aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 co to za as?
1
Auuu Majorkaaa .
1
@kubix05 sir Charles
0
@tristan87 a Kapela?
0
@Zoker za tydzień chyba
0
@Momals11 nie ma gola
1
@HighestInTheRoom United, Leeds United
1
@KapiFCB śmiga to im kasa z konta
1
@Przemek2323 wedle naszego czasu, to wczoraj skończył
0
Trzeba było jednak zgłosić Daniego do LE.
0
@BOSSS85 u mnie 43
0
@Clue viaplay tylko
0
@Orlik00 https://liveonsat.com/club-uefa-europa-league.php
0
@mokrychlopiec nie, nie ma prawa robić takich błędów, nie na tym poziomie, chłop się nie nadaje na ten moment
0
@Naturopata pomienimy za Couthinio
0
@VamosLenglet w niedzelę
1
@VamosRakieta wolałbym żeby darli japę, ale żeby przegrali.
0
@4drian0 @mrboom a najlepsze jest to że wszyscy się cieszyli z tych transferów, a najbardziej chyba City
4
Nie służą nam odpady Pepa z City
1
@Ricc rojadirecta.me
1
@Janiama 0:2 typuję
1
Widzę w Legii chvjowo, ale stabilnie.
6
@Kamilos84 mecz o 6 punktów
14
@Wychowanek to świadczy o całej obronie
1
2:0 to niebezpieczny wynik
0
@Pawel13sz obronił
1
Suarez wywalczył karnego, Suarez nie strzelił karnego.
1
@Colon kibice Palmeiras żyją
0
@Colon wyrównany nie najgorzej się ogląda. Aczkolwiek teraz drugim okiem patrzę na Napoli - Inter.
A jakbyś chciał popatrzeć na Chelsea to leci na żywo na youtube na kanale FIFA.
0
@Colon oglądam ja