0

Pierwszy raz dobrze gada

2

@Kitek1640 bo mu trawa przeszkadzała

2

@Roobo Azja też ma eliminacje

2

@głardiola reprezentacje w Ameryce

2

@VamosRakieta a Sevilli?

2

@LeoMesjasz przecież ligi nie grają

0

Sędzia czas!!!!!!

0

@amanter przecież sraczki dostał XD

1

@etobzyk tak, reprezentacje w Ameryce

1

Będzie dzisiaj w wywiadach o cierpieniu?

0

Dobrze że jest ta przerwa na reprezentacje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Peniu nie ma już nc+go, teraz jest c+ online

3

@Medrzakoo01 mecze reprezentacji w Ameryce

0

Lecą po 3 punkty

0

@stone80 niby Kane popchnął Silvę

1

2:0 to niebezpieczny wynik

0

@Emhyr Ernesto Valverde

2

@kaamil1910 REM, jak dla mnie

0

@Encore no właśnie, nie zauważyłem czy wybiegł zza pleców, czy był na spalonym, a var chyba tego nie sprawdzał.

0

@Encore a Rashford nie był przy strzale?

0

@Sergio_Devils a mi humor

0

@Maciek069 zderzyli się głowami chyba

1

@urbipl warto, warto

74

Bartomeu, mistrz negocjacji

0

@JonSnow może bezalkoholowe?

0

@Yiamuiaijahaima ale bramka dla Norwich elegancka

4

@Robert_Kubica Robert Kubica z takim pytaniem?

3

@JohnnyBarca jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie

0

@Uukasz_93 efekt motyla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?