aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz ile lat oglądasz Barcelonę chłopaku? Była Barcelona wcześniej, będzie i teraz
7
Za tydzień można przedłużyć serię
2
Dobra, mam deja vu, będzie 5:1, strzelimy w 60tej na 1:1
1
Dziewczyny lubią to
1
@VamosRakieta może się myje? Może nie wejdzie na drugą połowę?
0
@Filipfcb2000 ale czy by trafił?
0
@Pawel13sz albo nawet dwa
16
Po 3 punkty i względny spokój w top 4
13
Jak podpisze to uwierzę.
0
@eosz C+ premium
0
@BaroPodertos tak rozjechali boisko? szok.
15
@Kapitan hawk a Miranda? czy Bellerin?
1
@lukaszbrk podejrzewam że ligę angielską będzie chciało więcej ludzi oglądać i może być problem. Mecz Barcelony z Eintrachtem był fatalny pod względem jakości.
0
@jacobFCB u mnie bez zacięć
1
@lukaszbrk akurat walka była w idealnej jakości
0
Oby walka trwała dłużej niż dojście do ringu
0
@Huck viaplay na legalu
0
@Peszko07 skąd info?
2
@zadafcb i za rok spadek :-P
1
@damiano996 a nawet kwartet
1
@tribo pierdzielą, kumplowi kończy się też umowa w czerwcu i powiedział że nie przedłuża bo stracili ligę angielską, a on to głównie ogląda to mu zaproponowali obniżenie ceny o wartość viaplay, żeby tylko został
11
@AmigoBlancos weź już idź ze swoimi mądrościami
1
@Janiama 4:1 tak
1
@kubix05 patrz, i mi zmieniło ;)
1
@kubix05 Andrzej Kuczyński? Chyba słownik Ci źle poprawił, Andrzej Kurzyński.
0
@tbas Austriak raczej
3
@SithRM w pierwszym meczu było 1:3
0
@FCBeSeM miałem nieprzyjemność oglądać to widowisko
1
@Witekk10 dobry z niego musi być minetozaur
0
@Mordzia97 murują jak Atletico