O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 1

Komentarze

1

z jednej strony bzdury ale z drugiej hmm...od kilku sezonów gra toczy się tylko wokół niego, jego dąsów i pretensji a sam prezentuje coraz niższą formę. Było,że bez R10 nie będzie Barcy, uważam że i bez Mesjasza będzie Barca, nie jestem zwolennikiem jego sprzedaży ale coraz bardziej utwierdzam się że to nie uniknione, ze względu na jego trudny charakter

0

dwie czy trzy sytuacje to my mieliśmy, co nie zmienia faktu,że dla mnie Marc był zawodnikiem meczu, a ten cymbał Martino będzie stawiał na konusa Mascherano jak sie Pique wyleczy, ehh

0

pedro, alexis, song, macherano, adriano, tello, cuenca, alves, affelay wszystkich sprzedać i wietrzyć ten zespół bo znów będzie padaka i żal patrzeć

0

cały czas będzie to samo, to znaczy będą decydować zawodnicy i zarząd a trener jest marionetką,potrzebujemy trenera umiejącego zmotywować drużynę, który przewietrzy szatnię i zmotywuje zawodników, bo na chwilę obecną nawet szkoda oglądać co wyrabiają, bardzo bym chciał u nas kogoś z tak silną osobowością jak Klopp, gość jest magiczny, wynajduje zawodników za małe ceny,umie zmotywować, przykład choćby młodego Jojića , Hoffnera a BVB naprawdę miło się ogląda

0

nie oszukujmy się potrzebne jest duże wietrzenie szatni. potrzebujemy piłkarzy głodnych sukcesów, bo jeśli ktoś powie że ciągle takich mamy to powiem żeby popukał się mocno w czoło, mecze jak wczorajszy obrazują naszą słabość i brak motywacji, piłkarze zarabiają krocie a grają bez ambicji i chęci nie mówiąc o braku motywacji

Zobacz wszystkie

1

z jednej strony bzdury ale z drugiej hmm...od kilku sezonów gra toczy się tylko wokół niego, jego dąsów i pretensji a sam prezentuje coraz niższą formę. Było,że bez R10 nie będzie Barcy, uważam że i bez Mesjasza będzie Barca, nie jestem zwolennikiem jego sprzedaży ale coraz bardziej utwierdzam się że to nie uniknione, ze względu na jego trudny charakter

0

nie oszukujmy się potrzebne jest duże wietrzenie szatni. potrzebujemy piłkarzy głodnych sukcesów, bo jeśli ktoś powie że ciągle takich mamy to powiem żeby popukał się mocno w czoło, mecze jak wczorajszy obrazują naszą słabość i brak motywacji, piłkarze zarabiają krocie a grają bez ambicji i chęci nie mówiąc o braku motywacji

0

"sprzedaż Villi wygenerowała straty"- też mi ku.... nowina. Nie mam wykształcenia ekonomicznego ,ale jakoś sam na to wpadłem, a wku... jest jeszcze większe bo go bardzo lubiłem i myślę ,że w ostatnim sezonie był trochę niedoceniony, zarówno kibiców jak i sztab,ale cóż.....Fakt faktem mniej bym się smucił gdyby odszedł Pedro ,który drugi sezon gra padakę.(wiem ,że za tą wypowiedź zostanę ładnie zminusowany :) )

0

Nazywanie Pereza idiotom, jest dla mnie skończonym... idiotyzmem. Dlaczego, otóż jest on na pewno finansistą i to dużego pokroju. Sport w dzisiejszych czasach to nie pasja i życie to pieniądze, ogromne pieniądze. Pomyślcie ile zarobił na koszulkach i reklamach Kaki ( 5 lat temu za koszulkę w Barcelonie płaciłem blisko 100 euro). Kaki który jest uwielbiany w Azji.Drużyny nie jeżdżą tam się pokazać a jadą po kapustę. Nazwiska są chwytami reklamowymi. Tak samo będzie z Balem. Co do Benzemy to sam nie wiem co on robi w Realu.

0

dwie czy trzy sytuacje to my mieliśmy, co nie zmienia faktu,że dla mnie Marc był zawodnikiem meczu, a ten cymbał Martino będzie stawiał na konusa Mascherano jak sie Pique wyleczy, ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?