aeq

0

Szkoda marnować takiego talentu jak Roni, niewątpliwie to był zawsze mój ukochany fan od dzieciństwa i uważam go za człowieka magika który robi z piłką co chce a szczerze mówiąc to żaden pożytek z niego będzie w tym Galaxy, mam nadzieje że kontrakt zostanie przedłużony :)

aeq

0

Największym błędem jaki popełniła Barcelona to było sprzedanie Eto i kupno Zlatana. Eto był zawsze w gazie i strzelał bramki dla Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?