2

Napiszę tylko tyle:
Brak taktyki, szybkości czy pomysłu na grę.
Kuman został kolejny raz zjedzony faktycznie.
Plus za puchar i wejście kilku młodych.
Jego czas dobiegł końca.

0

liczę na 0-3

0

0

ok. Dzieki

0

dałem Mallorca 2 - 2 Valencia bylo 1-1 dostałem 1 pkt, a powinienem 2

0

Czy Messi, Xavi czy Iniesta, to nie jest ważne. Liczy się tao że bijemy kolejny raz bijemy wszystkich na głowę. :)

0

Witam.

30 listopada zamówiłem tą książkę i wykonałem przelew. Do dziś n ie otrzymałem potwierdzenia wpłaty. Gdy wszedłem na ich stronkę, http://rokwraju.pl/kontakt/#comment-23, to jest tam kilka osób w takiej sytuacji jak ja. Boje się że coś jest nie tak. Pozdrawiam.

0

Barcelonie brakuje determinacji w ostatnich meczach. W zeszłym sezonie chlopaki prawie gryźli trawę, a w tym są cienim siebie. Bezsensowne błędy w obronie, i straty w środku boiska pozwoliły rywalom na zabranie punktów.

0

Myślałem ze będzie to mecz walki, a było jednostronne widowisko, z małymi przebłyskami Realu. Moim zdaniem za mało było strzałów z dystansu, a przy takiej taktyce jak grał Real to dobra droga do wygranej. Real musiał gra w ten sposób, bo przy otwartej walce stracił by dwa razy więcej goli. Brawo dla Realu za to że poszedł do przodu po stracie bramki, dzięki temu 2-0. Mają kryzys, ale mam nadzieje ze szybko im przejdzie, by liga była ciekawsza. Barca w tym sezonie i bez kryzysu Realu była by i tak na 1 miejscu. Pozdrawiam. BARCA nr1

0

Zawsze jestesmy faworytami, i teraz tez tak jest. Moim zdaniem czarnym koniem, ktory troszeczke namiesza, jest grajacy wspaniale Zenit. Zespol bez gwiazd, ktory nie ma respektu przed wiekszymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?