nas jest nie przewidywalny Pedro Henry i Ibra i w kazdym momencie moga walnac brame
ogladalem mecze Arsenalu w tym sezonie w Premier League
gdyz bardzo lubie te lige
i widzialem mecz wasz z Chelsea (obydwa) z MU
i ladnie od nich dostaliscie
chociaz prowadzicie gre, macie przewaga w utrzymaniu pilki to cwane stare lisy potrafia was wypunktowac, brakuje wam doswiadczenie
Arsene Wegner placi za to , ze nie ma doswiadczonych
pokryjcie Messiego
tylko kto da rade go pokryc Verrmalen?Gallas?
0
na stronie Arsenalu co nie ktorzy kibice pisza ze tylko trzeba przykryc Messiego i po sprawie, chociaz w ostatnim czasie nikomu to sie nie udaje
chca przykryc Messiego?
a co zrobia z Xavim i Iniesta?
nie wierze w Arsenal, za duzo mlodziezy tam jest ktora czasami glupie bledy popelnia
w Premier League Chelsea i MU ich wypunktowala,
z Chelsa niby Arsenal prowadzil gre a dostal dwa gole od Drogby
0
widzialem pare meczy Arsenalu w Premier League
i jak przychodzily mecze z mocnymi z MU i Chelsea to dostawali po dupie
poki Arsene nie zrozumie ze zespol musi miec pare doswiadczonych graczy to beda po dupie dostawac niestety
ciesze sie ze Arsenal wylosowalismy
Fabregas bedzie mial okazje sie pokazac
0
jesli Arsenal odpadnie, to Fabregas moze do nas juz przejdzie :)
nastepce Xavi musi miec, koniecznie !
0
watpie w "dzieciaki" Wegnera, mam nadzieje ze Arsenal przejdziemy a potem Inter na drodze, chociaz w futbolu wszystko mozliwe
Francuzi mieli szczescie, juz maja jedna druzyne w polfinale
0
Zlatan cos takie powiedzial?
ale odrazu trzeba sie na niego rzucic, dokopac mu ;/
ehhh
trzeba pluc na swego
jak strzelal na SB to bylo super
wczoraj zauwazylem ze troche olewaja Ibrahimovica na boisku gracze, to jest taka moja opinia, ze malo do niego grali