zgadzam się z poniższymi osobami twierdzącymi, że Fabregas został oceniony za surowo. Jak dla mnie zasłużył przynajmniej na 4 a nawet 4,5. Pokazywał się do gry, rozgrywał piłkę, dochodził do sytuacji bramkowych. Wiem - nie wykorzystał ich. Ale był "pod grą". Widać progres w jego grze.
Komentarze
0
daany8, ze swojego podwórka to znasz ;)
0
zgadzam się z poniższymi osobami twierdzącymi, że Fabregas został oceniony za surowo. Jak dla mnie zasłużył przynajmniej na 4 a nawet 4,5. Pokazywał się do gry, rozgrywał piłkę, dochodził do sytuacji bramkowych. Wiem - nie wykorzystał ich. Ale był "pod grą". Widać progres w jego grze.
0
ma ktoś skład Brazylii na mecz z Meksykiem>?
0
nsslook
to wiadomo, nigdy nie powiedziałem i nie powiem złego słowa na Pepa ;)
0
ksobi91, dzięki za info ;)
0
gramy w finale, bardzo dobrze dla młodych, niech pograją ;)
a grał Deulofeu?
0
to że Maxwell zmienił Alvesa nie znaczy że musi grać na jego pozycji ;)
0
ksobi91, dzięki za info ;)
0
nsslook
to wiadomo, nigdy nie powiedziałem i nie powiem złego słowa na Pepa ;)
0
oraz o Betisie, który jeszcze nie rozegrał 3 meczu ;) a mają 6 punktów