aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy raz dobrze gada
2
@Kitek1640 bo mu trawa przeszkadzała
2
@Roobo Azja też ma eliminacje
2
@głardiola reprezentacje w Ameryce
2
@VamosRakieta a Sevilli?
2
@LeoMesjasz przecież ligi nie grają
0
Sędzia czas!!!!!!
0
@amanter przecież sraczki dostał XD
1
@etobzyk tak, reprezentacje w Ameryce
1
Będzie dzisiaj w wywiadach o cierpieniu?
0
Dobrze że jest ta przerwa na reprezentacje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Peniu nie ma już nc+go, teraz jest c+ online
3
@Medrzakoo01 mecze reprezentacji w Ameryce
0
Lecą po 3 punkty
0
@stone80 niby Kane popchnął Silvę
1
2:0 to niebezpieczny wynik
0
@Emhyr Ernesto Valverde
2
@kaamil1910 REM, jak dla mnie
0
@Encore no właśnie, nie zauważyłem czy wybiegł zza pleców, czy był na spalonym, a var chyba tego nie sprawdzał.
0
@Encore a Rashford nie był przy strzale?
0
@Sergio_Devils a mi humor
0
@Maciek069 zderzyli się głowami chyba
1
@urbipl warto, warto
74
Bartomeu, mistrz negocjacji
0
@JonSnow może bezalkoholowe?
0
@Yiamuiaijahaima ale bramka dla Norwich elegancka
4
@Robert_Kubica Robert Kubica z takim pytaniem?
3
@JohnnyBarca jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie
0
@Uukasz_93 efekt motyla