Szkoda marnować takiego talentu jak Roni, niewątpliwie to był zawsze mój ukochany fan od dzieciństwa i uważam go za człowieka magika który robi z piłką co chce a szczerze mówiąc to żaden pożytek z niego będzie w tym Galaxy, mam nadzieje że kontrakt zostanie przedłużony :)
Szkoda marnować takiego talentu jak Roni, niewątpliwie to był zawsze mój ukochany fan od dzieciństwa i uważam go za człowieka magika który robi z piłką co chce a szczerze mówiąc to żaden pożytek z niego będzie w tym Galaxy, mam nadzieje że kontrakt zostanie przedłużony :)
Komentarze
0
Szkoda marnować takiego talentu jak Roni, niewątpliwie to był zawsze mój ukochany fan od dzieciństwa i uważam go za człowieka magika który robi z piłką co chce a szczerze mówiąc to żaden pożytek z niego będzie w tym Galaxy, mam nadzieje że kontrakt zostanie przedłużony :)
0
Największym błędem jaki popełniła Barcelona to było sprzedanie Eto i kupno Zlatana. Eto był zawsze w gazie i strzelał bramki dla Barcy.
0
Największym błędem jaki popełniła Barcelona to było sprzedanie Eto i kupno Zlatana. Eto był zawsze w gazie i strzelał bramki dla Barcy.
0
Szkoda marnować takiego talentu jak Roni, niewątpliwie to był zawsze mój ukochany fan od dzieciństwa i uważam go za człowieka magika który robi z piłką co chce a szczerze mówiąc to żaden pożytek z niego będzie w tym Galaxy, mam nadzieje że kontrakt zostanie przedłużony :)