agawyc
Dołączył/a: grudzień 2010
piękne
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Ktoś później podpisał zdjęcie z ich wyrazem twarzy zdaniem: „Czasem nie potrzeba słów, by wyrazić, co się czuje”. Jedno proste zdanie, a wyrażało tak wiele."
http://oi47.tinypic.com/358rp1f.jpg
To link do tego zdjęcia.
0
Sto lat Leoś! ;)Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
Po przeczytaniu tego artykułu i artykułu o wątpliwym występie Villi na Euro 2012 jestem w stanie powiedzieć chyba tylko tyle:
0
Wiecie co, ten Ramos to on ma jednak przerąbane ;D W tamtym sezonie wszyscy się śmiali z jego sławnego upuszczenia pucharu, dziś wszyscy się śmieją z przestrzelonego karnego... ;D Z tym to chyba trzeba się urodzić :D
I broń Boże, nie chcę tu umniejszać jego umiejętności itp. i wgl nie chcę go tu też obrażać, no ale bądźmy wszyscy wobec siebie szczerzy- Ramos ma pecha ;]
0
Część 2
Nie wiem co w tym momencie jeszcze dopisać, łeb mi pęka już z tego wszystkiego, tyle tych emocji...
O, dopisze jeszcze tylko to, żebyście się tak nie nastawiali na tego Villę. Bo później, jak Villa będzie wracał do formy i znowu coś nie daj Boże nawali, to znów będzie ujadanie i jeżdżenie po nim jak po szmacie.
A teraz chciałam jeszcze tylko pozdrowić wszystkich kibiców FC Barcelony, ale tych prawdziwych, którzy z pokorą potrafią przyjąć porażkę i dalej są wierni swojemu klubowi. Pewnie niejeden z nas uronił/ uroni jeszcze trochę łez żalu i goryczy. Dobrej nocy.
Visca el Barca!
No i oczywiście gratulacje dla Chelsea Londyn. ;)
0
Część 1
No cóż mogę powiedzieć... Jest mi przykro, strasznie przykro. Z przegraniem ligi się pogodziłam, raczej nie spodziewałam się odrobienia straty tylu punktów do Realu. Gdy nagle z -10 doszło do -4 jeszcze trochę nadziei powróciło, aczkolwiek przegranie PD nie było dla mnie jakimś strasznie mocnym i wstrząsającym ciosem. Nie mówię, że mnie wlg nie bolało, owszem, bolało i było mi przykro i byłam jeszcze do tego wszystkiego zła, lecz z LM jest mi się naprawdę ciężko pogodzić...
Czytam wypowiedzi innych ludzi i zgadzam się w niektórych aspektach, a mianowicie:
- na pewno brakowało nam szczęścia
- brakowało nam też skuteczności ( to chyba największa zmora!)
- no i taktyka- to, że Chelsea ustawi się murem pod bramką było całkowicie do przewidzenia. Aczkolwiek nie pochwalam tego- dla mnie jest to totalne tchórzostwo. Tak dobra drużyna jak Chelsea Londyn nie powinna była tak tchórzyć i bać się zagrać z Barcą w otwartą piłkę. Ciekawe tylko, dlaczego nie chcieli grać "ładnie", tylko postawili autobus. Bo jest to chyba jedyny sposób na Barcę? Co z tego, że niefajny, że niewidowiskowy, ale skuteczny. No nie jest to zabronione, mieli prawo tak zagrać, aczkolwiek w mojej ocenie było to zwyczajne tchórzostwo. I w momencie, gdy Chelsea może zdobędzie mistrzostwo, ja zacytuję słynne słowa Mou: "Wstydziłbym się wygrać w ten sposób LM", i tu dodam od siebie: bo najlepsza drużyna na świecie (o ile Chelsea nią zostanie) nie powinna tak tchórzyć, powinna rzeczywiście być w swoim fachu najlepsza i podjąć grę otwartej piłki z byłymi mistrzami. No ale Chelsea wykazało się swoją przebiegłością, no i niestety wyszło im to na dobre.
