aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kamilos84 a ja chłopa lubię, tylko dlatego oglądam mecz na tvp zamiast na polsacie.
1
Hiszpania w finale, ale kto dołączy do nich dzisiaj? Francja, czy Belgia?
Obstawiam Belgię, nie lubię żabojadów.
3
No to jadą świry, po 3 punkty!
0
Gadali by wszyscy, tylko robić nie ma komu.
2
@Sau_Ron dobre :-)
2
Dawać Szrojdera
0
@Janiama oby nie tak jak w lidze
2
@Arczi88 światełko było, tylko okazało się że to pociąg.
2
@barcelonaLM do tego Firpo
0
Komentarz usunięty
0
Jest jeden plus, dzisiaj na zero z tyłu.
0
Ewidentnie Riki Puć gra na zwonienie Koemana.
0
Wenger nie chce do Barcelony?
0
@don'T.R.I.P.e @Klaudix @Gaz ale więcej szumu zawsze było jak nie grał, niż teraz jak zagrał :-)
5
Ale o Rikim cicho, w końcu zagrał i cisza w komentarzach.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Barcelona straci gola
0
@AmigoBlancos z samobójczym?
0
@PatrykBarca kopią jeszcze
3
@barcelonaLM znając życie to nawet z Poznania nie jest, pewnie z Wrześni albo Swarzędza, a najpewniej z Wronek.
2
@Chakalaka kuchenkorz!
0
@DaPidejpi autograf weź
1
@escarabajo ciągle boli dupa pyrarzy po 2:5
0
@Chakalaka jazda, jazda, jazda
2
@MesQueUnClub_87 drogie jak cholera, stolyca wykupuje
0
@Bogan czyli wolisz byłego trenera Evertonu
0
@Pogba Może i lepiej
1
Oczy krwawią od patrzenia.
0
Drzewa umierają stojąc.
0
@Kitek1640 dobrze
0
@LeoMessiah Mario Balotelli