25 listopada 2009, 18:33
0
BAN
24 listopada 2009, 22:06
ten lucio to obciongacz zasrany. caly czas fauluje
22 listopada 2009, 10:28
ale sedzie byl z gestapo albo cos w tym stylu sedziowal na korzysc athletico
tą psychologiczną przewago realu bym sie nie martwil barca to zbyt powazny klub zeby przestraszyc sie realu
22 listopada 2009, 10:26
no to zajebiscie. zeby tylko ibra sie wyleczyl bo jak sie nie wyleczy (odpukac) to bedzie zje*anie
21 listopada 2009, 21:22
ale tu jest 10 zawodników
21 listopada 2009, 21:23
keity zabraklo przez moment
6 listopada 2009, 21:45
nie no ludzie nie zartujcie sobie. 11 meczow i 5 meczow- to ma byc wysoka forma??????? jak to jest jego wysoka forma to jaka jest srednia????? bez przesady.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN
0
ten lucio to obciongacz zasrany. caly czas fauluje
0
ale sedzie byl z gestapo albo cos w tym stylu sedziowal na korzysc athletico
0
tą psychologiczną przewago realu bym sie nie martwil barca to zbyt powazny klub zeby przestraszyc sie realu
0
no to zajebiscie. zeby tylko ibra sie wyleczyl bo jak sie nie wyleczy (odpukac) to bedzie zje*anie
0
ale tu jest 10 zawodników
0
keity zabraklo przez moment
0
no to zajebiscie. zeby tylko ibra sie wyleczyl bo jak sie nie wyleczy (odpukac) to bedzie zje*anie
0
ten lucio to obciongacz zasrany. caly czas fauluje
0
nie no ludzie nie zartujcie sobie. 11 meczow i 5 meczow- to ma byc wysoka forma??????? jak to jest jego wysoka forma to jaka jest srednia????? bez przesady.