0

sentenced

od tego jest Ibry zeby nawet strzelic z metra, no chyba ze wolalbys zeby on wszedl z pilka do bramki

nie uroda a jakosc sie liczy

0

jaki wysyp naziwska Ibry i to nawet pozytywnie...

az nie wierze

0

bercikzdwola

tak dzis sie tytul mistrzowski rostrzygnie ;|

to jest ostatnia kolejka

0

jedzie po Ibrze

a czemu nie ponarzekacie na Inieste?

ktory nie jest ostatnio w jakiejs super formie?

dzisiejszy mecz jeden z slabszych,straty...

badzcie obiektywni w swoich osadach

Z Ibrahimoivicem to chyba tak jest, ze ostatnio to modnie jest dowalic Ibrze. taka moda tuaj panuje...

0

seba7

to jest wlasnie pilka, ona jest nie przewidywalna.

0

nie gloryfikujcie az tak Messiego, jest swietny, wygrywa nam wiele meczy, ale graja takze inny, Alves duzo daje,

Kolejno Xavi, Iniesta, Toure/Keita, Pique/MIlito, Puyol, Pedro/Henry

i bardzo duzo daje nam Valdes

ale tego nie widzicie

ile razy w tym sezonie swietnie bronil, dzieki niemu na poczatku meczu nie przegrywalismy, jest bardzo skoncentrowany, nie kiedy musi interweniowac w 90 min i daje rade.

0

co nie ktorzy pisza ze Fabregas jest nie potrzebny, a ja uwazam ze tak, on bedzie naturalnym nastepca Xaviego,

Xavi coraz starszy sie robi i co raz ciezej bedzie mu rozegrac 60 meczow na pelnych obrotach, wiec Fabregas sie przyda.

0

Pisze po to ze Maxwell nie ma szans zajac jego miejse, Jest dobrym zmiennikiem i tyle. Milito wreszcie zlapal forme, cieszy mnie to bardzo, tyle sie leczyl.

0

Abidal w tym sezonie pokazal bardzo dobra forme.

Zaslugiwal na pierwsza 11

Ja sie nie nastawiam na pieknne mecze co 3 dni, bo wiem ze ciezkie to jest do spelnienia.

0

StaszekFCB

gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem

nie ma co gdybac

poczatek meczu, a wy narzekacie

pewnie juz chcielibyscie z 3 gole strzelone ;|

0

Pedro bardziej nadaje sie wedlug mnie na zmiennika, ktory wchodzi w 60minucie, jeszcze zbytnio mnie nie przekonuje.

A ja wiem ze dzis z Ibra bedzie lepiej

0

jest Milito jest Toure!

rosnie forma Milito!

jeszcze mi brak Abidala na lewej obronie.

0

Milito wreszcie forme lapie, ciesze sie ze jest w skladzie

Mam nadzieje ze Ibra strzeli dzis bramy.

0

a nie pamietacjie Eto'o jak setki pieprzyl

ludzie to jest sport

wy wymagacie cudow na kiju

zawsze wielkich wygranych, zawsze pieknie ma byc

ale tak nie bedzie

zrozumcie to!

bo jeszcz nie raz sie nie milo rozaczarujecie

0

Ibra psychicznie wytrzymal, bardzo dobrze strzela karne, bardzo silnie uderza.

oczywiscie zas chwile temu bylo wieszaniu psow

nie gloryfikujcie tak Messiego tylko,

sam Messi nie gra, gra jeszcze 10 zawodnikow

chociaz dzis 2 bramy po indywidualnych akcjach

ladnie sie zdenerowal po stracie 2 goli Messi

ja wiem ze Ibra z anglikami pokaze klase!

to jest inny typ napastnika niz Eto'o

jest Ibra i tyle

nie pasuje wam nie patrzcie na mecz , nikt wam nie kaze na niego patrzec do cholery jasnej

Pep tez cos zle robi, ze daje zmiany

ludzie ogarnijcie sie

sukces tworza wiele ludzi nie tylko jeden

chwala Bogu ze mamy Messiego

0

myslicie ze specjalnie Ibra nie strzela, on chce sie takze przelamac!

jaka tutaj latwa droga od bohatera do zera

zalosne, ale gdyby Messiemu nie wychodzi to nie czepiacie sie go

0

wiekszosc z was gra, grala w pilke

wiec wie co to znaczy niemoc strzelecka, jaka jest frustracja

jak pilki na tacy wystawionej nie umi sie skierowac do bramki

tak czasmi bywa,

ja czuje ze Ibra z Arsenalem da czadu

a to ze dzis Marquez i Milito grali to dobrze

teraz zaczyna sie maly maraton, co 3 dni mecze, Pep musi zrobic rotacje

0

no co Ibra sie zablokowal, czasami tak bywa, widac ze bardzo chce, sam nie wierzy ze mu sie nie udaje

ale ja wiem ze w LM pomoze nam! odrodzi sie!

