O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

ten lucio to obciongacz zasrany. caly czas fauluje

0

ale sedzie byl z gestapo albo cos w tym stylu sedziowal na korzysc athletico

0

tą psychologiczną przewago realu bym sie nie martwil barca to zbyt powazny klub zeby przestraszyc sie realu

0

no to zajebiscie. zeby tylko ibra sie wyleczyl bo jak sie nie wyleczy (odpukac) to bedzie zje*anie

Zobacz wszystkie

0

ale tu jest 10 zawodników

0

keity zabraklo przez moment

0

no to zajebiscie. zeby tylko ibra sie wyleczyl bo jak sie nie wyleczy (odpukac) to bedzie zje*anie

0

ten lucio to obciongacz zasrany. caly czas fauluje

0

nie no ludzie nie zartujcie sobie. 11 meczow i 5 meczow- to ma byc wysoka forma??????? jak to jest jego wysoka forma to jaka jest srednia????? bez przesady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?