0

@grzechuxp
dzięki za poprawkę, chociaż nie zdziwiłbym się jakby ktoś zrobił podobny fotomontaż, z dzisiejszym Photoshopem można zrobić cuda ;)

0

Zdjęcie nr.5 jest fotomontażem.
Nie było takiej sytuacji w meczu rewanżowym 1/2 finału LM.
Można to udowodnić bardzo prosto. Popatrzcie na koszulkę Daniego. Miedzy znaczkiem nike a herbem jest napis. Ten napis był na koszulkach ale w finale LM z Manchesterem.
Link do zdjęć potwierdzających to co napisałem: http://sport.interia.pl/galerie/galeria/barcelona-real-1-1-w-2-meczu-polfinalowym-lm/zdjecie/duze,1452497,1

0

@LaLigaFan
właśnie, dobrze prawisz ;) LL wymawia się jak J. Czyli Tello to będzie Tejo w wymowie

0

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku ;)
oraz przede wszystkim życzę samych zwycięstw naszej Barcelony ;)

0

meczową szesnastkę? na Puchar Króla jest tylko 5 rezerwowych? zawsze była meczowa 18nastka

0

I choć pierwszy strzał głową został wybroniony przez bramkarza, to wobec dobitki z dwóch metrów Fàbregasa, golkiper był bezradny.

Ten pierwszy strzał głową o którym mowa w tym fragmencie był autorstwa Thiago, można to dodać do artykułu w celu sprecyzowania ;)

0

@szymonst
masz rację, Villa to zawodnik, który mimo tego iż czasem nie miał formy potrafił w meczu stworzyć sobie 2-3 bardzo groźne sytuacje. Do tego wspaniale rozumiał się z Xavim, Iniestą czy Messim.
Będzie bardzo trudno go zastąpić lecz ja liczę że wróci koło kwietnia, chyba że było to złamanie bardzo poważne więc może dlatego rekonwalescencja będzie trwać aż 4-5 miesięcy

0

3 kontuzje? to kto jeszcze oprócz Alexisa i Villi?

0

tak, racja. Powinno być zwycięstwo 0:2

0

Maciek - ciekawe,czy madryckie gazety ,zgodnie ze swoją logiką, uznają gola Xaviemu :D
też jestem tego ciekawy haha ;P
a co do artykułu to jednak zdanie: "Barcelona, po bardzo słabej pierwszej połowie pokonała pokonała na Estadio Santiago Bernabéu Real Madryt 3:1!" nie powinno być tak sformułowane. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była zła, oczywiście dobra też nie. Pierwsze 30 min do bramki Alexisa było trochę bojaźliwe, nie było tego powera, tej dominacji. Ale po bramce to jednak my przeważaliśmy.
A co do zawodników, Iniesta i jego zwody - magia, man of the match. Puyol ratował nam dupę. Alexis również zagrał bardzo dobre zawody, umiał się zastawić, wymusić faul. Victor na początku trochę dał dupy lecz potem było coraz pewniej. Alves dziś miał bardzo dobrą średnią udanych dośrodkowań, Cesc poprawnie, gra w Anglii nauczyła go jak uderzać głową. Messi też bardzo dobrze choć nie jakoś cudownie. Xavi trochę szczęścia przy bramce ale szczęście sprzyja lepszym podobno ;) Reszta na swoim poziomie.
Mamy lidera i jedziemy na KMŚ

0

wystarczy przeczytać pierwsze zdanie powyższego artykułu i już wiesz kiedy jest losowanie i gdzie ;)

0

wie ktoś z którym numerkiem na koszulce biegał wtedy Xavi? ;) to było 16 czy 18?

0

no nie grali w czarnych bo Milan grał w czerwono-czarnych i było by to dość podobne ;)

0

Ilona - jest różnica oglądając mecz w TV gdzie nic nie zacina i jest doskonała jakość ;)

0

Rumba de Barca - Polsat wybrał tamten mecz bo aż 3 Polaków w nim zagrało, to jest chore.
Jeśli Arsenal wyjdzie z grupy to tylko jego mecze będziemy oglądać bo przecież Szczęsny tam gra :/

0

mecz z gatunku: do zapomnienia
3 punkty zgarnięte i wracamy do Barcelony z tarczą

0

no posiadanie miażdży, ale bywa i tak, jedna akcja i gol, a tu 21 strzałów i nic ;)

0

Rechcian, dzięki za info ;)

0

a widział ktoś kto podał do Pique w tej akcji ostatniej?

0

asysta to Pique ;D

0

Dani odpoczywa a nie ma żadnej kontuzji. On też czasem musi odpocząć ;)

0

to że Maxwell zmienił Alvesa nie znaczy że musi grać na jego pozycji ;)

0

ABC@ no m.in. wyciągnął sytuację sam na sam

0

to mogła być czerwona, Messi wychodził sam na sam z bramkarzem a w takich sytuacjach jest czerwo

0

Boateng, sądzia nie konsultował się z bocznym lecz czekał czy Thiago dojdzie do piłki. Chciał zastosować przywilej korzyści lecz Thiago nie doszedł do piłki więc odgwizdał faul i karny

0

tu musiał odgwizdać karnego

0

albo Villa po prostu odpoczywa przed sobotą, panowie, na ławce mieści się tylko 18 zawodników ;)

0

Panowie ale po co dyskusja o sprzedaży Mascherano, przecież nikt nie chce i nie ma zamiaru go sprzedawać ;)

0

Aboutreka, ja nie szczycę się takimi rzeczami. Według mnie powinno się porównywać tytuły jakie dana drużyna zdobyła w danym czasie, a nie to ile kto strzelił bramek czy jak długo miał piłkę w posiadaniu w trakcie meczu.

0

kto oglądał wczoraj mecz z komentarzem Canal Plus to zapewne słyszał jak bodajże Pan Orłowski przytaczał artykuł Marki, która szczyci się tym, że Real Mourinho strzelił 191 bramek a Barcelona Guardioli o 3 mniej czyli 188 (oczywiście w tym samym okresie czasu czyli od przyjścia Mou do Realu).
Tonący brzytwy się chwyta, nie ma jak pochwalić się pucharami to wyszukują tak śmieszne i irracjonalne rzeczy i szczegóły, że można się nieźle uśmiać.
Ale skoro Marca jest taka skrupulatna to warto odnotować, że po wczorajszym meczu to Barcelona ma o jeden gol więcej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?