0

Pep wie co robi;]

zas zle ze sa zmiany

tydzien temu Bojan dla wielu byl do odstawki za to co pokazal z Valencia

Henry tez wielu nie przekonuje...

uda sie jedno zagranie i juz ma miec pierwszy sklad

Pep wie co robi

0

Milito bardzo fajnie dzis gra

0

zas narzekanie;/

kiedy to sie skonczy

pilkarze to tylko ludzie

nie moga grac caly czas jak roboty

wy wymagacie 4,5,6-0 zeby zawsze bylo

pieknej gry i wogule

0

dla co nie ktorych tutaj granica miedzy uwielbieniem a nienawiscia jest bardzo cienka

wystarczy ze Ibrahimovic strzeli gola Realowi i w LM i bedzie go znowu lubiec.

NIe jestem wielkim zwolennikiem jego talentu.

Ale dajmy czas. Ja go bede w przyszlym sezonie rozliczal.

0

Ibra ostatnio strzelil gola ze Stuttgartem w 1/8

ogladam lige angielska i uwazam ja za cholernie mocna

bardzo wyrownana

8-10 zespolow jak rowny z rowny walczy

MU Arsenal Liverpool Chelsea wielka czworka

Aston Villa Tottenham Manchester City

Everton Fulham

Iniesta nie jest w super formie, ale on jednym niekonwecjonalnym zagraniem moze zakrecic wszystkich

Veermalen nieustepliwy ok

tylko zeby nie skonczyl z czerwona kartka, jak sie zbytnio przejmie Messim

boisko wszystko weryfikuje

ja mam takie odczucie ze wam brakuje paru doswiadczonych zawodnikow, kogos z jajem, kto potrafi krzyknac, zmobilizowac na maksa, ktos kto ma wielki autorytet w szatni

0

Lige Angielska w tym sezonie pewnie wygra kolejny raz MU, maja niesamowitego Rooneya, ktory wreszcie pokazuje caly swoj talent, ma wiecej swobody

na mecz z Arsenalem beda gotowi juz Abidal i Keita i chyba Xavi tez

nie ma co sie martwic

0

gunnersfans

mowisz ze trzeba pokryc Messiego i koniec?

pokryjcie go

zapomnijcie o Xavim Iniescie Toure to dostaniec baty

u nas jest nie przewidywalny Pedro Henry i Ibra i w kazdym momencie moga walnac brame

ogladalem mecze Arsenalu w tym sezonie w Premier League

gdyz bardzo lubie te lige

i widzialem mecz wasz z Chelsea (obydwa) z MU

i ladnie od nich dostaliscie

chociaz prowadzicie gre, macie przewaga w utrzymaniu pilki to cwane stare lisy potrafia was wypunktowac, brakuje wam doswiadczenie

Arsene Wegner placi za to , ze nie ma doswiadczonych

pokryjcie Messiego

tylko kto da rade go pokryc Verrmalen?Gallas?

0

na stronie Arsenalu co nie ktorzy kibice pisza ze tylko trzeba przykryc Messiego i po sprawie, chociaz w ostatnim czasie nikomu to sie nie udaje

chca przykryc Messiego?

a co zrobia z Xavim i Iniesta?

nie wierze w Arsenal, za duzo mlodziezy tam jest ktora czasami glupie bledy popelnia

w Premier League Chelsea i MU ich wypunktowala,

z Chelsa niby Arsenal prowadzil gre a dostal dwa gole od Drogby

0

widzialem pare meczy Arsenalu w Premier League

i jak przychodzily mecze z mocnymi z MU i Chelsea to dostawali po dupie

poki Arsene nie zrozumie ze zespol musi miec pare doswiadczonych graczy to beda po dupie dostawac niestety

ciesze sie ze Arsenal wylosowalismy

Fabregas bedzie mial okazje sie pokazac

0

jesli Arsenal odpadnie, to Fabregas moze do nas juz przejdzie :)

nastepce Xavi musi miec, koniecznie !

0

watpie w "dzieciaki" Wegnera, mam nadzieje ze Arsenal przejdziemy a potem Inter na drodze, chociaz w futbolu wszystko mozliwe

Francuzi mieli szczescie, juz maja jedna druzyne w polfinale

0

Zlatan cos takie powiedzial?

ale odrazu trzeba sie na niego rzucic, dokopac mu ;/

ehhh

trzeba pluc na swego

jak strzelal na SB to bylo super

wczoraj zauwazylem ze troche olewaja Ibrahimovica na boisku gracze, to jest taka moja opinia, ze malo do niego grali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?