aeq
Dołączył/a: sierpień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda marnować takiego talentu jak Roni, niewątpliwie to był zawsze mój ukochany fan od dzieciństwa i uważam go za człowieka magika który robi z piłką co chce a szczerze mówiąc to żaden pożytek z niego będzie w tym Galaxy, mam nadzieje że kontrakt zostanie przedłużony :)
0
Największym błędem jaki popełniła Barcelona to było sprzedanie Eto i kupno Zlatana. Eto był zawsze w gazie i strzelał bramki dla Barcy.