1

z jednej strony bzdury ale z drugiej hmm...od kilku sezonów gra toczy się tylko wokół niego, jego dąsów i pretensji a sam prezentuje coraz niższą formę. Było,że bez R10 nie będzie Barcy, uważam że i bez Mesjasza będzie Barca, nie jestem zwolennikiem jego sprzedaży ale coraz bardziej utwierdzam się że to nie uniknione, ze względu na jego trudny charakter

0

dwie czy trzy sytuacje to my mieliśmy, co nie zmienia faktu,że dla mnie Marc był zawodnikiem meczu, a ten cymbał Martino będzie stawiał na konusa Mascherano jak sie Pique wyleczy, ehh

0

pedro, alexis, song, macherano, adriano, tello, cuenca, alves, affelay wszystkich sprzedać i wietrzyć ten zespół bo znów będzie padaka i żal patrzeć

0

cały czas będzie to samo, to znaczy będą decydować zawodnicy i zarząd a trener jest marionetką,potrzebujemy trenera umiejącego zmotywować drużynę, który przewietrzy szatnię i zmotywuje zawodników, bo na chwilę obecną nawet szkoda oglądać co wyrabiają, bardzo bym chciał u nas kogoś z tak silną osobowością jak Klopp, gość jest magiczny, wynajduje zawodników za małe ceny,umie zmotywować, przykład choćby młodego Jojića , Hoffnera a BVB naprawdę miło się ogląda

0

nie oszukujmy się potrzebne jest duże wietrzenie szatni. potrzebujemy piłkarzy głodnych sukcesów, bo jeśli ktoś powie że ciągle takich mamy to powiem żeby popukał się mocno w czoło, mecze jak wczorajszy obrazują naszą słabość i brak motywacji, piłkarze zarabiają krocie a grają bez ambicji i chęci nie mówiąc o braku motywacji

0

nie do końca City było słabe, trzeba uznać że to Liverpool grał bardzo dobrze i szkoda że przegrali, a sam mecz to był miodzio. Myślę ,że Barca ma bardzo duże szanse na wyeliminowanie City, bez skrzydeł są naprawdę słabi a wyczyny Lescotta wołają o pomstę do nieba

0

jestem za sprzedażą, może część już nie pamięta ale Pep chciał się go pozbyć bo widział ( prawdopodobnie ?) co będzie, i na tej linii był też konflikt z zarządem co wg mnie było jednym z powodów odejścia trenera

0

redakcja powinna zwrócić uwagę na fakt, iż jest to kolejny artykuł gdzie są podstawowe błędy stylistyczne

0

gdy pod poprzednim artykulem napisalem ,ze nazywanie Pereza idiotom jest idiotyzmem zostalem zminusowany. Perez to finansista. nie naleze do gimbazy(bez obrazy) i pamietam emocje zwiazane Figo. Fakt faktem dla mnie zawsze bedzie judaszem, niektorych rzeczy sie nie robi.

0

Nazywanie Pereza idiotom, jest dla mnie skończonym... idiotyzmem. Dlaczego, otóż jest on na pewno finansistą i to dużego pokroju. Sport w dzisiejszych czasach to nie pasja i życie to pieniądze, ogromne pieniądze. Pomyślcie ile zarobił na koszulkach i reklamach Kaki ( 5 lat temu za koszulkę w Barcelonie płaciłem blisko 100 euro). Kaki który jest uwielbiany w Azji.Drużyny nie jeżdżą tam się pokazać a jadą po kapustę. Nazwiska są chwytami reklamowymi. Tak samo będzie z Balem. Co do Benzemy to sam nie wiem co on robi w Realu.

0

myślę że Pep wyszlifuje ten diament którym jest Thiago. Na początku myślałem ,a niech idzie. Po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku ,że będzie to kolejny świetny krok zarządu. Xavi ma swoje lata a Thiago to taka perełka tylko Tito nie umie jej wykorzystać.

0

"sprzedaż Villi wygenerowała straty"- też mi ku.... nowina. Nie mam wykształcenia ekonomicznego ,ale jakoś sam na to wpadłem, a wku... jest jeszcze większe bo go bardzo lubiłem i myślę ,że w ostatnim sezonie był trochę niedoceniony, zarówno kibiców jak i sztab,ale cóż.....Fakt faktem mniej bym się smucił gdyby odszedł Pedro ,który drugi sezon gra padakę.(wiem ,że za tą wypowiedź zostanę ładnie zminusowany :) )

0

a ty powinieneś spodkać się ze słownikiem :)

0

Brazylia wyeliminowała środek pola Hiszpanii, grali agresywnie i szybko. Hiszpanie nie wiedzieli co się dzieje przez jakieś 25 min pierwszej połowy. Patrząc na naszych zawodników to hmm.... nie posądzam ich o brak motywacji ale grali słabo, ociężale, myśląc że przespacerują ten mecz.
Pique- dno totalne
Alba- niewidoczny
Busquet- słabo
Xavi- tracił wiele piłek
Iniesta- bez szału
Pedro- jedyny pozytyw.
W oczach Hiszpanów widać było frustrację i nieporadność. Brazylijczycy wygrali zasłużenie. Reasumując dobry mecz, niestety nasi zawodnicy, z wyjątkiem Neymara, nic nie pokazali.

0

dlatego właśnie kilka lat temu gdy miałem możliwość kupna koszulki z nazwiskiem bez zastanowienia padło na Iniestę, osobę reprezentującą sobą wszystkie pozytywne wartości. Pomimo, że mam ją 5 lat do dzisiaj wisi w szafie i nigdy jej nie wyrzucę. Dla mnie Iniesta to ikona wartości tak żadko dzisiaj spotykanych.

0

żadko zabieram glos ale ostatnio pan Laporta i ruchy Barcy działają mi na nerwy,gdyż

1.chca sprzedac lub oczernic eto,napastnika który w każdym sezonie zdobywa przynajmniej 25 goli

2.mialy byc wielkie wzmocnienia a to tymczasem real kupuje zawodników których chciala barca(Benzema i za kilka dni Ribery),boje sie ze prześpią wszystko i skończy się na gadaniu

3.wszędzie są tylko do mysły,powiedzcie kiedy ostatnio na tej stronie było coś ważnego i prawdziwego

To na tyle,bardzo chce wzmocnien na przyszly sezon bo wiem i mysle realnie ze powtórzenie wyniku z tego roku graniczy z cudem,pozdrawiam wszystkich kibiców FCB

0

tak i Camp Nou gratis!!!nie piszcie takich glupot!

0

jak dla mnie to iniesta to prawdziwy lider,nie messi nie xavi,dlatego wlasnie w tamtym roku kupilem koszulke z jego nazwiskiem,fakt nie jest to tani wydatek ale napewno sie odróżnia,mam jeszcze tylko ochote napisac do klubu z prosba o koszulke z autografem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?