- myślę też, że nasi zawodnicy byli też przemęczeni i pod względem fizycznym, jak i psychicznym...
0
@szczypiorek
"Jeszcze nie wiadomo jak potoczą się losy Barcelony na europejskiej przestrzeni w obecnym sezonie, ale jedno jest pewne - z nażelowanym Hiszpanem byłoby łatwiej. Dużo łatwiej."
Ha ha, dobry tekst ;D
0
No trudno. Gratki dla Realu, dobrze grali. Ja wierzę jeszcze w to, że uda nam się zdobyć LM. A jak nie, to następny sezon będzie nasz. Zobaczycie. Dobrej nocy. Trochę przykra będzie ta noc, pewnie nie jeden Cule uroni łezkę, no ale takie życie...
PS. Madridiści kochani, zazdroszczę Wam zwycięstwa, ale nie inteligencji. Tak, ten uroczy komunikat jest między innymi do Ciebie, szanowny panie Zico. Mimo tego również życzę Ci i innym durnym sezonowcom takich jak Ty dobrej nocy. Jeszcze raz gratulacje, aczkolwiek zobaczycie, jeszcze Barca Wam się kiedyś odwdzięczy za to zwycięstwo :p
I żeby nie było, nie mam nic do Madridistów, którzy są normalni i nie zachowują się jak jakieś goryle, które dopchały się do komputera i cieszą się, że udało im się obejrzeć mecz, wcisnąć caps locka na klawiaturze i napisać jakąś głupotę.
0
Bosh, ludzie, jesteście jednymi wielkimi hipokrytami! Jak w tamtym sezonie Villa bramek nie strzelał, to było gadanie takiego oto typu: "Villa gra piach, na ławę go, albo wypożyczyć, albo już najlepiej to go wgl sprzedać! " Teraz Barca przegrywa po pierwszej połowie z "WIELKIM REALEM" -.-" i już nagle wszyscy płaczą za Villą. Ok, wiadomo, szkoda gościa, też że się tak wyrażę, za nim tęsknię, no ale trudno, Barca musi sobie jakoś bez niego poradzić.
A może by tak trochę wiary i nadziei w tą naszą Blaugrane? A nawet jeśli przegrają, to co, przestaniecie im kibicować? Żenada. Pozdro dla prawdziwych kibiców.
Jej, będzie dobrze, wierzę w nich, dadzą radę, zobaczycie. A jak nie, to trudno, odegrają się Realowi innym razem. Kto wie, może w finale LM? A co, też nie wierzycie w to, że Barca tam wgl dotrze? A ja wierzę i mocno trzymam za nich kciuki.
0
"Lada dzień powinien powrócić do treningów z drużyną".
Jej, jak miło i fajnie, już nie mogę się doczekać, aż znowu El Guaje wyjdzie na boisko i będzie strzelać super gole ;) Czekamy na Ciebie David! :D
0
Podczas tej konferencji ktoś powinien był powiedzieć: "Pele, z całym szacunkiem, ale wstań, przeproś wszystkich i wyjdź..." He he ;D
0
@MenTower
"Poczytalem sobie troche na stronach madrytu i tam same dziecinne komentarze"
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/8d4531950e16ca5a4c0dece85dc83cad.png?1329507305
0
Pep jak wybiegł do Busquetsa, z taką paniką :D A kartka nie wiem za co o.O
0
Ha ha, no coś się dzieje nareszcie! Słupek! :D Mamy extra farta! Chłopaki nasi, dawać bramę! Może znowu Alexis, co? ;)
0
Jej, co za biedny człowiek minusuje wszystkie komentarze? Nudzi ci się? Poucz się biologii, może chorób układu nerwowego, a konkretnie mózgu... -.-''
0
No. Teraz coś Bayer próbował. No co innego. Nareszcie coś się dzieje :) Oby więcej takich akcji od obu drużyn ;)
0
No. Od razu lepiej ;D
0
Kurde, remis :/ Teraz może przez to trochę będzie ciekawiej ;]
0
jeny, ten czas leci tak szybko! Jej, nie wiem kiedy ostatni raz tak szybko mi leciał!
