alan1975
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Częstochowa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Napiszę tylko tyle:
Brak taktyki, szybkości czy pomysłu na grę.
Kuman został kolejny raz zjedzony faktycznie.
Plus za puchar i wejście kilku młodych.
Jego czas dobiegł końca.
0
liczę na 0-3
0
0
ok. Dzieki
0
dałem Mallorca 2 - 2 Valencia bylo 1-1 dostałem 1 pkt, a powinienem 2
0
Czy Messi, Xavi czy Iniesta, to nie jest ważne. Liczy się tao że bijemy kolejny raz bijemy wszystkich na głowę. :)
0
Witam.
30 listopada zamówiłem tą książkę i wykonałem przelew. Do dziś n ie otrzymałem potwierdzenia wpłaty. Gdy wszedłem na ich stronkę, http://rokwraju.pl/kontakt/#comment-23, to jest tam kilka osób w takiej sytuacji jak ja. Boje się że coś jest nie tak. Pozdrawiam.
0
Barcelonie brakuje determinacji w ostatnich meczach. W zeszłym sezonie chlopaki prawie gryźli trawę, a w tym są cienim siebie. Bezsensowne błędy w obronie, i straty w środku boiska pozwoliły rywalom na zabranie punktów.
0
Myślałem ze będzie to mecz walki, a było jednostronne widowisko, z małymi przebłyskami Realu. Moim zdaniem za mało było strzałów z dystansu, a przy takiej taktyce jak grał Real to dobra droga do wygranej. Real musiał gra w ten sposób, bo przy otwartej walce stracił by dwa razy więcej goli. Brawo dla Realu za to że poszedł do przodu po stracie bramki, dzięki temu 2-0. Mają kryzys, ale mam nadzieje ze szybko im przejdzie, by liga była ciekawsza. Barca w tym sezonie i bez kryzysu Realu była by i tak na 1 miejscu. Pozdrawiam. BARCA nr1
0
Zawsze jestesmy faworytami, i teraz tez tak jest. Moim zdaniem czarnym koniem, ktory troszeczke namiesza, jest grajacy wspaniale Zenit. Zespol bez gwiazd, ktory nie ma respektu przed wiekszymi.