0

Jej, to musi być bardzo miłe dla niego, jak przyjechał, a tam ludzie bili brawo i krzyczeli jego nazwisko :) Cieszy mnie to, że ma tak duże wsparcie wśród fanów. Należy mu się, jest bardzo dobrym piłkarzem i bardzo dużo dał z siebie dla Barcy, trzymam za niego kciuki, życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia, podniesienia pucharu LM i Mistrzostwa Europy :D

0

Oj, nie marudzić ze składem ;) Skład był bardzo dobry, mecz był bardzo dobry (choć mogło być lepiej) i na koniec ta cisza na Santiago Bernabeu... Przebosko :D Aczkolwiek ja bardzo współczuję Pepowi wybierać skład na taki mecz mając do wyboru tylu zarąbistych piłkarzy. Ja to chyba bym w końcu ześwirowała :D No i trzeba było zaufać Pepowi, teraz świętujemy m.in dzięki jego geniuszowi i geniuszowi naszych piłkarzy of course. Super, jestem strasznie szczęśliwa. ;D Visca el Barca!

@tomalal92
"Stracić bramkę w 20sek i wygrać mecz 3:1 ?" "Tak potrafią tylko najwięksi!"
racja w 100% ;D Nasi są niesamowici, dali nam porządną dawkę emocji :D

0

Suuuper :) Wierzyłam w naszych chłopaków i wygraliśmy! Visca el Barca!

0

Moje ciśnienie wynosi teraz dokładnie 130/ 72. Musiałam aż zmierzyć. Wierzę w naszych chłopaków. Visca el Barca! Dajecie, jeszcze możemy to wygrać! :)

0

Ha ha ha, dokładnie tak obstawiałam ;D I mam nadzieję, że wygra Xavi, bo tak też obstawiałam, więc tak musi być i koniec! :]

0

Hot Fanki Villi:
David raczej dzisiaj nie zagra ;) Może Pep chce go oszczędzić na Gran Derbi :)

0

Sto lat Villa ;D szkoda tylko, że tego nawet nie przeczytasz :p

0

Ha ha ha ;D "drugi" gol Xaviego ;p

0

Boże, chroń Barce. Masakra :D No ale dobra tam, chłopy muszą się jakoś pozbierać. Jej, ale jutro będzie jazda po Barcie coś czuję ;D

0

o jej... -.-''

0

O jeny, współczuje mu, on to ma przerąbane, raz jest wielbiony, a drugim razem ludzie chcą go wykopać i wgl jaki on jest beznadziejny, ha ha ha, jakaś masakra ;D

Wrzesień: http://www.fcbarca.com/38202-rezerwowy-villa.html

Oj Villa rezerwowy, nie idzie mu...

Październik: http://www.fcbarca.com/38913-villa-villa-maravilla.html

Villa jest super, wow! :D

Listopad: Coraz słabsza pozycja Davida Villi

Jej, wywalić go, stary dziad bez formy...

Ludzie, ogarnijcie się, podobnie było w tamtym roku, też narzekaliście, a później po finale ligi mistrzów mało co się za przeproszeniem nie posikaliście... Ciekaw jestem co będzie dalej... -.- No ale widocznie taki jego urok- "gra w kratkę" :p Pozdro.

A tak wgl, to on chyba ostatnio trochę mniej gra, bo ma troszeczkę pęknięty piszczel, i chyba go to musi z deczka bolec, no nie? :p
http://www.fcbarca.com/39315-villa-i-abidal-w-gabinecie-guardioli.html

0

A tak swoją drogą... Neymar... o.O Dobra, rozumiem to, że jest cholernie dobry i takie tam... No ale bez przesady, to chyba ma być nagroda dla najlepszego piłkarza, a nie dla piłkarza najbardziej popularnego i wokół którego najwięcej się trąbi. Zresztą to się tyczy nie tylko jego, ten plebiscyt zaczyna się przerabiać na plebiscyt patrzący bardziej na popularność, a nie na umiejętności piłkarza. No bo dlaczego na liście nie ma Robina Van Persiego (nie lubię go, ale jest dobry, na bank bardziej zasługiwałby na tę nagrodę niż Neymar, chociaż i tak nie ma co tak do końca gadać, bo o lata świetlne wyprzedza ich Messi, no ale...). Albo dlaczego nie ma Silvy Davida, no gość jest zarąbisty, a Villa w plebiscycie się znalazł, no który, przepraszam bardzo, bardzo go lubię, chłop jest spoko i wlg, no ale nie zasługuje jakoś szczególnie na tę nagrodę. Dobra, dla Barcy zrobił w tamtym sezonie naprawdę dużo, ale mogło być lepiej, wszyscy przecież pamiętamy tą jego długą niemoc strzelecką. Albo Abidal... Rozumiem, gość pokonał raka, gratulacje, sama modliłam się nawet za niego, żeby wyzdrowiał... No ale bez przesady, błagam no... -.-'' Trochę przejechałam się na naszych, ale to się tyczy nie tylko naszych piłkarzy. No bo np. co do jasnej ciasnej robi tutaj Ozil? No sorki, ja tego nie ogarniam, jak ktoś to ogarnia, to niech mi to wytłumaczy, bo jak wciąż będę próbowała to wszystko zrozumieć, to moje zwoje mózgowe się przegrzeją. Nie wiem już czym się ci ludzie kierowali w wyborze piłkarzy na tą listę. Albo Cesc, chyba za to, że wreszcie trafił po tylu staraniach do Barcelony... ;D

0

Nie zdziwię się, jak będzie powtórka z tamtego roku i w świętej trójcy znajdzie się Messi, Iniesta i Xavi. Ale może Ronaldo się jakoś wciśnie na 3 miejsce albo za Iniestę albo za Xaviego. Bo to pewnie Messi zdobędzie piłkę. Chociaż ja szczerze mówiąc wolałabym, żeby zdobył ją Xavi, bo jemu się po prostu jak najbardziej należy. Nie mówię, że Leo czy Iniesta na to nie zasługują, broń Boże, ale Xavi ma już swoje lata i to byłaby najlepsza okazja na zgarnięcie tej nagrody :)

0

@sila101
serio? o.O :D

0

A ja ostatnio sobie pomyślałam, że ostatnio coś Villa kontuzji żadnej nie miał... Matko, mam nadzieję, że nic nie wykrakałam, bo już mam dość tej plagi kontuzji w FCB... Oby to był naprawdę tylko jakiś drobny uraz.

0

oj, na początku zawsze każdy narzeka jak jest zmiana, później się wszyscy przyzwyczają i będzie git :)

0

Ale Barca ma pecha z tymi kontuzjami... Masakra :/
Fabregas, zdrowiej nam szybko! :)

0

hm, niezłe oceny, dla mnie ok :)

0

Dowiedziałam się na stronie realu, że za dwa lata genialne pokolenie Barçy (Xavi, Iniesta, Puyol, +Villa) skończy się, a Real będzie w kwiecie wieku i możliwości... Taa... Już spisują nas na straty ;D Serdeczne pozdrowienia dla nich ;) A nam wszystkim kibicom Barcy życze wesołych świąt i świetnej imprezy w sylwestra :) A naszej drużynie samych dobrych wyników.

Co do meczu z Athletic Bilbao to bez przesady, każdemu się może zdarzyć, to nie tragedia ;D

barca27

zgadzam sie z Tobą w 100% :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?