0

@Pawel13sz ile lat oglądasz Barcelonę chłopaku? Była Barcelona wcześniej, będzie i teraz

7

Za tydzień można przedłużyć serię

2

Dobra, mam deja vu, będzie 5:1, strzelimy w 60tej na 1:1

1

Dziewczyny lubią to

1

@VamosRakieta może się myje? Może nie wejdzie na drugą połowę?

0

@Filipfcb2000 ale czy by trafił?

0

@Pawel13sz albo nawet dwa

16

Po 3 punkty i względny spokój w top 4

13

Jak podpisze to uwierzę.

0

@eosz C+ premium

0

@BaroPodertos tak rozjechali boisko? szok.

15

@Kapitan hawk a Miranda? czy Bellerin?

1

@lukaszbrk podejrzewam że ligę angielską będzie chciało więcej ludzi oglądać i może być problem. Mecz Barcelony z Eintrachtem był fatalny pod względem jakości.

0

@jacobFCB u mnie bez zacięć

1

@lukaszbrk akurat walka była w idealnej jakości

0

Oby walka trwała dłużej niż dojście do ringu

0

@Huck viaplay na legalu

0

@Peszko07 skąd info?

2

@zadafcb i za rok spadek :-P

1

@damiano996 a nawet kwartet

1

@tribo pierdzielą, kumplowi kończy się też umowa w czerwcu i powiedział że nie przedłuża bo stracili ligę angielską, a on to głównie ogląda to mu zaproponowali obniżenie ceny o wartość viaplay, żeby tylko został

11

@AmigoBlancos weź już idź ze swoimi mądrościami

1

@Janiama 4:1 tak

1

@kubix05 patrz, i mi zmieniło ;)

1

@kubix05 Andrzej Kuczyński? Chyba słownik Ci źle poprawił, Andrzej Kurzyński.

0

@tbas Austriak raczej

3

@SithRM w pierwszym meczu było 1:3

0

@FCBeSeM miałem nieprzyjemność oglądać to widowisko

1

@Witekk10 dobry z niego musi być minetozaur

0

@Mordzia97 murują jak Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?