ahahaczyhahaha
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak, wina sędziego jak zwykle.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
Teraz sędzia to debil czy debil?
0
Gol na konto Roberto... Mógł przeciąć.
0
Skład super imo.
0
Trochę pokory się przyda.
1
Atakuje od tyłu bo jest pipą i tylko zgrywa kozaczka. Niech kiedyś ze swoim cebulackim zachowaniem trafi na zawodnika o charakterze np. Hajty, to zobaczymy jaki wtedy będzie fajny. Żeby nie było - jestem fanem Barcelony ale chamstwa nie toleruje, więc nie musicie do mnie na priv pisać głupie dzieciaki ;)
2
Jak Vidal nie zagra w superpucharze (w którym na pewno większość to będą rezerwowi) to wiadomo jak jego przygoda z Barçą będzie wyglądać.
0
Nasraj se do ryja i żryj :)
12
Messi do "kibiców" Valencii: "Hijos de puta" :D
7
Uff...
Teraz tylko liczyć na potknięcia Realu i Atleti, bo jest szansa.
0
Czyli za każdym razem jak Digne leży to udaje. No spoko.
0
real to twoja drużyna, więc nie małpuj tutaj balasie
1
Trochę smutne jest to że jak Digne leżał to nikt do niego przez długi czas nie podszedł. I to nie pierwszy raz taką sytuację w Barsie widzę.
42
Przecież Digne gra dobrze, więc nie wiem po co w ogóle gadać o tym czy powinien grać z Depor czy nie.
1
Słaby jest, nie spełnił oczekiwań. Nie nadaje się nawet do rotacji z MSN.
2
Denis dobra zmiana.
0
Szansa dla Denisa i Andre.
3
Dzisiaj tylko zwycięstwo albo sprzedajemy Messiego do Stoke.