z jednej strony bzdury ale z drugiej hmm...od kilku sezonów gra toczy się tylko wokół niego, jego dąsów i pretensji a sam prezentuje coraz niższą formę. Było,że bez R10 nie będzie Barcy, uważam że i bez Mesjasza będzie Barca, nie jestem zwolennikiem jego sprzedaży ale coraz bardziej utwierdzam się że to nie uniknione, ze względu na jego trudny charakter
dwie czy trzy sytuacje to my mieliśmy, co nie zmienia faktu,że dla mnie Marc był zawodnikiem meczu, a ten cymbał Martino będzie stawiał na konusa Mascherano jak sie Pique wyleczy, ehh
cały czas będzie to samo, to znaczy będą decydować zawodnicy i zarząd a trener jest marionetką,potrzebujemy trenera umiejącego zmotywować drużynę, który przewietrzy szatnię i zmotywuje zawodników, bo na chwilę obecną nawet szkoda oglądać co wyrabiają, bardzo bym chciał u nas kogoś z tak silną osobowością jak Klopp, gość jest magiczny, wynajduje zawodników za małe ceny,umie zmotywować, przykład choćby młodego Jojića , Hoffnera a BVB naprawdę miło się ogląda
nie oszukujmy się potrzebne jest duże wietrzenie szatni. potrzebujemy piłkarzy głodnych sukcesów, bo jeśli ktoś powie że ciągle takich mamy to powiem żeby popukał się mocno w czoło, mecze jak wczorajszy obrazują naszą słabość i brak motywacji, piłkarze zarabiają krocie a grają bez ambicji i chęci nie mówiąc o braku motywacji
z jednej strony bzdury ale z drugiej hmm...od kilku sezonów gra toczy się tylko wokół niego, jego dąsów i pretensji a sam prezentuje coraz niższą formę. Było,że bez R10 nie będzie Barcy, uważam że i bez Mesjasza będzie Barca, nie jestem zwolennikiem jego sprzedaży ale coraz bardziej utwierdzam się że to nie uniknione, ze względu na jego trudny charakter
nie oszukujmy się potrzebne jest duże wietrzenie szatni. potrzebujemy piłkarzy głodnych sukcesów, bo jeśli ktoś powie że ciągle takich mamy to powiem żeby popukał się mocno w czoło, mecze jak wczorajszy obrazują naszą słabość i brak motywacji, piłkarze zarabiają krocie a grają bez ambicji i chęci nie mówiąc o braku motywacji
"sprzedaż Villi wygenerowała straty"- też mi ku.... nowina. Nie mam wykształcenia ekonomicznego ,ale jakoś sam na to wpadłem, a wku... jest jeszcze większe bo go bardzo lubiłem i myślę ,że w ostatnim sezonie był trochę niedoceniony, zarówno kibiców jak i sztab,ale cóż.....Fakt faktem mniej bym się smucił gdyby odszedł Pedro ,który drugi sezon gra padakę.(wiem ,że za tą wypowiedź zostanę ładnie zminusowany :) )
Nazywanie Pereza idiotom, jest dla mnie skończonym... idiotyzmem. Dlaczego, otóż jest on na pewno finansistą i to dużego pokroju. Sport w dzisiejszych czasach to nie pasja i życie to pieniądze, ogromne pieniądze. Pomyślcie ile zarobił na koszulkach i reklamach Kaki ( 5 lat temu za koszulkę w Barcelonie płaciłem blisko 100 euro). Kaki który jest uwielbiany w Azji.Drużyny nie jeżdżą tam się pokazać a jadą po kapustę. Nazwiska są chwytami reklamowymi. Tak samo będzie z Balem. Co do Benzemy to sam nie wiem co on robi w Realu.