0
nie no!!! :/
0
Tello!! :) Jeszcze tylko dwa gole ;]
0
Jeeest :)
0
Wow, odeszłam na chwile przetrzeć parapet, wracam, a tu 2:0...
0
"Villa gdy mu nie szło nie robił takich rzeczy. Czekał tylko na piłkę, biegając truchtem."
Koleś, co ty wgl gadasz? Ty wgl oglądałeś mecze Barcy w tamtym sezonie? Czytałeś może jakiekolwiek oceny zawodników za mecz? Owszem, Villa w tamtym sezonie miał też bardzo słabe mecze. Pamiętamy również jego niemoc strzelecką. Ale brak goli nadrabiał ciężką pracą m.in.w defensywie. Ileż razy tak było, że gdy Pep zdjął z boiska Villę, to piłkarze musieli bardziej pilnować lewej strony, bo wcześniej tym zajmował się David. A chociażby ile razy przecież w ocenach przez redakcję, mimo braku ustrzelonej bramki, Villa miał podnoszoną notę za jego duży udział w obronie m.in. Może nie strzelał bramek, ale na boisku działał, nie był taki, jak ty opowiadasz, że się fochał, chodził po boisku i czekał na piłkę. Choć owszem były też i takie momenty, gdzie Villa na boisku był totalnie niewidoczny, a Pep trzymał go na siłę, zamiast go zdjąć i dać pograć młodszym piłkarzom, np. Bojanowi. O tym dyskutować nie będę. Ale gadając, że Villa tylko chodził po boisku i czekał na piłkę, kompromitujesz się.
0
Bruma
Albo ja jestem jakaś dziwna, albo może mam schizofrenię, albo nie wiem co, ale ja tam słyszę, że przedstawia się on jako Cristian "Tejo" a nie "Tezio" z wyraźnym i przesadnym akcentem na "zi", jak to wymawia nasz dzisiejszy bohater- pan komentator. ;) Może to jego "Tejo" nie jest takie wyraźne, jakby to Polak powiedział, no ale to jest hiszpański, tam ludzie, że tak się wyrażę, troszkę seplenią, i dla mnie to jest takie seplenione "Tejo" a nie "Tezio". No ale to tylko moje zdanie, może się mylę :)
A tak ogólnie, to też cieszę się, że Barca w finale, podobał mi się, (i chyba nie tylko mi) dzisiejszy występ Thiago :) . Visca el Barca!
0
fresh
Kiedyś oglądałam jakiś mecz z jakimś komentatorem hiszpańskim i ten koleś cały czas darł się "Vidźia" ;D Brechtałam trochę z tego, no ale jak słyszę "Tezio" to aż mnie trzęsie. Wydaje mi się, że podwójne l w hiszpańskim albo wymawia się jak nasze "j", albo jak nasze "dź" , a nie "zi" jakieś.
0
Kurde, mówi się bardziej "Tedźio" niż "Tezio" jak już. Ale najlepiej brzmi po prostu "Tejo" -.-" Czy to takie trudne?
0
No nieee... Miejmy nadzieję, że to nie jest coś aż tak poważnego, jak wskazywała na to mina Cesca... O.O
0
o ja pierdziele :D No trudno, zaraz sobie Messi odbije, poczekajmy, trzeba wierzyć ;) A jak nie on, to może ktoś inny z Barcelony strzeli ;]
0
No na razie Andres wymiata... Mam nadzieję, że coś nam ustrzeli. Mógłby być chociaż ten remis...