alcantara
Dołączył/a: lipiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
daany8, ze swojego podwórka to znasz ;)
0
zgadzam się z poniższymi osobami twierdzącymi, że Fabregas został oceniony za surowo. Jak dla mnie zasłużył przynajmniej na 4 a nawet 4,5. Pokazywał się do gry, rozgrywał piłkę, dochodził do sytuacji bramkowych. Wiem - nie wykorzystał ich. Ale był "pod grą". Widać progres w jego grze.
0
ma ktoś skład Brazylii na mecz z Meksykiem>?
0
nsslook
to wiadomo, nigdy nie powiedziałem i nie powiem złego słowa na Pepa ;)
0
ksobi91, dzięki za info ;)
0
Pep nie podał ręki Alexisowi przy zmianie, wietrzymy jakąś kłótnie? :P
0
najlepszego Thiago ;) będą z Ciebie ludzie ;D
0
harpagan ;D
0
@FanRealu90 możliwość grania w finałach tych pucharów jest nagrodą za pewne zwycięstwa w poprzednim sezonie, lecz zostały wygrane w obecnym sezonie 2011/2012.
a co do Villara to tylko kibice Realu mówią o rzekomym "Villarato". Franco zaś był dyktatorem w Hiszpanii, który nienawidził Katalonii i Katalończyków. Więc nie ma co porównywać Franco do Villara. To kompletnie irracjonalne.
I jeszcze jedno, żeby czasem z Wami po obecnym sezonie nie stało się to co z Juventusem kilka lat temu
0
@FanRealu90 ale Barca i tak będzie miała lepszy sezon niż Madryt, my już wygraliśmy 3 trofea i nadal liczymy się w walce o kolejne 3 (w tym jeden finał już zapewniony), a Wy macie szanse na 2 trofea.
A do tego jeśli Ty chcesz porównywać Franco do śmiesznych insynuacji o Villarato i Platinim to gratuluje jakże tęgiego umysłu
0
spoczywaj w pokoju
0
@Realny89 takie są przepisy co do kartek po odkopaniu piłki. I każdy sędzia mógłby się z tego tak wybronić. Wykopał piłkę po gwizdku czego konsekwencją jest żółta kartka. I dziękuje. Takie są przepisy. Zrozum to.
A co do meczu z Chelsea to byłbym skłonny powiedzieć że obie drużyny dostały od sędziego równorzędne prezenty.
0
wszyscy czekamy na powrót Davida ;D liczę, że końcem marca/początkiem kwietnia wznowi treningi i może na GD będzie gotów ;)
0
damianeq92 skandaliczny sposób? jakbyś na prawdę oglądnął ten mecz i wyrażał swoje opinie obiektywnie to dostrzegłbyś iż w tamtym (dwu)meczu sędzia mylił się na korzyść obu stron. 2 karne nie podyktowane na korzyść Barcy, zapomniałeś o tym? A wątpliwa czerwona kartka dla Abidala, też nie pamiętasz?
Co do meczu z Arsenalem i wyrzucenie van Persiego, sędzia mógł tak postąpić, odkopanie piłki po gwizdku = żółta kartka. A że wcześniej miał już jedną to daje nam to opuszczenie murawy. Zgodzę się z tym, że sędzia nie musiał tej kartki pokazywać, ale błędu nie popełnił.
Jedynie mogę się z Tobą zgodzić co do ręki Pinto. Tu sędzia popełnił błąd.
Tak, Barcelona nie radzi sobie w tym sezonie na wyjazdach, lecz sędziowie odebrali Barcelonie kilka cennych punktów (m.in. ręka w meczu z Espanyolem).
0
Villas-Boas odpada, widać że nie radzi sobie w Chelsea. Bielsa jest dobrym kandydatem ale wydaje mi się że Oscar Garcia mógłby kontynuować to co robi dzisiaj Pep (ale jednak wszyscy mamy nadzieję, że nie będziemy musieli myśleć o nowym szkoleniowcu i że Pep będzie siedział na ławce trenerskiej Barcelony przez długi czas)
0
Robinho
0
Adriano złapał jakąś kontuzję? Bo wyłączyło mi kanał wtedy
0
genialny dokument ;) pokazuje, że Barca to więcej niż klub
0
najlepszego Geri ;D
0
natall11
minuty ciszy dziś nie będzie bo gramy na wyjeździe
0
wszystkiego najlepszego Xavi ;)
0
nie przesadzajcie z tym ACTA, 10 osób napisze że zamkną cały internet, że oglądanięcie meczu na necie czy ściągnięcie pliku będzie się wiązało z więzieniem, a cała społeczność internetu w to uwierzyła. Ludzie, myślcie trochę, ta umowa jest wprowadzona w Australii, Japonii, USA i tam jakoś "mogą" ogladać mecze na necie czy ściągać pliki z neta (mogą jest celowo w cudzysłowie, gdyż teoretycznie nie można tego robić ale i tak wszyscy to robią w tych krajach i nic im się nie dzieje). Jakby mieli nas zamykać to 90% kraju znalazłoby się w więzieniu.
0
na razie nie ma co oceniać bo jednak to tylko grafika poglądowa. Inaczej wszystko będzie wyglądać jak będzie na żywo. Pomysł ciekawy lecz odbiegający od naszych standardowych pasów na domowym komplecie.
A co do wyjazdowych to mnie osobiście najbardziej podobały się zółte (te w sezonie 08/09. Właśnie w niej Iniesta zdobył pamiętną bramkę na SB).
0
genialnie, to wspaniały piłkarz i wspaniały człowiek ;)
0
naprawdę wzruszająca historia. Jakie to nasze życie może być zaskakujące, jedno przypadkowe spotkanie w sklepie, a później to, że akurat Eric był w tym samym szpitalu co ten chłopiec. Coś wspaniałego.
Ericu Abidal - jesteś wspaniałym człowiekiem
0
jednak nie ma Javiego Lopeza w podstawowej jedenastce Espanyolu ;)
liczę, że Keita wejdzie w drugiej połowie bo w końcu jutro wylatuje na PNA ;)
0
czytam Wasze komentarze i doszedlem do wniosku, ze zapomnieliscie o kims kto moglby zagrac dzis w srodku pola. Seydou Keita. Ktos taki jak on i to wlasnie na derby to dla nas woda na mlyn. Waleczny, umie sie zastawic, dobrze walczy o gorne pilki. Mozemy sie spodziewac Seydou w wyjsciowej jedenastce
0
Alexis też nie wiadomo czy wyjdzie w pierwszym składzie, on też jest po przebytej kontuzji. Wprawdzie była ona dawno bo na KMŚ ale w pierwszych treningach po świętach nie trenował z grupą tylko indywidualnie i później dołączył i trenował jak reszta. Lecz od tego czasu minęło trochę i jest duża szansa że zagra w podstawowym ale może Pep nie będzie chciał ryzykować zdrowiem kogoś tak ważnego przed derbami w niedziele ;)
0
"Piłkarze ręczni kompletują tryplet" przecież w tym akapicie jest tylko o zwycięstwie w lidze hiszpańskiej i Lidze Mistrzów więc dlaczego tryplet?
0
@natall11
ja wiem, że zdjęcie powyżej z Alvesem i Cristiano nie jest fotomontażem, a zostało zrobione w finale Pucharu Króla.
Lecz twierdzę, że ktoś kto posiada Photoshopa i pewne umiejętności jest w stanie coś takiego zrobić z dwóch różnych zdjęć ;)