aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
głupi by był jakby się dał wziąć na ministra, a bo mu tu źle?
0
@Rewolucja123 czyli wina Dembele, sttacił i dał się łatwo ograć po stracie.
0
@Rewolucja123 jak dla mnie to największa wina po stronie Dembele, nie zareagował po stracie tylko został w blokach.
0
@Rewolucja123 a przy pierwszej bramce nie zaczęło się czasem od straty Dembele?
1
@VeB 1899 nawet puchar francji pokazują dzisiaj, marsylię czy psg.
1
@Fenelon zamiast skupić się na jeździe to robi zdęcia, pan dziennikarz
0
@John_Doe raczej chodzi o to że Boże Narodzenie jest w sobotę, a jak święto w którym przysługuje dzień wolny wypada w sobotę to zgodnie z kodeksem pracy pracodawca musi oddać dzień wolny w innym terminie. U mnie w.fiemie też mamy wolne w wigilię za BN, a za nowy rok dają wolne 7 stycznia.
0
@budel17 a można płacić normalnie przelewem, bez podawania nr karty?
0
@DaPidejpi ale Leeds to Ty mi szanuj.
2
@DaPidejpi ojj, trafiłeś na moją czarną listę panie Pidejpi
1
@Encore Jak masz frajera to go gol ile możesz.
1
@zadafcb i w scenie grał reprezentant Polski w piłce nożnej.
0
Na Eurosport 2 teqball, mistrzostwa świata w Gliwicach, pierwszy raz to widzę. Co za sporty wymyślają.
0
@AlwaysBlaugrana C+ family też leci
2
@Rust_Cohle no musi się dostosować jak pisałeś, nie bądź miękka faja XD
1
@Vold94 Sainz Carlos
1
@Janiama 1:4 .
1
@Rust_Cohle pewnie ogląda w napięciu
0
@Rust_Cohle Twoja wie o tym? XD
0
@Rewolucja123 o kurde, Umtiti, ciekawy jestem jego występu.
3
@TylkoBarca7273 bo to buc, płaczek i hipokryta.
1
@Dertinho tak, był
0
@DarkShen Balotelli
0
@ArterkHD jak się nie strzela dwóch karnych...
1
No i pięknie Stal Mielec, 1:0 z Niecieczą, ponad 50 minut gry w osłabieniu, obronione 2 karne, szacun.
2
@maroon PSG może?
8
@LucaMancini zawsze zjadał, Wolski to top topów
0
@Piotr,1985 eeee, pamiętam czasy jak pucharów nie było wcale.
2
Ale Liga Europy będzie nasza, Dani Alves nie ma jeszcze tego teofeum w kolekcji.
Wiem że ma 2 puchary UEFA, ale to nie to samo.
0
@El Plutoninho no to nie grają w klubie top5