2

@Kamilos84 a ja chłopa lubię, tylko dlatego oglądam mecz na tvp zamiast na polsacie.

1

Hiszpania w finale, ale kto dołączy do nich dzisiaj? Francja, czy Belgia?
Obstawiam Belgię, nie lubię żabojadów.

3

No to jadą świry, po 3 punkty!

0

Gadali by wszyscy, tylko robić nie ma komu.

2

@Sau_Ron dobre :-)

2

Dawać Szrojdera

0

@Janiama oby nie tak jak w lidze

2

@Arczi88 światełko było, tylko okazało się że to pociąg.

2

@barcelonaLM do tego Firpo

0

Komentarz usunięty

0

Jest jeden plus, dzisiaj na zero z tyłu.

0

Ewidentnie Riki Puć gra na zwonienie Koemana.

0

Wenger nie chce do Barcelony?

0

@don'T.R.I.P.e @Klaudix @Gaz ale więcej szumu zawsze było jak nie grał, niż teraz jak zagrał :-)

5

Ale o Rikim cicho, w końcu zagrał i cisza w komentarzach.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Barcelona straci gola

0

@AmigoBlancos z samobójczym?

0

@PatrykBarca kopią jeszcze

3

@barcelonaLM znając życie to nawet z Poznania nie jest, pewnie z Wrześni albo Swarzędza, a najpewniej z Wronek.

2

@Chakalaka kuchenkorz!

0

@DaPidejpi autograf weź

1

@escarabajo ciągle boli dupa pyrarzy po 2:5

0

@Chakalaka jazda, jazda, jazda

2

@MesQueUnClub_87 drogie jak cholera, stolyca wykupuje

0

@Bogan czyli wolisz byłego trenera Evertonu

0

@Pogba Może i lepiej

1

Oczy krwawią od patrzenia.

0

Drzewa umierają stojąc.

0

@Kitek1640 dobrze

0

@LeoMessiah Mario Balotelli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?