0

BAN

0

ten lucio to obciongacz zasrany. caly czas fauluje

0

ale sedzie byl z gestapo albo cos w tym stylu sedziowal na korzysc athletico

0

tą psychologiczną przewago realu bym sie nie martwil barca to zbyt powazny klub zeby przestraszyc sie realu

0

no to zajebiscie. zeby tylko ibra sie wyleczyl bo jak sie nie wyleczy (odpukac) to bedzie zje*anie

0

damian to pala i trzepie co noc

0

nie ma co GRAJĄ PIACH nie ma tego czegos co bylo w tamtym sezonie troche jak polska liga

0

Komentarz usunęty

0

malo brakowalo a by bylo 1 0 dla athletico cudem nie trafil a tak by byl gol do szatni

0

keity zabraklo przez moment

0

ale tu jest 10 zawodników

0

ale tu jest 10 zawodników

0

yarpi o ile sie nie myle to villa to bardziej srodkowy napastnik niz skrzydlowy.

0

ludzie co w z tym silvo??? robinho jest lepszy i kreatywniejszy. pamietacie jak byla opowiesc pt : Ibra przechodzie do Barcy??? wyedy wszyscy (prawie) krzyczeli ze Villa jest lepszy. i co powiedzo teraz. ibra strzela gol za golem. i jest iwecej opvji w ataku. wiec sie nie upierajcie sie tak przy hiszpanach.

0

z deka podobny do messiego xD

0

to akurat jest prawda. jesli xavi jest odciety od pilki to juz nie ta barca.

0

nie no ludzie nie zartujcie sobie. 11 meczow i 5 meczow- to ma byc wysoka forma??????? jak to jest jego wysoka forma to jaka jest srednia????? bez przesady.

0

dobrze powioedział xD rowny z jego gosc

0

toure z PNA ma calkowita racje. a mowiac o meczu stawiam 3:1 Iniesta Bojan 2 razy

0

kurcze chyba pierwsza wypowiedz z klasą Kryski. :D

0

Moim zdaniem to lepsza opcja niż Robinho. Mlodszy mniej gwiazdorzy. Jest równie szybk. No i nie jest typem balangowicza.

0

Mam nadzieję, że wygramy. Będzie trudno bo oni grają bardzo siłowy futbol i są świetnie przygotowani fizycznie.

0

Brawo VV. Dizęki niemu mamy ounkt :D (rzadko się to zdarza) troche martwi mnie Pedro. Widać, że nie ma ustabilizowanej formy.

0

"Obecny skład Txiki uważa jednak za kompletny i apeluje o cierpliwość, bowiem jego zdaniem wszystko działa tak jak powinno. " Jeśli on uważa ten skład za kompletny to chyba na głowę upadł. Pedro nie jest jeszcze gotowy. a i Ibra nie ma godziwego zmiennika (no może Bojan, ale on częściej gra na skrzydla) więc już widać dziury w składzie. A młodzie wychowankowie sprawy nie załatwią ;/

0

szkoda. ale patrząc na zdobycze pojedynczych graczy to troche slabo. tylko navarro zagral dobry mecz. w koncu rzycil 1/3 wszystkich punktow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?