alcantara
Dołączył/a: lipiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o kurde :D jaka brama Daniego :D i ten zaciesz po bramce, kocham jego sposob wyrazania radosci, ta ekspresja :D
zdecydowanie Adriano zagral dzis kapitalnie, Cuenca i jego dosrodkowania byly bardzo dobre, a nota Alvesa po takim strzale powinna wzrosnac o 1 :D Messi rowniez zagral dzis dobre zawody, hattrick i ladne akcje :)
licze z wraca nasza Barcelona, ktora na drugie imie ma Walec bo rozjezdza swoich rywali :D
0
wiecie co z Xavim, doznal jakiegos drobnego urazu czy po prostu Pep posadzil go na trybunach aby odpoczal?
0
Sanchez na pewno nie zagra w sobotę. Nie ma na to cienia szansy, nawet nie zaczął pełnych treningów na normalnych obrotach.
A co do sobotniego meczu to zapewne w kadrze będzie Cuenca, ale można powołać kogoś z rezerw: Deulofeu lub Rafinha
0
najlepiej byłoby gdyby Alexis zielone światło dostał w czasie przerwy reprezentacyjnej, tak jak ostatnio Iniesta ;)
0
wydaje mi się że dziś odpocznie Xavi a zastąpi go Fabs ;) za Iniestę w ataku również zagrać może Pedro chyba że Pep woli jednak wystawić jednego ze swoich "maluchów"
0
To bardzo dobra wiadomosc ze Fabs dostal zielone swiatlo na gre lecz nie spodziewajmy sie jutro jego wystepu od poczatku. On jest swiazo co po kontuzji wiec nie wydaje mi sie zeby Pep zaryzykowal i wystawil go do pierwszej 11-stki.
Powiecie mi zaraz: "A co bylo z Iniesta tydzien temu? Przeciez zagral od poczatku"
Tak zagral, ale on dostal zielone swiatlo ponad tydzien przed meczem z Racingiem, na poczatku przerwy reprezentacyjnej, zdazyl jeszcze potrenowac, a Cesc dostal oficjalne pozwolenie na gre dopiero dzis wiec jutro raczej zagra ostatni kwadrans, moze troche wiecej :)
0
w środę na pewno nie zagra, może wejść na 5-10 minut i tyle
0
wydaje mi się że lekarze zrobią tak, żeby Alexis nie pojechał na reprezentacje zaraz po wyleczeniu kontuzji i wróci na boisko dopiero po przerwie reprezentacyjnej :)
0
W dzisieszych, "nocnych" czasu Polskiego meczach grali piłkarze Barcelony reprezentujący kraje Ameryki Południowej.
polskiego się piszę z małej litery, bo to przymiotnik ;)
0
coco100, dzięki za info ;)
0
a dlaczego Javier nie gra w pierwszym meczu Argentyny?
0
dobrze że to nic poważnego, tylko przykurcz mięśnia więc na Santander będzie gotowy ;)
0
Jeszcze jedno "ale". W "Wynikach" mecze powinny być poustawiane chronologicznie a nie są, można by jeszcze przed godziną dopisać dzień, np. sb, nd czy pn :)
0
ketiw, wiem że tam takowa tabela jest. Lecz mi chodzi żeby ten szacowany czas powrotu był bez wchodzenia w to "info". Taki mini zagar który odlicza dni do powrotu danego zawodnika na boisko.
0
Duża zmiana lecz mam jedną uwagę/propozycję. Mianowicie w tabeli "Kontuzjowani" oprócz info powinien być jeszcze szacowany czas powrotu do zdrowia.
Np. jak teraz Fabs jest kontuzjowany to oprócz info gdzie możemy się dowiedzieć jaki to typ urazu, powinien być umieszczony szacowany czas powrotu, dla Fabregasa powinna być to data 22.10.2011
0
Pedro to Villa miał asystę a Villi to chyba Thiago ale mogę się mylić to słaba transmisja była
0
ile razy Villa wychodzi z fryzurą taką jak dziś wygrywamy przynajmniej 5:0 ;D
0
Javier dziś ładnie czyści ;D
0
powiem że nie spodziewałem się tak prostego meczu, ale cieszmy się że tak jest ;D
0
scunad
stan boiska też, ale ogólnie nigdy nie grało nam się dobrze i prosto na wschodzie (czyt. Rubin)
a nie ma co narażać Cesca, skoro mamy zmiennika dla niego, który może zagrać i da drużynie podobną jakość
0
panowie nie napinajmy się na Pepa, on wie co robi, Fabs nie miał okresu przygotowawczego i chyba nie chcemy żeby złapał kontuzje (tfu, wypluj to). A grał w ostatnich spotkaniach bardzo długie fragmenty więc dajmy mu odpocząć w takim meczu jak z BATE.
Pep widocznie chce mieć więcej siły w środku, kosztem finezji. On wie, że Białoruś to trudny teren i trzeba zagrać bardziej twardo. A co do Keity to on da rade, zagra na pewno dobry mecz
0
tabaluga56
tak, Villa asystował ;D
0
dzisiejszy mecz oglądało się z czystą przyjemnością ;D zdecydowanie Messi i Xavi najlepsi, Cesc oraz Thiago też mi się podobali a kiwka Alcantary ta blisko końca meczu - miód ;D
jak na razie w 3 meczach ligowych 18 bramek na CN ;D niezły bilans ;P
teraz zmiana rozgrywek na CL ;D liczymy na wyjazdowe zwycięstwo ;D
0
kurde, wielka szkoda :/
zgrywał się z zespołem a tu taka kontuzja, jak wróci na kwiecień to będzie super ale nie chce niczego prorokować
0
oraz o Betisie, który jeszcze nie rozegrał 3 meczu ;) a mają 6 punktów
0
Iniesta na około miesiąc wypada
0
Znowu jak byliśmy na prowadzeniu to był piknik. Zamiast strzelić 3 bramkę i dobić rywala to my nie przeprowadzamy żadnej akcji ofensywnej
0
można to streścić tak że pół Barcy minęło się z piłką a Pato wyszedł sam na sam i strzelił
0
według mnie to Javier i Busi zagrają na stoperce a Abi zajmie swoją nominalną pozycję bocznego obrońcy. Ale może być tak, że to Masche zagra na boku.
Szkoda że Adriano nie zagrał na lewej obronie.
0
macie rację, to nie wina Pepa że zremisowaliśmy, myśleliśmy że 0:2 to pewnik i wygramy, i to się zemściło na nas.
Pep rotuje składem, i bardzo dobrze że tak robi, jakby to się skończyło naszą wygraną to mówilibyście "patrzcie, graliśmy bez kilku podstawowych zawodników a i tak wygraliśmy, Pep to jest geniusz, umie ustawić skład" a tylko zremisowaliśmy to jeździcie po Guardioli, opanujcie się