no chyba pora na pokazanie geniuszu thiago, jest szybszy mlodszy niz xavi wiec przy powrotach do kontr realu sie przyda no i koncu niech pokaze w wielkim meczu ze bedzie wielkim pilkarzem!!! Vamos Thiago!! vamos barca!!!
panowie moze tello ostatnio nie zachwyca, ale skoro Tito na niego stawia, to znaczy ze musi robic na nim wrazenie na treningach, zreszta pamietam wywiad z alexisem ktory mowil ze najwieksze wrazenie na nim an treningach robi wlasnie tello, co oznacza ze ten chlopak naprawde musi byc swietnym grajkiem i co sczuje ze dzis to udowodni;)
panowie 8 pkt to nie jest duzo na tym etapie rozgrywek, wystarczy np przegrana z sevilla przed gran derby i mamy 5 pkt i nerwowe classico po ktorym moze byc tylko 2 pkt przewagi wiec wazne aby wygrywac do el classico i dobrze by bylo jakby madyt stracil punkty. Visca el barca!!!!!
panowie 8 pkt to nie jest duzo na tym etapie rozgrywek, wystarczy np przegrana z sevilla przed gran derby i mamy 5 pkt i nerwowe classico po ktorym moze byc tylko 2 pkt przewagi wiec wazne aby wygrywac do el classico i dobrze by bylo jakby madyt stracil punkty. Visca el barca!!!!!
no chyba pora na pokazanie geniuszu thiago, jest szybszy mlodszy niz xavi wiec przy powrotach do kontr realu sie przyda no i koncu niech pokaze w wielkim meczu ze bedzie wielkim pilkarzem!!! Vamos Thiago!! vamos barca!!!
Komentarze
0
no chyba pora na pokazanie geniuszu thiago, jest szybszy mlodszy niz xavi wiec przy powrotach do kontr realu sie przyda no i koncu niech pokaze w wielkim meczu ze bedzie wielkim pilkarzem!!! Vamos Thiago!! vamos barca!!!
0
mam pytanie do kogos kto ogladal wczoraj mecz, jak gral z alaves sergi roberto?
0
panowie moze tello ostatnio nie zachwyca, ale skoro Tito na niego stawia, to znaczy ze musi robic na nim wrazenie na treningach, zreszta pamietam wywiad z alexisem ktory mowil ze najwieksze wrazenie na nim an treningach robi wlasnie tello, co oznacza ze ten chlopak naprawde musi byc swietnym grajkiem i co sczuje ze dzis to udowodni;)
0
panowie 8 pkt to nie jest duzo na tym etapie rozgrywek, wystarczy np przegrana z sevilla przed gran derby i mamy 5 pkt i nerwowe classico po ktorym moze byc tylko 2 pkt przewagi wiec wazne aby wygrywac do el classico i dobrze by bylo jakby madyt stracil punkty. Visca el barca!!!!!
0
przemek10273 my zdobedziemy ten puchar!! nie ma siły na dume kataloni!! a wy juz w moskwie sie pożegnacie z najlepsza liga świata;)
0
CZy wie ktoś co sie dzieje z Gai assulinem?
0
panowie 8 pkt to nie jest duzo na tym etapie rozgrywek, wystarczy np przegrana z sevilla przed gran derby i mamy 5 pkt i nerwowe classico po ktorym moze byc tylko 2 pkt przewagi wiec wazne aby wygrywac do el classico i dobrze by bylo jakby madyt stracil punkty. Visca el barca!!!!!
0
no chyba pora na pokazanie geniuszu thiago, jest szybszy mlodszy niz xavi wiec przy powrotach do kontr realu sie przyda no i koncu niech pokaze w wielkim meczu ze bedzie wielkim pilkarzem!!! Vamos Thiago!! vamos barca!!!
0
mam pytanie do kogos kto ogladal wczoraj mecz, jak gral z alaves sergi roberto?
0
ma ktos linka do meczu barca b vs brazylia?????????????