alcantara
Dołączył/a: lipiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie lamentujcie, mamy remis i 4 punkty, wprawdzie pechowy remis no ale trudno, zimny prysznic się przyda. Rok temu po Herkulesie Panathinaikos poczuł nasz gniew, oby tak samo było teraz i Milan zasmakował tego samego ;)
wie ktoś co z Alexisem?
0
"wszyscy wiedza jak oni graja, ale wez to czlowieku zatrzymaj"
Szanowni Admini, chce taki tytul newsa po zakonczeniu tego meczu :Dlicze na wsparcie innych cules :D
0
Abidal i Mascherano są pewniakami na obrone, do nich zapewne dojdzie Fontas, który jest świeży lecz nie wiadomo czy Abi czy Fontas zagrają na lewej lecz stawiałbym na Abiego. Jedyna niewiadoma to prawa obrona lecz ja stawiam na Montoye ;D
0
Rosell myśli sobie: kurde kogo żeśmy zaprosili ;D
0
Mou nigdy nie nauczy się przegrywać, ehh...
a co do Pepe, Marcelo i Ramosa to uważam ich za niezrównoważonych. Pepe każdy wie za co, Marcelo za wycięcie Cesca i inne przewinienia a Ramosa za idiotyczne faule na Adriano.
A mam pytanie, czy czewrone kartki z Superpucharu liczą się do La Liga czy to są oddzielne rozgrywki?
0
bardzo miły gest ze strony Klubu ;)
Visca Polska ;D
0
bez Puyola nie jest ciekawie lecz bez Puyola i Pique jest jeszcze gorzej
0
"Wynik zdecydowanie lepszy niż gra" - to zdanie powinno podsumowywać wczorajszy mecz
Najlepszy u nas zdecydowanie Valdes, cudowne parady, kilka razy nas ratował.
Przyzwoicie Thiago, Iniesta, Dani, Javier też coś grali ale bez szaleństw.
Messi, Villa prawie niewidoczni lecz swoje zrobili, bramki są i to na dodatek na wyjeździe.
Alexis zagrał przyzwoicie, ogrywał Marcelo czasami, co jego bardzo wkurzało ;D
Abidal kompletnie bez formy na stoperce, w końcówce na boku już było coś lepiej ale też bez szaleństw, jak wszedł Pique i Xavi to jednak gra się trochę uspokoiła choć nadal był to bardzo słaby poziom prezentowany przez Barcę.
Liczę że w środę od początku ujrzymy Xaviego, Pique i właśnie Busquetsa który poradzi sobie dużo lepiej na DMie niż wczoraj radził sobie Keita.
A co do ataku to niech w środę również Alexis zagra od początku ;)
Oraz najważniejsze, w środę liczymy na wejście w końcówce i debiut Fabsa ;D
0
bramkowy remis w dniu dzisiejszym będzie cudownym wynikiem dla nas. Wiadomo że wszyscy liczymy na zwycięstwo Barcy lecz obiektywnie patrząc to Real ma większe szanse. Ale miejmy nadzieje że Duma Katalonii nas zaskoczy i może wygrają ;)
jestem też bardzo ciekawy jaki skład wystawi Pep, czy zaryzykuje i wystawi Alexisa czy jednak sprawdzony Pedro. Sanchezem może zaskoczyć samego Mou który zapewne nie spodziewa się Chilijczyka w podstawowym. Kolejnymi niewiadomymi są Xavi, Busquets i Pique. Ale może wszyscy są już zdrowi i zagramy naszą galową jedenastką (oprócz Puyola) ;)
0
kjuba
w newsie jest napisane że na pewno nie zagra w niedziele z Realem, a co do środy to nie wiem
0
Cesc Blaugrana !
taki tytuł będzie najlepszy ;D
zapiszmy dzisiejszy dzień w pamiętniku, dziś kończy się dłuuuuga saga ;D
0
gramy w finale, bardzo dobrze dla młodych, niech pograją ;)
a grał Deulofeu?
0
rzeczywiście w pierwszej połowie ta gra była bardziej ułożona, ponieważ było więcej graczy z podstawowego składu, w drugiej było bardzo chaotycznie lecz udało się dołożyć jeszcze jedną brameczkę ;D
Doulefou bardzo pozytywnie, chciałbym go w czasie sezonu widzieć czasem w 18nastce meczowej pierwszej drużyny ;)
0
Xavi, a zwłaszcza Puyol pokazali że są ludźmi na prawdę mądrymi i o wielkim sercu. Chwała im za to!
Panie i Panowie, cieszmy się, że kibicujemy drużynie, która reprezentuje takie wartości. Tu nie liczy się kasa czy jednostka, a dobro całej drużyny :)
0
najlepszego ;D