Użytkownik zbanowany
14 listopada 2016, 21:24
0
A jak, wina sędziego jak zwykle.
7 listopada 2016, 07:02
6 listopada 2016, 22:26
Teraz sędzia to debil czy debil?
6 listopada 2016, 21:02
Gol na konto Roberto... Mógł przeciąć.
6 listopada 2016, 20:04
Skład super imo.
13 października 2016, 17:34
42
Przecież Digne gra dobrze, więc nie wiem po co w ogóle gadać o tym czy powinien grać z Depor czy nie.
22 października 2016, 18:19
12
Messi do "kibiców" Valencii: "Hijos de puta" :D
22 października 2016, 18:16
7
Uff... Teraz tylko liczyć na potknięcia Realu i Atleti, bo jest szansa.
14 sierpnia 2016, 21:16
3
Dzisiaj tylko zwycięstwo albo sprzedajemy Messiego do Stoke.
24 października 2016, 08:08
2
Jak Vidal nie zagra w superpucharze (w którym na pewno większość to będą rezerwowi) to wiadomo jak jego przygoda z Barçą będzie wyglądać.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A jak, wina sędziego jak zwykle.
0
0
Teraz sędzia to debil czy debil?
0
Gol na konto Roberto... Mógł przeciąć.
0
Skład super imo.
42
Przecież Digne gra dobrze, więc nie wiem po co w ogóle gadać o tym czy powinien grać z Depor czy nie.
12
Messi do "kibiców" Valencii: "Hijos de puta" :D
7
Uff...
Teraz tylko liczyć na potknięcia Realu i Atleti, bo jest szansa.
3
Dzisiaj tylko zwycięstwo albo sprzedajemy Messiego do Stoke.
2
Jak Vidal nie zagra w superpucharze (w którym na pewno większość to będą rezerwowi) to wiadomo jak jego przygoda z Barçą będzie wyglądać.