dwie czy trzy sytuacje to my mieliśmy, co nie zmienia faktu,że dla mnie Marc był zawodnikiem meczu, a ten cymbał Martino będzie stawiał na konusa Mascherano jak sie Pique wyleczy, ehh
Komentarze
1
z jednej strony bzdury ale z drugiej hmm...od kilku sezonów gra toczy się tylko wokół niego, jego dąsów i pretensji a sam prezentuje coraz niższą formę. Było,że bez R10 nie będzie Barcy, uważam że i bez Mesjasza będzie Barca, nie jestem zwolennikiem jego sprzedaży ale coraz bardziej utwierdzam się że to nie uniknione, ze względu na jego trudny charakter
0
dwie czy trzy sytuacje to my mieliśmy, co nie zmienia faktu,że dla mnie Marc był zawodnikiem meczu, a ten cymbał Martino będzie stawiał na konusa Mascherano jak sie Pique wyleczy, ehh
0
pedro, alexis, song, macherano, adriano, tello, cuenca, alves, affelay wszystkich sprzedać i wietrzyć ten zespół bo znów będzie padaka i żal patrzeć
0
cały czas będzie to samo, to znaczy będą decydować zawodnicy i zarząd a trener jest marionetką,potrzebujemy trenera umiejącego zmotywować drużynę, który przewietrzy szatnię i zmotywuje zawodników, bo na chwilę obecną nawet szkoda oglądać co wyrabiają, bardzo bym chciał u nas kogoś z tak silną osobowością jak Klopp, gość jest magiczny, wynajduje zawodników za małe ceny,umie zmotywować, przykład choćby młodego Jojića , Hoffnera a BVB naprawdę miło się ogląda
0
nie oszukujmy się potrzebne jest duże wietrzenie szatni. potrzebujemy piłkarzy głodnych sukcesów, bo jeśli ktoś powie że ciągle takich mamy to powiem żeby popukał się mocno w czoło, mecze jak wczorajszy obrazują naszą słabość i brak motywacji, piłkarze zarabiają krocie a grają bez ambicji i chęci nie mówiąc o braku motywacji
1
z jednej strony bzdury ale z drugiej hmm...od kilku sezonów gra toczy się tylko wokół niego, jego dąsów i pretensji a sam prezentuje coraz niższą formę. Było,że bez R10 nie będzie Barcy, uważam że i bez Mesjasza będzie Barca, nie jestem zwolennikiem jego sprzedaży ale coraz bardziej utwierdzam się że to nie uniknione, ze względu na jego trudny charakter
0
nie oszukujmy się potrzebne jest duże wietrzenie szatni. potrzebujemy piłkarzy głodnych sukcesów, bo jeśli ktoś powie że ciągle takich mamy to powiem żeby popukał się mocno w czoło, mecze jak wczorajszy obrazują naszą słabość i brak motywacji, piłkarze zarabiają krocie a grają bez ambicji i chęci nie mówiąc o braku motywacji
0
"sprzedaż Villi wygenerowała straty"- też mi ku.... nowina. Nie mam wykształcenia ekonomicznego ,ale jakoś sam na to wpadłem, a wku... jest jeszcze większe bo go bardzo lubiłem i myślę ,że w ostatnim sezonie był trochę niedoceniony, zarówno kibiców jak i sztab,ale cóż.....Fakt faktem mniej bym się smucił gdyby odszedł Pedro ,który drugi sezon gra padakę.(wiem ,że za tą wypowiedź zostanę ładnie zminusowany :) )
0
Nazywanie Pereza idiotom, jest dla mnie skończonym... idiotyzmem. Dlaczego, otóż jest on na pewno finansistą i to dużego pokroju. Sport w dzisiejszych czasach to nie pasja i życie to pieniądze, ogromne pieniądze. Pomyślcie ile zarobił na koszulkach i reklamach Kaki ( 5 lat temu za koszulkę w Barcelonie płaciłem blisko 100 euro). Kaki który jest uwielbiany w Azji.Drużyny nie jeżdżą tam się pokazać a jadą po kapustę. Nazwiska są chwytami reklamowymi. Tak samo będzie z Balem. Co do Benzemy to sam nie wiem co on robi w Realu.
0
dwie czy trzy sytuacje to my mieliśmy, co nie zmienia faktu,że dla mnie Marc był zawodnikiem meczu, a ten cymbał Martino będzie stawiał na konusa Mascherano jak sie Pique wyleczy, ehh