alcantara10
Dołączył/a: sierpień 2010
lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no chyba pora na pokazanie geniuszu thiago, jest szybszy mlodszy niz xavi wiec przy powrotach do kontr realu sie przyda no i koncu niech pokaze w wielkim meczu ze bedzie wielkim pilkarzem!!! Vamos Thiago!! vamos barca!!!
0
mam pytanie do kogos kto ogladal wczoraj mecz, jak gral z alaves sergi roberto?
0
panowie moze tello ostatnio nie zachwyca, ale skoro Tito na niego stawia, to znaczy ze musi robic na nim wrazenie na treningach, zreszta pamietam wywiad z alexisem ktory mowil ze najwieksze wrazenie na nim an treningach robi wlasnie tello, co oznacza ze ten chlopak naprawde musi byc swietnym grajkiem i co sczuje ze dzis to udowodni;)
0
panowie 8 pkt to nie jest duzo na tym etapie rozgrywek, wystarczy np przegrana z sevilla przed gran derby i mamy 5 pkt i nerwowe classico po ktorym moze byc tylko 2 pkt przewagi wiec wazne aby wygrywac do el classico i dobrze by bylo jakby madyt stracil punkty. Visca el barca!!!!!
0
przemek10273 my zdobedziemy ten puchar!! nie ma siły na dume kataloni!! a wy juz w moskwie sie pożegnacie z najlepsza liga świata;)
0
Czy ma ktos moze linka do sciagniecia calego meczu z polskim komentarzem?:) Visca el Barca! puta madrid;)
0
ma ktos linka do meczu barca b vs brazylia?????????????
0
dajcie jakis link
0
jak fontas strzelil?
0
CZy wie ktoś co sie dzieje z Gai assulinem?