Napiszę tylko tyle: Brak taktyki, szybkości czy pomysłu na grę. Kuman został kolejny raz zjedzony faktycznie. Plus za puchar i wejście kilku młodych. Jego czas dobiegł końca.
Napiszę tylko tyle: Brak taktyki, szybkości czy pomysłu na grę. Kuman został kolejny raz zjedzony faktycznie. Plus za puchar i wejście kilku młodych. Jego czas dobiegł końca.
30 listopada zamówiłem tą książkę i wykonałem przelew. Do dziś n ie otrzymałem potwierdzenia wpłaty. Gdy wszedłem na ich stronkę, http://rokwraju.pl/kontakt/#comment-23, to jest tam kilka osób w takiej sytuacji jak ja. Boje się że coś jest nie tak. Pozdrawiam.
Zawsze jestesmy faworytami, i teraz tez tak jest. Moim zdaniem czarnym koniem, ktory troszeczke namiesza, jest grajacy wspaniale Zenit. Zespol bez gwiazd, ktory nie ma respektu przed wiekszymi.
Komentarze
2
Napiszę tylko tyle:
Brak taktyki, szybkości czy pomysłu na grę.
Kuman został kolejny raz zjedzony faktycznie.
Plus za puchar i wejście kilku młodych.
Jego czas dobiegł końca.
0
liczę na 0-3
0
0
ok. Dzieki
0
dałem Mallorca 2 - 2 Valencia bylo 1-1 dostałem 1 pkt, a powinienem 2
2
Napiszę tylko tyle:
Brak taktyki, szybkości czy pomysłu na grę.
Kuman został kolejny raz zjedzony faktycznie.
Plus za puchar i wejście kilku młodych.
Jego czas dobiegł końca.
0
dałem Mallorca 2 - 2 Valencia bylo 1-1 dostałem 1 pkt, a powinienem 2
0
ok. Dzieki
0
Witam.
30 listopada zamówiłem tą książkę i wykonałem przelew. Do dziś n ie otrzymałem potwierdzenia wpłaty. Gdy wszedłem na ich stronkę, http://rokwraju.pl/kontakt/#comment-23, to jest tam kilka osób w takiej sytuacji jak ja. Boje się że coś jest nie tak. Pozdrawiam.
0
Zawsze jestesmy faworytami, i teraz tez tak jest. Moim zdaniem czarnym koniem, ktory troszeczke namiesza, jest grajacy wspaniale Zenit. Zespol bez gwiazd, ktory nie ma respektu przed wiekszymi.